Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

talanti

 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Meitenes, cik no jums ir talantīgas vai radošas rakstniecības jomā? Pati kādreiz rakstīju dienasgrāmatu, vēlāk vidusskolā izpaudos domrakstos. Atceros, bija viens tāds laiks, kad lielākā daļa meiteņu rakstīja dzejoļus vai prozas darbiņus. Tagad, ikdienas steigā tas viss pazudis, bet pašai tik ļoti patīk pārlasīt savus vecos darbiņus, tā uzjundī emocijas un atmiņas!
12.04.2012 00:52 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Es esmu šausmīgi netalantīga un man ļoti riebās rakstīt domrakstus. Ļoti! Es gan ar viņiem pelnīju desmitniekus, bet parasti bija kauns nodot. Vienreiz savu olimpiādes darbu (jau pēc olimpiādes) nospēru no skolotājas, pirms viņa bija izlasījusi, tik ļoti man kauns bija. Iu.
12.04.2012 01:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
man vispār kaut kāds jokains ķēriens latviešu valodā - visus gadus uz desmitniekiem dzīvojos pat nepiepūloties, līdz ar to arī visi domraksti kaut kā viegli un raiti rakstījās, bet atceros, ka eksāmenā iestājās kkads tukšums galvā un kādu stundu nevarēju izdomāt, ko lai raksta :D bet, atrodot vecās burtnīcas, pat liekas jokaini, ka tiešām tik labo rakstu darbi, jo tagad nav trenēta rakstīšana un nooteikti neko tādu vairs neuztaisītu.

dzejoļus un d-grāmatu gan nekad neesmu rakstījusi.
12.04.2012 01:27 |
 
10 gadi
Reitings 3196
Reģ: 29.01.2009
Ja bija ko teikt, labprāt izliku to visu domrakstos. Atzīmes vienmēr bija labas. Tagad forši to visu palasīt.
Tagad gan neko nerakstu un īsti nedomāju to darīt. Agrāk rakstīju dienasgrāmatu, tagad tik reizi gadā, kad ir viss sakrājies, mēdzu kaut ko īsi ieskrebelēt, bet tas tā vairāk tāpēc, ka tā klade kaut kur tajā brīdī pagadās "acīs".
12.04.2012 01:53 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Tiešām neviena neraksta neko lielāku? man šķiet, tagadējie blogi ir tas pats, kas kādreiz pierakstu klades :) domāju, ka lielai daļai ir savi slepenie blogi, kuros raksta sava prieka pēc, bet ar citiem nedalās!
12.04.2012 09:51 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ļoti patika skolas laikā rakstīt domrakstus.Vidusskolā arī dzejoļus patika rakstīt,bet tolaik tiešām katra otrā to darīja.Tagad dzeju vairs nerakstu sen.Rakstu īsus romānus savam un draudzeņu priekam.Taču,neuzskatu,ka esmu tik talantīga,lai varētu izdot tos grāmatas formā.Būtu jau jauki,ja varētu,taču esmu reāliste un apzinos,ka nebūs.
Privātu dienasgrāmatu arī joprojām rakstu.Ne internetā.
12.04.2012 09:58 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Esmu rakstījusi dienasgrāmatu, stāstus (nepublicējot), domraksti skolā bija ļoti labi, un esmu strādājusi vietējā avīzē par korespondenti neilgu laiku. Man ir talants, bet kaut kā nerealizējos. ikdienā šo to uzrakstu. Bet tie pamatā ir tādi noķerti mirkļi.
12.04.2012 10:01 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Esmu netalantīga. Protams, skolotājām kadreiz patika tas, ko rakstīju, bet pašai pārlasot šķiet absolūti garām. :) Reizēm uznāk rakstīšanas periodi, tad padalos arī šeit cosmo blogā, bet tas notiek pārāk reti. Gribētu tā, lai rakstīšanas prieks uznāk katru dienu, bet nenāk pie manis tā mūza, nenāk. :)
12.04.2012 10:03 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Man šķiet, lai uzrakstītu gramatu, tur ar rakstīšanas prieku vien par maz. Tas jau ir darbs! :D bet, jā, Latvijā, ja grib izdot grāmatu kāda no lielajām izdevniecībām, vajag ne tikai talantu (tas jau tas pats mazākais, ja palasa dažu autoru darbus... :D ), bet arī laiku UN naudu jeb sponsoru! Nav brīnums, ka reti kura vairs sapņo par savu grāmatu. Mazliet kosmoss.
12.04.2012 10:10 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Kādreiz biju tiešām labākā skolā. Esmu mācījusies 3 skolās un ja vēl pieskaita literatūras skolotājus, kuri mainījās, tad katrs vienmēr izcēla tieši mani, jautāja vai esmu kaut kur mācījusies papildus, brīnījās par zināšanu bagāžu rakstot esejas un domrakstus.
Khem, pēc tam...man šķiet, ka jo vairāk laika es pavadu interneta vidē, jo vairāk degradējas mana valoda. Pirmkārt, rakstot internetā bieži izmantoju tādu sarunvalodu, ka ignorēju kā minimums tikai stila kļūdas (parasti tomēr vairāk). Kopumā man šķiet, ka pēc visādiem twitteriem, kur var izteikties tikai 140 zīmju robežās, es arī klūpu un krītu rakstot kaut ko apjomīgāku, jo vienkārši paplašināti teikumi ir bieži sastopama norma.
Kādreiz gribēju rakstīt arī nopietni, taču tas vairāk bija citu ietekmē, kuri teica, ka jāraksta, ja jau ir vismaz kaut kādas dotības tajā. Jāsaka gan, ka pats process man nepatīk, atceros, ka tīņu gados mēģināju rakstīt kaut ko nopietnāku, arī scenārijus, taču nevaru ilgi nosēdēt to darot. :D Sapratu, ka nebūšu nekāda rakstniece.
12.04.2012 10:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits