pārtraukt attiecības ar LMT netu

 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Kāda to jau ir darījusi? Es jau gandrīz, gandrīz 2 gadus ar to mokos un nolēmu tomēr nesagaidīt līguma beigšanos un lauzt to jau tagad. Man ir jāiet uz jebkuru LMT centru un vnk jāparaksta kaut kas tur, ka es atsakos un labāk maksāju to soda naudu?
Man tas "flešiņš" ir jāatdod viņiem?
Un tas jāizdara līdz nākamā mēneša sākumam, lai viņi man nepaspēj piešūt jaunu rēķinu par nākamo mēnesi, vai ne? :D
17.04.2012 19:10 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Oi, manas attiecības ar LMT netu bija liels murgs. Labi, ka tie 2 gadi pagāja un tiku vaļā no tā štrunta. Piemēram, seriāla sēriju varēju kačāt vairākas dienas. Nevienam neiesaku!
17.04.2012 20:54 |
 
Reitings 1552
Reģ: 04.05.2010
Man bija bez flesha, bet bija pieslēgts LMT uz 2 gadiem, jo pārvācāmies uz dzīvokli, kur nebija citu variantu tajā laikā. Maksa mēnesī bija 15.00 ls un bija ierobežots GB skaits, kas beidzās visai ātri un tad par katru nākamo iztērēto GB bija jāmaksā 1.00 ls. Kopumā sanāca diezgan "sālīti".
Pēc 5 mēnešiem pārvācāmies atkal un tagad ir ļoti labs internets, LMT internets nemaz nestrādāja vairs faktiski vispār, tāpēc lauzām līgumu un samaksājām 80.00 ls tai vietā, lai turpmāko pusotru gadu maksātu katru mēnesi 15.00 ls mēnesī, kas sanāk 270.00 ls. :)
17.04.2012 21:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)