Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai juus ticiet briinumiem!?

 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Atceros ,ka lasot "The secret" jau sastapos ar lietaam ,kuras likaas neticamas,praatam neaptveramas...nezinaaju ,kam ticeet , kam nee-iipasi par veseliibu !Tagad vakar lasiiju rakstu ,ka Argentiinaa noticis atkal kaarteejais briinums!Beernins ,kuru aarsti uzskatija par mirusu-bija jau ielikts saldeetavaa-speciaalaa kastee...atdziivojies!Neviens nevar izskaidrot kaut ko taadu!Es domaaju ,ka peedeejaa laikaa notiek tik daudz diivainu lietu-vai tiesaam pasaule mainaas tik speeciigi?!
Lasiiju ,ka 10gadus vecai meiteniitei piedzimis beerns Afrikaa!Saprotu ,ka beerni attiistaas dazaadi,bet tomeer 10g...tas tacu veel pavisam nenobriedis organisms...?Ko juus domaajat par visu so,vai jums arii liekas,ka pasaule loti strauji mainaas?!Piemeeram laiks loti strauji "iet uz prieksu"!
13.04.2012 18:53 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
ticu, ka Dievam iespējams ir viss, un Viņš grūtā brīdī vienmēr izglābj, tos varētu saukt arī par brīnumiem
13.04.2012 18:55 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Mirušais/dzīvais bērniņš drīzāk ir ārstu nolaidība, bet jauno bērnu kļūšana par vecākiem viņu vecāku nolaidība. Par brīnumiem šos abus notikumus nu nemaz nesauktu. Bet pasaule mainās, tas gan. Un labi, ka mainās, citādi mēs vēl joprojām dzīvotu alās un nerakstītu cosmo forumā. :D
Esmu pārāk pragmatiska un reālistiska, lai ticētu brīnumiem. Kamēr ar mani nekas tās nav noticis, tikmēr neticēšu. :)
13.04.2012 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 1908
Reģ: 23.04.2011
Pievienojos Abalones komentāram. Kamēr brīnumu nesagaidīšu pati, neticēšu.
13.04.2012 19:00 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Es ticu. Reliģiju dievam gan nē, bet brīnumiem - jā.

Pasaule mainās, un tās izmaiņas skar cilvēku apziņu, galvenokārt. Bet, mainoties apziņai, mainās arī fiziskā realitāte, līdz ar to arī notiek dažādi notikumi, liekas, ka laiks skrien uz priekšu, jā. Šādi brīnumi, kā Tu saki, man gan šķiet, ka ir notikuši visos laikos. Ir taču dažādi apraksti, kas šķiet fantastiski un izdomāti, bet tiem cilvēkiem tā gan jau bija bijusi īstenība. Kā arī - ja pats nesaskaries, tad ir grūti noticēt un pieņemt, ka pastāv arī lietas, kas ar acīm cilvēkam nav redzamas. :)

Bet par laiku... es sliecos domāt, ka laiks kā tāds vispār ir relatīvs jēdziens. Ir viedoklis, ka laika nav, ka tas ir vienkārši cilvēku izdomāta parādība, jo tā ir vieglāk domāt un saprast. Patiesībā jau tas taču ir ļoti subjektīvi. Es domāju, katram ir gadījies pieredzēt, ka šķiet, laiks velkas - kaut ko gaidot, nevar sagaidīt. Un arī tieši pretējais ir taisnība. Pie tam, diviem blakus esošiem cilvēkiem... vienam liksies, ka laiks skrien, bet otram - ka velkas. Un abiem būs taisnība.
13.04.2012 19:05 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tur bija rakstiits,ka beernins piedzima" it kaa" nedziivs...nevareeja sataustiit pulsu utt!Beerninu veel skatiijaas arii citi aarsti...tad vienojaas,ka miris uttMaate tomeer veel gribeeja peedejaa briidii noskaitiit luugsanu ,atvadiities....tad izdzirdeja no taas AIZNAGLOTAAS kastes raudas...!Beernins bija dzimis laikam 3meenesus pirms noteiktaa laika!Meiteniite!:)Vecaaki mainiija vinai tagad vaardu...meiteniite sauksies "Briinums"!
13.04.2012 19:05 |
 
Reitings 61
Reģ: 05.08.2009
ticu,ka notiek brīnumi notiek, nu ne kkādi maģiskie utt, bet tādi kas piepildās ar lūgšanu un stipru pārliecibu un ticēšanu.
13.04.2012 19:06 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Abalone +1

Kamēr kāds brīnums nenotiks ar mani vai kādu man tuvu cilvēku,es tiem neticēšu.
13.04.2012 19:10 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Njaa.. es arī kaut kā neesmu pieredzējusi tādus lielus brīnumus, tādēļ pagaidām neticu.
Vairāk ticu liktenim- ja kaut kas ir lemts, tad tas notiks neatkarīgi no indivīda vēlēšanām.
13.04.2012 19:16 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Ar mani vienmer agri vai velu notiek tas, ko esmu iztelojusies sava galva un, ko loti loti velos. Nesauksu to par brinumu, bet teiksu ka sava dzive palaujos uz domu speku un mana veiksme ir atkariga no ta cik loti manipuleju ar savu izteli. Baiga mistika.

Esmu analizejusi ari to, ka piepildas viss ieceretais, domajot, ka tas ir brinums, sakritiba vai domu speks, bet isteniba ta ir musu pasapzina, kas liek mums neapzinati rikoties un iet uz to, ko velamies vai esam nostadijusas sev ka merki. Nu kaut ka ta.

Brinumiem es neticu. Cik redzets dokumentalo raidijumu par cikvekiem, kuri vinneja n-tos milionus. Var redzet, ka ta nav sakritiba, tie cilveki to tiesam IR pelnijusi!
13.04.2012 19:23 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
un es, savukārt, pieplusojos koshlenes otrajai rindkopai! :)
bet ar brīnumiem ļoti uzmanīgi, neitrāli, naivi neticu, bet nenoliedzu tos. ir visādas interesantas lietas atgadījušās, bet vai tos var saukt par brīnumiem? to vārdu katrs definē savādāk, vienam būs likteņa pirksts, otram brīnums, trešajam - sagadīšanās utt.
13.04.2012 19:27 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Dominika-es tiesaam priecaajos par tiem triis skolotaajiem muusu pusee,kuri vinneeja katrs 200 millionus $!Interesanti ,ka vini turpinaas straadaat...Laikam gruuti izprast uzzreiz so lielo summu...!
Domaaju ,ka kaut kas pastaav taads ,ko mees nespeejam izskaidrot ,kaut vai Lotto ...sakritiiba,veiksme ,vai veel kas?Kaapeec vienam cilveekam nauda "kriit no gaisa" un citam,lai kaa censtos nenaak...!?
13.04.2012 19:28 |
 
Reitings 10987
Reģ: 12.07.2010
neticu. katrs apts mes savu likteni veidojam.
14.04.2012 02:39 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
briinumiem neticu. tos notikumus, ko mees saucam par briinumiem, veido savstarpeeji saistiitu faktoru un notikumu kombinaacija un tas straadaa peec taa pasha principa kaa uzmineet lotto visus skaitljus. citu kombinaaciju rezultaatiem mees nepieveersham uzmaniibu, jo nav noticies nekas ieveeriibas cieniigs, lai gan katra kombinaacija ir pati par sevi unikaala un ar ljoti zemu iespeejamiibas %, ka taa atkaartosies tuvaakajaa laikaa tajaa pashaa seciibaa.
par taadaam graamataam kaa the secret smejos. tas viss man atgaadina anekdoti :"paardoshanaa ir iznaakusi graamata par to, kaa kljuut par miljonaaru. cena - viens miljons."
zinu kaudzi cilveeku, kas visas taas veiksmes nosleepumu graamatas lasa un seko to padomiem un kaa vinju dziivee neienaak lielaa laime taa neienaak. godiigi sakot, vinjiem pat iet sliktaak kaa paareejiem ,kuri taadas graamatas nav rokaa panjeemushi.
viss atkaraajaas no taa, vai patraapies iistaa laikaa un vietaa. tieshi taapat kaa ieprieksmineetajaa lotto. un daziem cilveekiem vienkaarshi nav veiksmes, diemzeel. lai dziivotu viduveeju dziivi ar kaudziiti probleemaam, pietiek ar centiibu, lai dziivotu labu dziivi, vajag talantu kaadaa jomaa, lai dziivotu ljoti labu dziivi - tur bez veiksmes neiztikt.
14.04.2012 03:07 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
un jaa, ne jau pasaule mainaas, bet vienkaarshi sazinju liidzeklji ir kljuvushi daudz aktiivaaki, mekleejot sensaacijas un tagad cilveeki runaa vairaak par dazaam lietaam, kuras agraak bija tabu un ciitiigi sleeptas no apkaarteejo aciim. kaa arii cilveeku uz planeetas ir vairaak un taapeec arii dazaadi notikumi notiek biezjaak. ja buutu 1 miljards 6 miljardu vietaa, tad arii taa saukto diivaino atgadiijumu skaits buutu 6x mazaaks.
pasaule mainaas, bet ne jau uz priekshu, bet gan atpakalj. ja taa turpinaasim, planeeta atgrieziisies gaazveidiigaa staavoklii pateicoties cilveeku negausiibai un necienjai pret vidi.
14.04.2012 03:11 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Krista-interesanti,liekas ,mes esam tik dazaadas,bet man vienmeer interesee,ko uzrakstiisi:)
14.04.2012 07:35 |
 
Reitings 67
Reģ: 05.12.2011
brīnumiem neticu , bet vispar žēl :( atceros, kad biju mazāka, tad gan ticēju.
14.04.2012 08:13 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam paaraak daudz esmu pavadiijusi laiku Hawaii,kur vieteejie cilveeki ar savaam iipasaam masaazaam ,aarsteesanas veidiem utt, ir dariijusi briinumus...!Es jau staastiiju savu piemeeru ar cistu...!:)
Nupat paskatijos you tube-man levitates!Must see!Es tiesaam nesaprotu,kaa var ieiet taadaa dzilaa mediteejosaa transaa...!
14.04.2012 20:05 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Bet varbūt mums tas šķiet liels brīnums, jo neesam attīstījušies tik tālu, pēc 1000 gadiem varbūt visi varēs veikt levitāciju un ar domām vēzi ārstēt? Manai mammai dziedniece teica, ka viņai ir liela enerģija, ir "noņēmusi" audzēju māsai, bet nepareizi, ar savu enerģiju. Nu vispār ļoti interesanti, daudzi jau netic, bet tie nav brīnumi, tas ir normāli, enerģija strādā.
14.04.2012 20:20 |
 
Reitings 37
Reģ: 14.04.2012
Ir pārāk daudz brīnumu notikuši,lai neticētu Dievam:)
14.04.2012 20:56 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es tagad arii aizdomajos par to,kaapeec man vienmer ir liela energija ,speeks ,kad jaaiet uz darbu...bet tikko briivdiena -nejuutos kaut kaa savaa aadaa-gribas tik daudz padariit,bet kaut kaa nav ieksaa!Viirs vienmeer saka,ka "tas augsaa" grib ,lai atpuusos!Varbuut tiesaam ...ir kaut kas, kas bremzee izdot vairaak speekus, energiju ,kaa vajag!?
14.04.2012 21:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits