Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pieburšanas metodes un kontakti?

 
Reitings 4
Reģ: 10.04.2012
Tā rūpīgāk papētot sāk likties,ka pieburt nav nemaz tik vienkārši

Visādos salonos cena ir apmēram 200ls O.o
Ja godīgi sakot tad pieburšana ar mēneŗeizēm īsti nedarbojās. Ir tantņas,kas laikam strādā uz iebarošanu vai konkrētu lietu apvārdošanu.

Kādas metodes jūs zināt un vai reāli zināt kādu cilvēku,kontaktu,kas to paveicis,ar to nodarbojas?
12.04.2012 19:57 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
kādam jau iebaroji, ka vari apgalvot?

reakcija, kas ļaudīm parasti rodas, dzirdot par Tevis pieminēto `metodi`: pretīgi, amorāli, dumji, ļauni utt. bet pazīstamas sievietes ir stāstījušas, ka tiešām darbojas, Padomju laikā esot bijusi izplatīta šī lieta.
kā viens džeks reiz sacīja: `Ja jau sieviete var pastrādāt ko tādu, sāku pamazām saprast gejus.`

:-D
12.04.2012 20:07 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
`Ja jau sieviete var pastrādāt ko tādu, sāku pamazām saprast gejus.`
:D
12.04.2012 20:13 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
vispirms Tev ir jāveic sagatavošanās priekšdarbi-uzcep tītara gaļas kotletes,kuram pieliec klāt šķipsnu pelnu un izvāri kartupeļus,kas vārīti 9 dienas mēnesgaismā noturētā ūdenī....gatavo salātus,sacepumus,saldos bubertus un kūkas..VISAM JĀBŪT maģiski APVĀRDOTAM!! (maģiskie vārdi atradīs Tevi paši....to izspruks pār tavam lūpām taj jaukajā transā stāvoklī,kādu jutīsi elpojot kartupeļu garaiņus un netīšām aplejoties ar verdošu ūdeni.....)Tad aicini savu iecerēto uz svētku vakariņām..taam jāiekrīt 29 lunarās dienas trešajā tirkīza fāzē...tas būs pats labakais laiks ...neaizmirsti mirkli pirms svarīgā randiņa tumšā telpā lūkoties spogulī un murmināt - ambrekalunmesiiigelosafajakooresunhuncajo....tad pārspļauj pār labo plecu, pār kreiso un 3x uzspļauj spogulim....un -- ja būsi pareizi visu izdarījusi,tad - puisis būs TAVS līdz pat kapa malai,kur Tu viņu noteikti ātri vien novedīsi !!! mana metode ir iedarbīga,ātra,blaknes nav novērotas....turklāt -pilnīgi bezmaKSAS...;)
12.04.2012 20:13 |
 
Reitings 3278
Reģ: 18.02.2009
Nu, sakiet, priekškam kaut ko tādu vajag? Ja puisis negrib, tad viņu ar varu nevar dabūt sev!!!
Es saprastu, ja to darītu sievietes, vecumā pēc 40, kad tiesām grūti atrast tās otrās puses, bet jaunām meitenēm?
12.04.2012 20:23 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
expedition, paldies, liki pasmieties! :D :D
12.04.2012 20:30 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ir tās foršās, biezās folkloras grāmatas par Latviešu tautas ticējumiem un buramvārdiem, tur par visādiem jaukiem ritāliem Līgo naktī, daudz jautrāk un bezmaksas! ;)
12.04.2012 20:31 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
rituāliem tb
12.04.2012 20:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 12.10.2011
Kāds prieks par to, ka tev ir puisis, ja tu viņam varbūt drīzāk riebies nekā patīc? Kas vispār tas par sviestu kaut ko pieburt? Cilvēks nav nekāda lieta ar ko var izrīkoties pēc sirds patikas. Nožēlojami!
12.04.2012 20:45 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Kāds tiešām tām muļķībām tic??? :D
Un es nezinu cik ļoti izmisušai un par sevi nepārliecinātai sievietei ir jābūt, lai mēģinatu šādas muļķības. :D
12.04.2012 20:57 |
 
Reitings 169
Reģ: 26.08.2010
Buršanās = melnā maģija = tumsas spēki.
Pirms kaut ko tādu apsver, atceries, ka, ja arī iegūsi to , ko vēlies, pēc laika Tev kaut kas tiks atņemts.
Šeit viss ir līdzsvarā.
Padomā par to!
12.04.2012 21:17 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.04.2012
Vispār jau pamēģināju,bet nekāda efekta, vienkārši vis kaut kur dzirdēts jā pieburšana eksistē,bet kad reāli meklē kādu,kas prot otra smadzenes pārprogrammēt,enerģētiski sasaistīt,tad sākas visādi attaisnojumi kāpēc nav sanācis....

Kurš spēj darboties ap čakrām?

P i e b u r š a n a ir energoinformacionāla iedarbība uz cilvēku ar mērķi nomākt viņa gribu un pakļaut citam cilvēkam, parasti pretējā dzimuma.
Pieburšanas mehānisms kā sievietēm, tā vīriešiem ir vienāds. Visbiežāk gan sievietes piebur vīriešus.
Atkarībā no tā, kas veicis pieburšanu un kādā veidā, upurim tiek nomākti enerģētiskie centri (čakras).
2. čakras nomākšana noved pie tā, ka vīrietis spēj nodarboties ar seksu tikai ar to sievieti, kura ir izdarījusi šo pieburšanu.
3. čakras nomākšana nomāc upura gribasspēku. Viņš kļūst par „lupatu, kurā citi noslauka kājas”.
4. čakras nomākšana noved pie tā, ka cilvēks nav spējīgs mīlēt, jo visa viņa mīlestība pieder piebūrējai.
5. čakras nomāksanas rezultātā vīrietis runā tikai par šo sievieti.
6.čakras nomākšana noved pie tā, ka vīrietis pastāvīgi domā par savu „labdari”.
7. čakras nomāksanas rezultātā tiek noslēgta Dievišķā saite, un no tā brīža šī vīrieša dzīvība atkarīga no viņa „dievietes”.
Dažos īpaši stipros piebūrumos tiek nomākta 1. čakra – rezultātā vīrieša kājas pašas nes viņu pie „iemīļotās”.
Jebkurš piebūrums vispirms jau bloķē 2. un 3. čakru. Pārējais atkarīgs no tā, kas veic piebūrumu. Jebkurā gadījumā pat pats vājākais piebūrums nes kaitējumu cilvēka enerģētiskajam laukam.
Iedarbība uz čakrām atkarīga no piebūruma veida un domu formas.
12.04.2012 21:20 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
meitenes -slow down, ko jūs moralizējat?? Viņa to pati labi apzinās,kas un kā, tā ka nav jēga neko pierādīt!!!! Ir dažādi cilveki pasaulē, reizem vnk nesaproti, KĀ viņi ta var un ko domā,bet - kā ir,ta jādzīvo...priecāsimies,ka pašas esam tik saprātīgas,lai no šādām muļķībām atturētos...
12.04.2012 21:21 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
ļoti labdabīgi, šādas izdarības Tev noteikti atnesīs lielo laimi.
12.04.2012 21:23 |
 
Reitings 156
Reģ: 20.03.2011
es te pirms pāris dienām izveidoju par to diskusiju, jo rakstu par to darbu. godīgi sakot, jo dziļāk tajā visā ierokos, jo drausmīgāk man tas viss liekas. lai arī daudzas diskusijā izteicās, ka es vnk pati taisos kādu pieburt, tā patiešām nav. vakar satikos ar vienu sievieti, kas piekrita dalīties savā pieredzē. un viņas stāstītais tiešām uz mani atstāja lielu iespaidu. pieburot vīrieti, viņa savu dzīvi ļoti sabojāja. ne tikai savējo, bet arī bērnu dzīvi. pēc pieburšanas viss esot bijis ļoti skaisti, bet tikai kādu gadu, pēc tam vīrietis esot pārvērties par pilnīgu lupatu, ieslīga depresijā, sāka lietot alkoholu un sist sievieti... katrā ziņā, stāsts ir garš, bet es neiesaku darīt tādas lietas. nekad nevienam tas nav beidzies veiksmīgi...
12.04.2012 21:30 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
pat ja tas viss arir reali, tad domaju, ka sis pasakums ir loti bezjedzigs!!!!!! uz pasaules viriesu trukst?
pietam, man nepatiktu ta apzina, ka es vinu milu, a mani ne, ir kopa, jo redz esmu pieburusi:D
12.04.2012 21:52 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
Ir dzirdēts ..
Bet vaij to vērts, jo nebūsi laimīga, kaut arī vīrietis tev būs piesiiets ..
Pēc laika bus nelaimes u.tt
Bet pēc manām domām cilvēki, kas to pieprot, tādu nav daudz ..
Lielākā daļa ir krāpnieku ..
12.04.2012 21:58 |
 
Reitings 168
Reģ: 29.01.2009
Tieši vakar skatijos pa LNT raidījumu, kur stāstija, ka sieviete vīru sev piebūra, bet pēc pāris gadiem apnika, jo bija pļēgurs, kas bez viņas ne minūti nevarēja iztikt un visur staigāja līdz, no darba tika atlaists. Pēc tam šī sieviete netika vaļā no pieburtā vīra kaut izmēģināja viskaut ko...

Tā kā vispirms kārtīgi jāpadomā vai tiešām tev vajag vīrieti, kas to vien spēj kā staigāt tev pakaļ un greizsirdībā bļaut un pat pacelt roku...
12.04.2012 22:10 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Ja viss būtu tik vienkārši, tad lielākajai daļai sieviešu blakus būtu vieni bagātnieki un skaistuļi.
Pirmkārt, pieburšana ir ļoti spēcīga melnā maģija, kas prasa ārkārtīgi daudz enerģijas un spēka no piebūrēja. Tā kā diez vai kāda ragana labprātīgi dos daļu sevis, lai tu varētu papriecāties, tā būs daļa no tevis, kas tiks atdota apmaiņā pret piebūrumu. Un tad sāksies - tādas problēmas un šitādas problēmas, jo astrālais ķermenis izkropļots pilnībā.
Otrkārt, pieburšana laimi nedod. Tas cilvēks nesāk mīlēt personu, kurai pieburts, viņš vienkārši kļūst apmāts. Vecmamma stāstīja, kā jaunības dienu paziņa pastaigāja pie kaut kādām tantītēm, lai dabūtu sev vīru. Un katra diena, kas ar to vīrieti bija pavadīta kopā, bija nelaimīga. Viņš to sievieti ienīda, simtiem reižu gāja prom, bet aizet nevarēja, nenormāli dzēra un regulāri krāpa. Beigās sajuka prātā un izdarīja pašnāvību.
12.04.2012 22:22 |
 
Reitings 1431
Reģ: 04.04.2012
man te rodas jautājums- mīļā meitene, vai tiešām tev to vajag?
12.04.2012 22:23 |
 
Reitings 4
Reģ: 10.04.2012
Bet tiešām neviens nezin kādu pagrīdes tantiņu kaut kur,kas nodarbojas ar ko tādu?
12.04.2012 22:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits