Atkal pārņem izmisums

 
Reitings 344
Reģ: 29.01.2009
Ir pēdējās brīvdienas vakars, un mani atkal pārņem izmisums :( Un tā katras brīvdienas. Vienmēr nosolos sev, ka strādāšu, izdarīšu visus darbus, kas iekrājušies. Bet, pienāk brīvdienas, tad guļu līdz pusdienlaikam, tad draugs aizvelk kaut kur vakarā ārā, un nekas netiek padarīts no ieplānotā. Un tad pienāk 7dienas vakars (šoreiz 1dienas vakars) un mani pārņem nežēlīgs izmisums un vainas apziņa par nepadarīto :( Nu kā ar to cīnīties? Darbadienu vakaros arī līdzīgi. Apsolos sev, ka vakarā darīšu, darīšu, bet atnāku mājās, paēdu un bezspēkā paskatos tik kādu filmu.
09.04.2012 21:05 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
miss - iegaadaajies suniiti, buus ar ko njemties, ja veel pagaidaam beernu negribi.
un jaa, visi cilveeki peec buutiibas ir slinki. ja mees nebuutu tik slinki, tad nebuutu izgudrojushi visas muusdienu sadziives tehnologijas, kuras padara dziivi vieglaaku. tieshi slinkuma peec braucam 5 min liidz veikalam pastaigas vietaa, izmantojam televizijas pulti kanaalu paarsleegshanai tai vietaa lai pieceltos un nospiestu pogu utt.k tas ir tikai normaali.
10.04.2012 01:33 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
MISS_ varu derēt, ka Bandita nav, jo viņa jau mums ir miss(vai varbūt misters? :O) perfektums ;)
10.04.2012 01:33 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Es eju viena pastaigāties pa pilsētu, parkiem, nedaudz dīvaini ir, bet tā nav ne vainas. Jāsaka gan, ka acis piesaista vientuļas sievietes parkos, jo tā gribētos kādu draudzeni šajā pilsētā :D , bet ko tad es tā uzmākšos un par ko gan mēs svešinieces tā ne no šā, ne no tā runāsim :D .
Krista pareizi saka, jābūt savai nodarbei ar ko aizpildīt laiku. Pamazām to arī daru. Nevaru sagaidīt, kad būs siltāks laiks, varēšu sākt skriet. Tas tādu tonusu un pozitīvu enerģiju dod!
10.04.2012 01:37 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Tatjanas trešdiena, tev atliek tikai sevi PIESPIEST visu izdarīt ;) ! Dzento slinkumu prom!
10.04.2012 01:42 |
 
Reitings 394
Reģ: 26.08.2010
Es ritdien otro reizi dzive uz sporta zali dosos! Iegadajos abonamentu uz 3 menesiem, lai vismaz ir kada garantija, ka bus ar ko nodarboties, lidz izdomasu ko stradat! :D
10.04.2012 01:42 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
es pilnigi piekriitu, ka jamak laiks lietderigi izmantot, bet tur jau taa lieta, est gatavot man riebjas, kaut ko veidot man nav pacietiibas... kur nu vel svesvalodas macities, pasarg dies, tapec jau es saku, ka esmu trula un lose piedevaam, kas bez dzeka dzivot nemaak.... bet es zinu, ka shitaa mazohisteesana :D ir jaabeidz un viss.... luuuudzu iesakiet, ko man dariit.... savadak es driz novaaksau savu dzeku un izbaazisu vinu kaa staarki, lai sedetu visu laiku man blakus :D ak dies, cik es slima esmu :D
10.04.2012 01:43 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Kumeliņš_ jā, jā, zinu. Tikai izdarīt ir vienmēr bijis grūtāk nekā pateikt. Bet tā kā pēdējā laikā emsu mazliet pamainījusi domāšanu, tad ļoti labi apzinos, ka neviens neko manā vietā nedarīs un man tas negribēšanas krupis vienkārši ir jānorij un viss jāizdara. :)
10.04.2012 01:45 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Tā ir ar to slinkumu. Neatceros, kur to dzirdēju - nevajag domāt par ''domāt'', vajag darīt! Cenšos sev to atgādināt no rītiem, kad no rīta ārā no gultas kāpt negribas.

Hellish, labs par to stārķi :D :D :D . Iedomājos, tāds sastindzis džeks visu laiku līdzi :D . Nu ko var ieteikt - kaut kas ir jāmaina, ja tu tā vairs nespēj dzīvot. Gan jau ir kaut kas, ar ko tev patīk nodarboties.
10.04.2012 02:01 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
hellish - kaa ar kaadu briivpraatiigo darbu, kas tev vareetu nest gandariijumu un dot iespeeju iepaziit jaunus cilveekus? piemeeram dziivnieku patversmee, beernu namaa utt? plus saadas lietas peec tam vari ierakstiit CV un tas tev dos tikai papildus bonusu.
10.04.2012 02:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits