Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tattoo

 
Reitings 43
Reģ: 12.10.2011
Sveikas! :)

Palasīju šito psihologa rakstu par tetovējumiem - http://izklaide.delfi.lv/dzivesstils/mode/psihologa-komentars-kapec-cilveki-aptetove-savu-kermeni.d?id=33335013

nu nezinu, man jau liekas, ka viņai pašai kkas nav kārtībā ar galvu un šī profesija arī nav īsti priekš viņas. Ne jau ka cilvēki tetovējas, lai pievērstu sev uzmanību.. varbūt kāda maza daļiņa, bet vienalga..

Gribēju zināt, ko jūs par to domājat? Kāda vispār ir attieksme pret tetovējumiem - jums un pazīstamajiem?
13.04.2012 21:17 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es tattoo taisiiju prieksh sevis, un nevienam arii speciaali neraadu :d varbuut vinjai vnk tattoo nav pienjemami, un tad nu izdomaa slima sunja murgus.... tekstu gan slinkums lasiit ;)
13.04.2012 21:25 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.10.2011
Es arī divus graos taisīt, bet ne jau man uzmanības trūkst. Besī tie cilvēki, kas dzīvo vēl kkādos padomju laikos un, kam viss šķiet tik ļoti nepieņemams. Atliek viņiem tikai paskatīties uz kādu un jau nosodā tā it kā pazītu. :@
13.04.2012 22:29 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Esmu šokā par izglītības un kultūras līmeņa pieminēšanu. Tas ir tik truli un stereotipiski, it kā mēs atkal būtu laikos, kad tikai cietumnieki un bandu dalībnieki taisīja tetovējumus.
Nespēju noticēt, ka pieaudzis cilvēks var kaut ko tādu sacīt.
Uzmanības pievēršana, eh... tas man liek atcerēties to, ka vienu gadu mācoties parastajā vidusskolā, ne mākslas, man bija skolotāja, kas pilnā nopietnībā apgalvoja, ka matus krāso tikai tie, kas nespēj savādāk izcelties un grib pievērst uzmanību. Runa pat nebija par kaut kādām spilgtām krāsām, bet vienkārši par matu krāsošanu, jā. :) Trakākais, ka viņai nebija ne 60, ne 70, labākajā gadījumā ap 40 gadiem.
13.04.2012 22:37 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
man ir 4 un pieņemu,ka būs vēl.Paldies par rakstu-tas uzlaboja man vakaru.Smieklīgi vispār.Par to mazohistisko tendenci :D Lai gan lielākā pērle bija par to,ka tetovējas tie,kuri bērnībā nav mīlestību saņēmuši. :D Es par mīlestības vai uzmanības trūkumu bērnībā noteikti nevaru sūdzēties,bet tetovējos uz nebēdu.
Man ir lielākoties pozitīvas domas par tetovējumiem un bieži vien redzu tiešām skaistus tetovējumus cilvēkiem.Tad gribas pieiet klāt un izteikt komplimentu,bet nu...es to neizdaru.
Ir tetovējumi,kurus es nesaprotu-hello kitty kaķis pa pusi muguras utt.Ir tādi tetovējumi,kas man smieklus izraisa.Piemēram,stilīgie tekstu tetovējumi,kuros ir gramatiskas kļūdas utt.
Mani mīļie ir mani pieņēmuši,jo zin,ka tā ir mana izvēle un es to nenožēloju.Par svešiem-pilnīgi vienalga.Netaisu jau tetovējumu,lai izpatiktu viņiem.
13.04.2012 22:41 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.10.2011
Pilnīgi pareizi. Katrs taisa pats priekš sevis un, ja kādam kaut kas nepatīk, lai neskatās.

Bet man pašai arī ir daži tetovējumi, ko es uz citiem skatos un nesaprotu par, ko pie joda viņi ir domājuši!?! :D :D
13.04.2012 22:49 |
 
Reitings 3
Reģ: 12.04.2012
Sasmējos par mazohismu tendenci un mīlestības trūkumu bērnībā. Stereotipisks raksts no viena cilvēka skatījuma.
Pašai jau ir 3, domāju,ka būs vēl pāris. :)
13.04.2012 23:21 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Jā, arī es esmu Tattoo pulciņā... par "izcelšanos" sabiedrībā, patiesību sakot diskutējams temats...lai vai kā viss nav viennozīmīgs ne no vienas , ne otra puses... :) bet vienu gan es varu abgalvot, mēs būsim varen modernas vecmammas ar daudziem tattoo un noteikti vēl kādai pīrsings un izdurtas ausis.. jautri, jautri :D Salut :)
20.04.2012 18:01 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es gan drīzāk piekrītu, nekā nepiekrītum, lūk kāpēc:
te tiešām ir daudz meitenes, kas taisīja tetovējumu kā rotu.
Es zinu cilvēkus, kuri taisīja intīmos tatoo un pīrsus, lai pievērstu sava partnera/-u uzmanību
tāpat par izglītības līmeni es piekrītu, ir zināmi tādi, kas 9. klasē paši sev uz rokas uzsit kaut ko iz šērijas "Es esmu Pēteris un f.ck you" un vēlāk nezin, ko ar šo jaunības stulbumu darīt.
Un protams, tetovējumi kā piederība konkrētai grupai - karavīri, cietumnieki....
Neko jaunu psiholoģe nav pateikusi!
20.04.2012 18:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits