Attiecības ar vecāku vīrieti?

 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Savos padsmit pat neiedomājos, ka man varētu patikt vecāki vīrieši, nu ne jau 3 gadus, bet piemēram 10 vai 15 gadus vecāki. Man tas vispār likās samaitāti un pretīgi. Vienmēr nosodīju tās meitenes, kuras tiekas ar tādiem, vienmēr domāju, ka tam noteikti ir savtīgi nolūki, ne jau mīlestība. Bet piemēram, tagad es uz to skatos savādāk. Un ja godīgi, esmu pat aizdomājusies par to, ka gribētu sev blakus vecāku vīrieti, varbūt, tas ir tapēc, ka dzīvoju kopā ar jaunāku vīrieti. :D Bet vairāk jau sliecos uz to, ka man nebija tēva mīlestības vispār, tapēc uzskatu, ka tās meitenes arī parasti meklē vecākus vīriešus, kas it kā aizstātu viņas pašas iedomāto tēvu, bet varbūt es vienkārši kļūdos. Man liekas būtu visai intresanti uzzināt, cik liela gadu starpība ir jums ar jūsu vīrieti? Varbūt tieši pretēji vīrietis ir jaunāks par jums. Un kapēc sievietes izvēlas sev jaunākus vai vecākus vīriešus?
12.04.2012 15:18 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Malacītis, Tev izdevās! Reizēm šķiet, ka Tu šeit ienāc tikai, lai uzrakstītu, cik Tev ideāls dibens, kājas, vēders, zīmoli, gudrība utt. un cik visas citas Latvijā nobāl Tavā priekšā. Pamēģini kādreiz meitenēm dot padomus neiepinot, cik Tev viss ir lieliski. Mēs to jau zinām zinām un sapratām no pirmajām piecām reizēm!
Un jā-man tiešām ir drausmīgas kājas un pēcpuse,iespējams, uz ielas Tu redzēji arī mani. Bet es to labot nevaru un ar gēniem man arī nav paveicies. Jā, jā, mans skauž


Tad lasi, ko es rakstu, nevis tikai to, ko pati gribi izlasīt!
Es komentēju ne tikai tēmas par dibenu vai izskatu, bet arī grāmatām, vispārējiem attiecību viedokļiem utt. Jā, ne tik bieži kā tu, jo nesēžu te caurām dienām, bet iesaku pasekot cītīgāk, ja tevi, acīmredzot, tik ļoti saista mani komentāri.
13.04.2012 22:00 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
miss_grape ,kur tu redzēji ka es savu vīrieti uzskatu par briesmīgi vecu?Un es teicu,ka neņemu vērā to,ko saka viens vai divi cilvēki par manu izvēli.Tādas attiecību jaukšanās kā minēji,nesaskatu.
13.04.2012 22:02 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
runājot par tēmu un vecumu - es sev varētu iedomāties +10 gadus, ne vairāk. pašreiz esmu kopā ar mana vecuma vīrieti un jūtos lieliski, jo, iedomājieties?!, viņam IR smadzenes un galva uz pleciem.

runājot par beztēmu, man gribas piekrist Cataleya.
Abalone, jā, es arī reizēm piefiksēju, ka šī persona šeit ienāk, lai norādītu uz savu foršumu utt, BET !!! mēs ar draudzeni reiz tieši runājām, ka pēdējos gados mazās meitenes ir TIK f-ing resnas (jā, metiet uz mani ar akmeņiem, uz priekšu), ka šausmas! es neatceros, ka laikā, kad man bija 14-17, bija tik traģiska situācija, reti kurai augums bija ne pārāk izdevies, un tas pats, visticamāk, kaut kādu mums nezināmu/slimību/etc. iemeslu dēļ.. bet tagad, paskatoties, kas darās manā ex skolā, mani pārņem šausmas, goda vārds. un runa pat nav par "īsām kājelēm" utt, bet par kopējo tendenci.
ja manā laikā bija apaļīgas 2 meitenes no 10, tad tagad tas ir 8 no 10. sorry, bet realitāte.
un jā, es neesmu mis pasaule, bet pietiekami erotiska, lai runātu par šo tēmu, haha.
13.04.2012 22:02 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Lai nu par ko, bet par cilveeka garumu, lielumu utt. iznjirgaaties nevajadzeetu.
Esmu maza auguma (paareejaas Tevis piemineetaas iipashiibas gan man nepiemiit), tachu tas man neliek justies sliktaakai par kaadu garu miss pasauli. Es pat juutos labaaka.
13.04.2012 22:06 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Bet kāpēc jūs tik ļoti satrauc mazo, resno meiteņu izskats? Tā taču ir lieliska iespēja izcelties uz viņu fona ar saviem ideālajiem augumiem. :) Visi veči jūsu, jo tās resnās taču tik briesmīgas un nevienam nepatīk. :D
13.04.2012 22:08 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Tādā ziņā Latvieši ir ļoti aprobežoti, jo šķiet, ka viņiem galvā dominē tikai kas ir skaists un kas nē. Cilvēkus vērtē tikai pēc to izskata, Skumji, bet ko lai saka, ja tālāk par Rīgas skursteņiem nav būts :(
13.04.2012 22:09 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
Abalone, absolūti neuztrauc, bet ir žēl, ka cilvēki nolaižas. tā vienkārši. es pat nezinu, vai tā ir nolaidība vai kas, ka pēdejo 4 gadu laikā liekais svars ir tik izplatīta tendence.
p.s. izcelšanās pašai par sevi, nevis uz citu fona, ir māksla, bet tas tā.. ;)
13.04.2012 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 861
Reģ: 12.05.2010
Lai nu par ko, bet par cilveeka garumu, lielumu utt. iznjirgaaties nevajadzeetu.


+1 šim tekstam un Abalonei.Kāpēc kārnajām skaistulēm satraukties par svešām resnulēm?Labāk pulējiet nadziņus,apēdiet salātlapu vai nopērciet kādu jaunu lupatu,lai varat izcelties uz tik briesmīgajām resnajām meitenēm,par kurām šausminaties.Gadījumā neesat no bandidas draugu loka?Viņu arī ļoti satrauc visu resnums.
+ Arī Uzmini,jo aizvien biežāka tendence ir vērtēt nevis to,kāds cilvēks ir kā personība,bet gan cik viņam īsas kājeles vai resna riepa.
13.04.2012 22:15 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Shyvana, arī meitenes ar sliktu vielmaiņu grib ēst garšīgi. :) Piemēram, Cataleya regulāri uzver, ka ēd daudz, bet viņai paveicies ar gēniem un nekur nekas neuzkrājas. Redzi tām meitenītēm arī gribas ēst daudz un garšīgi, bet tas viss uzkrājas un pārvēršas resnumā. :)
13.04.2012 22:15 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Mani nekas nesatrauc, gluži vienkārši žēl, ka tā. Starp citu, mans uzsvars pat nav uz auguma garumu, jo to cilvēks neizvēlas, bet faktu, ka augumi nav kopti jau agrā vecumā.
Arī šajā diskusijā es nesāku runāt par izskatu, bet meitenes, kas ņēmās apgalvot, ka visi vīrieši pēc 30, 40 ir veci un kā vispār var ar tādu, jo kā viņš izskatās! Tad man ļoti sagribējās izteikties par pašu meiteņu kopskatu ( neadresēju nevienai personīgi!) Rīgas ielās. Tas ir kā no sērijas par to skabargu un baļķi acī. :)
Jauku vakaru!
13.04.2012 22:15 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Es uzskatu, ka beernu svara probleemaa nav vainojama nolaidiiba. Manupraat, tas ir saistiits ar to, ka siikie veel runaat nemaak, bet skraida jau ar chipshu pakaam un colaam apkaart. Shodien redzeeju kaa Makjiitii staaveeja viena maaminja ar diviem siichiem (2 - 5 g.v.) peec komplektiem, domaaju, ka tas izbojaa ko ar vielmainjaam saistiitu.
13.04.2012 22:16 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
NU, arī pēc tiem,kas ir ātrajās ēstuvēs spriest nevajag, jo varbūt viņi atļaujas tur ieiet reizi gadā?Uz kādiem svētkiem, jo paši apzinas,ka tas nav veselīgi?
13.04.2012 22:18 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Njā, šausmas. Liekais svars un nolaidība... Es neesmu ļoti slaida, okei, par resnu vai ļoti apaļīgu arī nevar nosaukt, taču sports mani nekad nav interesējis, man ilgi kam tādam vispār nebija laika un es neriju nekādos Maķīšos, es jūtos labi savā ķermenī un nesaprotu kādēļ man vajadzētu censties kādai izpatikt?
Mani drīzāk uztrauc, ka pēdējo, nevis 4, bet krietni ilgākā posmā nolaidība ir novērojama cilvēku intelektā. Tā trūkums sit augstu vilni un kā redz, cilvēki tiek vērtēti pēc garuma un platuma, nevis prāta. Žēl.
13.04.2012 22:20 |
 
Reitings 446
Reģ: 05.03.2012
Taa nav smieshanaas, es vnk neuzskatu, ka buutu jaanosoda apalji jaunieshi, jo mees nekad nevaram zinaat kaa vinji tikushi audzinaati. Diemzheel daudzi jaunie vecaaki labaak iemetiis siiko stuurii ar konchaam un chipshiem, nekaa ar tiem pavadiis savu daargo laiku. Diemzheel muusdienaas lielai daljai siikie ir tikai kjeksiitim.
13.04.2012 22:21 |
 
Reitings 788
Reģ: 11.02.2012
Abalone, es ļoti labi saprotu. es pati neesmu skaida (labi, bet par resnu mani būtu grūti nosaukt :D), bet es runāju par meitenēm tieši vecumā 14-17 un maniem novērojumiem - pirms 4-6 gadiem un tagad. es nezinu, kas ir mainījies (laikam gaisa sastāvs, haha), bet nuuu.. izmaiņas augumos ir grūti neievērot. nē nu var jau būt, ka MCD reklāma pēdējo gadu laikā ir kļuvusi nesalīdzināmi ietekmējošāka...

vēlreiz atkārtošu, ka man tiešām ir diezgan vienalga par citiem cilvēkiem (man nav kauna to atklāt), bet nu WTF, kāpēc ir kaut kāda ievērojama tendence, ka ļoti jauni cilvēki paliek resni pēdējo gadu laikā ?!
13.04.2012 22:26 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
kāpēc ir kaut kāda ievērojama tendence, ka ļoti jauni cilvēki paliek resni pēdējo gadu laikā ?


Tāpēc, ka pārtika paliek nekvalitatīvāka, tāpēc, ka vairāk laika tiek pavadīts pie datora nevis pagalmos dauzoties utt.. Nekas, meitenes paaugsies, sapratīs, ka pasaulē valda skaistuma kults, pastaigās uz sporta zāli un būs tikpat slaidas kā jūs. :)
13.04.2012 22:32 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es domāju, ka pie jauniešu apaļīguma pēdējos gados ir vainojama pārtika, kas sabojā vielmaiņu, nevis nolaidība! Skatos te UK uz jaunām meitenēm - tas ir retums te ieraudzīt kādu tievu! Pat daudzas kundzītes izskatās veselīgākas un tievākas par tām sievietēm. Arī bērni. Arī Latvijā tas pēdējos gados sāk parādīties, viņiem jau tas ir gadu gadiem tā. Nedomāju, ka tikai makdonaldi ir pie vainas, arī lielveikalu pārtika. Kā tu vari zināt ar ko ir barotas un kā audzētas ir vistas, kuru škīņķīšus un kājiņas pērkam RIMI? Esmu dzirdējusi, ka tiek izmantoti tādi augšanas hormoni, lai gaļas putni un rukši augtu pēc iespējas ātrāk. Kā nekā tas ir bizness. Nedomāju, ka arī zīdaiņiem domātā gatavā pārtika ir tīra un laba, tā kā tas sabojā organismu bērnam jau pavisam agrā vecumā. Un vispār, kāda gan darīšana jums gar citu cilvēku augumiem, kopjat pašas savējo un miers! Tāpat arī cilvēku nevajag vērtēt pēc izskata!
13.04.2012 22:36 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Abalone, varbūt, ka jaunajai paaudzei skaistuma kults būs pie dibena, jo paaudzēm jau vērtības mēdz mainīties :D ?

Ārsti jau arī saka, ka pārāk daudz laika tiek pavadīts pie datoriem un jauniešiem ir pārk mazkustīgs dzīvesveids. Pārtika arī nav nekāda labā, to pierāda pat mazo bērnu neveselīgais resnums, kas sācis izplatīties.
13.04.2012 22:41 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
clique, saprati mani ne tā - es nebiju domājusi, ka Tu uzskati savu vīrieti par vecu. varbūt neveiksmīgi izteicos, gribēju izteikties par labu vispārējam noskaņojumam PRET šādu vecuma starpību un vnk pateicu - nu tad lai labi ar to veco! ironija, nekas vairāk. patiešām vēlu veiksmi, 31 ir foršs vecums:)
13.04.2012 22:53 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
Ja runājam par tendencēm - tāda ir tikai viena, visstiprākā un noturīgākā: skatīties uz citiem un mūždien akcentēt skabargas viņos.
Kā jau te minēja - kopjat pašas sevi, un mazāk uztraucieties par pa ielu ejošām jums nepieņemama izskata jaunietēm vai vecākiem vīriešiem. Baigā enerģija aiziet, un, galvenais, kur?
13.04.2012 22:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits