Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neuzbudinājums.

 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Nepatīk jau man tik intīmas lietas apspriest forumos, bet radās tik liela interese, turklāt te tik daudz atsaucīgu sieviešu,
gan jau katrai kādreiz ir gadījies mīlēties, kad nav ne uzbudinājuma, ne iekāriena, bet draugs tik ļoti vēlas, ka šķiet - nu labi, varam jau. Protams, reizēm uzsākot to lietiņu, uzbudinājums rodas, kaut iepriekš likās - nekas labs nesanāks, bet ir taču bijis tā, ka nu nav un viss, bet draugu gribas iepriecināt (protams, ar tādām lietām nevar aizrauties, mīlēties tikai tāpēc, ka otrs grib).
Vienīgais ko vēlos uzzināt - vai jūs vispār spējat mīlēties, ja neesat ne mazākajā mērā uzbudinātas? nav nepatīkamas sajūtas (tieši - fiziskā ziņā)?
15.04.2012 10:52 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
Zinu, kad manam draugam patīk no rīta, bet nju man nu ne īpaši vai pat nespēju tik ātri pamosties, tad atļauju draugam priekus izbaudīt no rīta, jo zinu ne vnm būs labi, bet zinu, kad vēlāk man bus labi un viņš nepaliks parādā :)
15.04.2012 11:09 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Prieks tadam reizem tacu ir rokas un mute,ja tev vins patik tad neiesaku atstat gribosu nekada gadijuma,ja negribi pazaudet,velak varbut uznaks gribosais un viss mainisies.
Otrs ir meklet piemerotaku partneri,ja tev skiet,ka nesaderiet seksuali.
15.04.2012 13:48 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
lubrikants
15.04.2012 14:07 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
LOL. Es vispār nesaprotu,kā var to darīt pret savu gribu,ja negribas. Gribēt var daudzko,bet uzplīties cilvēkam,ka gribas un tev nē,es nekad tā neatļautos! Pateiktu lai durvīs cērt,ja kaut kas nepatīk!
15.04.2012 14:10 |
 
Reitings 285
Reģ: 12.02.2011
Manam arī no rītiem vienmēr vajag. Parasti viņš panāk savu, liekot man uzķert to pašu vilni, bet dažbrīd nesanāk. Tad nedaudz pakreņķējas.
Vakaros ik pa reizei sanāk, ka esmu tik ļoti nogurusi un miegaina, vai slikti jūtos, ka viņš, lai arī grib, apskauj, papaijā :D un miers. Tas, tiesa, nācis ar laiku. Sākumā visu laiku par to strīdējāmies un viņš nesaprata, kā gan šitā. Viņš redz, lai arī cik noguris nebūtu, vienmēr mani gribēs, bet es ne.
15.04.2012 15:19 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Jūs, meitenes nesapratāt manu īsto jautājuma jēgu. Lai gan es jau paredzēju, ka tā būs. un kas tad traks notiks, ja pusgada laikā, piemēram, vienu reizi mīlēsies īsti negribot, bez uzbudinājuma, neiet runa jau par izvarošanu kamōn. Vairāk vēlējos uzzināt par sajūtām, ja neesat sevišķi uzbudinātas, piemēram, ja ir sekss bez prieksspēles. Man, piem, gadās, ka ir ļoti nepatīkami,, bet nu nejau es turpinu, lai tik otrs apmierina savas tieksmes. Jūs esat diezgan aprobežotas.
15.04.2012 16:49 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Un draugs man arī ir ōti iejūtīgs, nebāžas virsū, nedomājiet tādas stulbības.
15.04.2012 16:50 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Inked girl. Man piemeeram savu draugu, taa teikt, gribaas visu laiku. Tikai dazhreiz es esmu ljooooti nogurusi un nav gribeeshana, bet puisis uzvilkts ljoti. Mazliet uzbaazhas un man uzreiz gribaas, bet taapat nav jau tas, kad ir parasti, kad abi uzbudinaati, taapeec paliigaa jaanjem lubrikants :D Nav tur nekaadas ne pazemoshanas ne kas, ja gulj ar savu viirieti, kuru miil, tikai iisti negribaas pashu seksu :D taapat taa gadaas ljoti reti un parasti tad tas ir fiksais.
15.04.2012 17:16 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
lūk, piekrītu demoselle. Tā tas arī bija domāts. Nu, lubrikants jā, ir labs palīgs, bet ir gadījies, ka pat tas nelīdz un ir nepatīkamas sajūtas. Varbūt saspringums?, jo kā zināms uzbudinoties maksts diezgan krietni palielinās..
protams, draugs neko nespiež, saprot, tiaki kaitina tas, ka nesen sāku lietot OK un libido ir zem katras kritikas, līdz ar to sanāk, ka pašai tā - kā trakai, gribas reti, bet draugam, loģiski gribas daudz biežāk.
15.04.2012 18:46 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Bet tu saproti, ka tev libido nepalielināsies, ja turpināsi lietot OK? Ja tev šī ir kā problēma (iespējams vēl nav, bet nākotnē var par tādu kļūt), tad jārunā ar ārsti par zāļu nomaiņu ;) Jauna sieviete, bet negribas, tas ar nav īsti labi! ;)
15.04.2012 18:59 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Esmu jau mainījusi OK. Nekādu izmaiņu, bet domātas vairāk veselībai nekā kontracepcijai tādēļ pagaidām jālieto gribot negribot. Ir jau pašai bēdīgi, ka tik reti gribas, draugs ar reizēm domā, ka viņš vainīgs, bet tiekam kkā galā. toties tās reizes, kad gribas ir nepārspējami labas.
15.04.2012 19:44 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man tads dzeks pagadiijies, ka sajuutu vina smarzu, taaa man arprataa gribas vinu, pofig fixais vai leenais, bet gribad nezeligi :D ir gadijies, kad es nogurusi, tad lauju fixo un miers, tieku pie sava miega :D
15.04.2012 19:49 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
mēs jau esam kopā ilgi, tādēl, lai cik ļoti viņu mīlētu gluži vairs dēļ smaržas prātā nejūku. Vajag drusku vairāk, lai juktu :D
15.04.2012 20:03 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Nu jaa, man ar manu ex, kuru biju kopaa 8 gadus sexu gribejaas labivja reizi divas menesii.. :D bet nu sis maceeja mani iekarseet :D ja man nu nezeliigi negribejaad, tad es vnk pateicu davai ritaa, un sis saprata, ka veel ilgi nebuus :D
15.04.2012 20:06 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Nespētu iedomāties, ka mans vīrietis mani paņemtu vienkārši ""ras un viss"!
15.04.2012 20:08 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Offtopic
Atklāti sakot, tiešām nesaprotu ko var izārstēt ar OK un nevis citām zālēm.
Man ir sāpīgas MR un mana tagadējā ārste uzreiz pateica pēc USG, ka man reizes ir sāpīgas un, ka es nemaz nedrīkstēju lietot OK (izmantoju kontracepcijai), ka tas bija jāārstē un savādāk. Tāpat man pēc OK pārtraukšanas bija hormonu disbalanss, ārste uzreiz piedāvāja hormonu terapiju, a man bija skaidrs, ka vairs netaisos lietot tos draņķus un liku piedāvāt allternatīvu. Fiksi vien piedāvāja homeopātiskas zāles un tagad viss labi un nebija mākslīga iejaukšanās.
Bet nju tās manas domas, turklāt galīgi ne pa tēmu :D Vnk tie hormoni var radīt vairāk veselības problēmas kā tas ko ārstē.

Cerams, ka atradīsi risinājumu savai problēmai ;)
15.04.2012 20:21 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
nu jā, man arī tās pašas probl. - ar mēnešreizēm, bet mana ārste uzskatīja, ka vienīgais varnats ir OK. It kā jau man arī patīk tas efekts, ka tomēr nav vsp jāuztraucas par grūtniecības iestāšanos, turklāt man par laimi šīm pēdējām zālēm vienīgais blakus efekts ir šis libido trūkums, bet iepriekšējām bija svara pieaugums. Ā un vēl esmu diezgan mazu krūšu īpašniece un lietojot OK, man viņas ir krietni palielinājušās :D bet nu tas tā :D
esmu jau arī iedomājusies, ka varbūt kādu lielāku problēmu (rutīnu, piem.) cenšos uzvelt uz OK. Jo pirms OK, bišķi biežāk varbūt bija tā gribēšana, bet neteikšu, ka alku pēc sava mīļotā dienu, nakti, kā tas bija 1ajā attiecību gadā.
15.04.2012 21:27 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Nu es uzskatu, ka ārstu bizness ir peļņa no izrakstītajām un pārdotajām hormonu tabletēm. Jo izrādās tādas vienas paciņas cena ja nemaldos bija padsmit santīmi (pašizmaksu es domāju).
Protams, ka vieglāk ir pateikt, ka vienīgās zāles ir hormoni, bet nu...
Ja lietojot OK man likās, ka problēma ir svars, migrēnas un garstāvokļa maiņas, tad pēc pārtraukšanas tās bija pumpas (kas man iepriekš nekad nebija bijušas), neesošas reizes un līdz ar to neauglība, kā arī svars nekritās tā kā vajadzētu, neskatoties uz to, ka skatījos ko ēdu un sportoju.
Un tagad visu mūžu būs jādzīvo ar sačakarētu vielmaiņu. Ak un pārtraucot dzert reizes nekļuva mazāk sāpīgas. Cik zinu, ka tad ja ārstē, tad man nebija vairs jāsāp :D
15.04.2012 21:47 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Cik ilgi Tu viņas lietoji?
16.04.2012 07:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits