Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kosmētikas izvēle

 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Sveikas mīļās meitenes,
Šodien vēlējos iegādāties jaunu sejas krēmu, kaut ko pamainīt un galīgi apjuku :D Iegāju Stockmann, tur izvēle tik milzīga, bet konsultanti uzsvaru liek tikai uz savu. Skatos kosmētikas mājas lapās- stāsta vienu, skatos forumos- tur galīgi citas atsauksmes...Cik tomēr tas ir sarežģīti.. :D Tāpēc izlēmu apjautāties, bet kā jūs sev izvēlaties kosmētiku: Veikalos? Konsultantu padomi? Reklāmas? Draudzeņu ieteikumi? Vai tiešām visām tas notiek tik sarežģiti?:DD
15.04.2012 03:19 |
 
Reitings 582
Reģ: 11.11.2010
Pēc visa tava iepriekšminētā.Pēdējā laikā cenšos iegādāties eko kosmētiku.Starpcitu Stockmann ir laba izvēle.Nekad pārdevējām/konsultantēm neuzticos,jo viņām jau tikai nepieciešams pircējiem iesmērēt sazin ko :D
15.04.2012 07:50 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Nja, man arī patīk, ka Stockmann ir liela izvēle, bet visā tajā nezinu īsti ko vajag tieši man.. :/
16.04.2012 00:47 |
 
Reitings 3298
Reģ: 16.04.2012
Es atkal tādā ziņā vairāk uzticos tikai viena konkrēta brenda veikalam un pārdevējām, kas tur strādā, jo viņām ir lielākas zināšanas par savu preci, nekā tādos lielos centros vai veikalos. Mans pēdējā laika atklājums ir L`occitane veikals Kr. barona ielā..katru reizi ienākot kautko nopērku sevis palutināšanai. Ļoti zinošas pārdevējas..domāju noteikti atradīsi arī ko sev atbilstošu no sejas kopšanas.
16.04.2012 13:46 |
 
Reitings 1027
Reģ: 19.03.2012
Izvēlos ekoloģisko kosmētiku, jo īpaši sejai. Pasūtu no www.iherb.com, tur ir daudz kas Latvijā nemaz nepieejams, un Latvijā pieejamais daudz lētāks.
16.04.2012 13:59 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
vispār uzticos tikai atzītiem zīmoliem, jo zinu, ka ar tiem vairumā gadījumu nenošaušu greizi. jautājums tikai par to, vai būs piemērots tieši man un manai ādai, ja runā par krēmiem. palasu, ko katrs krēms dod, izvēlos kādus 2-3 favorītus, pačekojtajā pašā Stokītī ar konsultantiem, nav jau nekas tāds baigi sarezģīts. Ja nepatīk izvēlētias, nākamreiz kaut ko jaunu ņemu, ja patīk - uz laiku apstājos pie attiecīgā.
16.04.2012 14:01 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Sejai lietoju tikai aptieku produkciju.
Pati biju tā izvēlējusies, dermatologs apstiprināja manu izvēli par labu un atbilstošu esam.

Viens ir skaidrs - draudzeņu vai citu cilvēku ieteikumi derēs tikai tad, ja ir viens ādas tips vai līdzīgas problēmas, un tāpat nav zināms, vai izvēle būs pareizā.

Reklāmām gan sen vairs neticu.
16.04.2012 14:07 |
 
Reitings 333
Reģ: 01.09.2011
krēmu pērku vienkārši pēc tā kā man liekas, tā teikt uz čuju. pagaidām viss bijis normāli.
16.04.2012 14:17 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Sākšu ar to, ka uzticos tikai sev, jo kas gan cits, ja ne mana āda pateiks, kas viņai ir vislabākais.
Konsultantēm neuzticos nemaz un uzreiz tās atšuju, jo praktiski katru reizi, kad ar viņām esmu runājusi, saprotu, ka ar savu blogošanu un sekošanu līdzi kosmētikas jaunumiem zinu daudz, daudz vairāk. Savukārt, man patīk klausīties konkrēto marku kosmetologos/vizāžistos, jo pārsvarā tās ir sievietes ar attiecīgo izglītību, vienīgais viņu sakāmo ir ļoti jāfiltrē, jo viņām ir jāpārdod savas markas produkts, kas nu arī būs tas vislabākais.
Uzmanīgi arī sekoju dažādiem skaistumkopšnas blogiem, tie arī man palīdz pievērst uzmanību kādam noteikta produktam.
16.04.2012 14:35 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Hmm..interesanti, paldies par padomiem! :)
17.04.2012 17:19 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
es eksperimentēju. konsultantēm neuzticos, ārstiem arī pēdējā laikā vairs ne. agrāk lietoju dermatologa izrakstītos līdzekļus, bet tie bija tik spēcīgi un nesaudzīgi, ka, manuprāt, radīja ādai vairāk problēmu nekā atrisināja. tāpēc nesen izdomāju, ka pietiek -- pārtraucu lietot dermatologa ieteiktos līdzekļus un sapirku Lush vismaigākos sejas kopšanas līdzekļus, lai nomierina ādu pēc visiem spirtotajiem tonikiem, sausinošajām ziepēm un spēcīgajiem krēmiem. kā par brīnumu, pa šo laiku pazudušas vairākas problēmas, ar kurām iepriekš cīnījos, taču kas to lai zina, uz cik ilgu laiku tas vēl...
sejas kopšanas līdzekļu izvēle man šķiet visgrūtākā. drīzāk pat kā laimes spēle -- paveiksies, nepaveiksies.
17.04.2012 18:51 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
pagaidām ekoloģiskus produktus nepērku vairumā, tomēr - maksā.
bet uz šo doto brīdi lietoju rožūdeni no iherb.com ,man patīk - foršs svaigums un uz sejas ādas ikdienā nelieku nekādus tonālos u.tml. , jo problemātiska āda un no tādām lietām mēdz pasliktināties, vairāk pumpiņas u.tml. , bet nesen mamma nopirka to čistaja ļiņija dienas krēmu ar žeņšeņu un ziniet, par kapeikām , bet baigi foršais.. drogās uz atlaides bija pa 0,59 LVL un es pēc attīrošās maskas, kura nosausināja ādu, uzsmērēju to krēmu un baigi patīk, sasūcas un tāds patīkams liekas.. bet neaizraujos, parasti vispār tik to rožūdeni uzpūšu pāris pūtienus no rīta un vakarā, protams, ar ūdeni mazgāju un kamēr nav nepieciešamības pēc krēmiem ikdienā, ļoti uz viņiem neiespringstu.
17.04.2012 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits