Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krēms solārijam.

 
Reitings 111
Reģ: 16.01.2011
Sveikas.
Nākot vasarai gribu biežāk pastaigāt uz solāriju. Man ir diezgan neforšs ādas tips, tāds, ka nu nav neiespējami iedegt, bet nav arī ļoti vienkārši. :D
Tapēc gribēju pajautāt kādu solārijkrēmu labāk iegādāties? Ir doma no ebay pasūtīt kādu no tiem Australian Gold, itkā ir baigi izslavēti.
Varbūt kāda varat ieteikt tieši,kuru no visiem tiem Australian Gold vai kādiem citiem? Un vēl, varbūt kāda var ieteikt LABU ķermeņa losjonu vai kādu citu krēmu ādas mitrināšanai vai ko tādu? :)
12.04.2012 18:13 |
 
Reitings 1183
Reģ: 15.02.2012
Man priekš solārija ir Tannymax Intansity krēms, man patīk! Tur viņiem ir dažādi - gan solārijam, gan vnk sauļoties, ar melanīnu, aloe, labi mitrina. Pirku Stokmanā, ~5ls cena bija, sen gan neesmu pirkusi, tāpēc negalvoju, ka simt punkti būs.
Man ir bijis arī Austrlian Gold, bet nekādu atšķirību nemanu, tā kā labi iedegu jebkurā gadījumā.
12.04.2012 18:35 |
 
Reitings 44
Reģ: 29.10.2011
Jā, man arī bija tas pats kas Lex, viņš tiešām ir ļoti labs. Man bija gan pirms, gan pēc sauļošanās krēms. Stokmanā trakajās dienās viņam bija laba akcija. Es gan viņu pirku Salon line.
12.04.2012 18:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits