Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sejas kosmētika

 
Reitings 119
Reģ: 10.08.2011
Sveikas :)

Varbūt jūs varētu padalīties, kādus tonālos krēmus, pūderus un sejas korektorus jūs lietojat ( firmu, nosaukumu) un vai jūs lietojat tonālo , lai tieši nomaskētu pumpiņas, vai vienkārši izlīdzinātu sejas toni? jo jau kādus 2 gadus lietoju vienu un to pašu sejas korektoru, pūderi un man jau viņi ir galīgi apnikuši.. ;D
Man ir samērā sausa āda, parasti lietoju tikai korektoru, varbūt varat ieteikt kādu, kas jauki paslēpj maisiņus zem acīm un pumpiņas? :)
Paldies.
08.04.2012 20:02 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Tonālie man ir vairāki - tulīt beigsies bourjois healthy mix, tas bija ļoooti labs, bet tagad lasīju labas atsauksmes par flower perfection, un nopirku arī to! Šodien pamēģināju, ir labs! Sedzošāks nedaudz kā pirmais, bet vīlusies noteikti neesmu. Vēl ir mājās fit me, bet tam toni nopirku mazliet par tumšu, to lietošu vasarā :)

Par korektoriem - man ir garnier rulītis, nu tā, nekādu īpšo efektu nemanu, kaut arī izteiktu zilo riņķu vai vēl nez kā, paldies dievam, man nav :) Ir arī Fit me korektors - tas jau man patīk labāk! Tāpat vakar nopirku catrice korektoru paleti - cik šorīt mēģināju, ļoooti labi, paši korektori tādi krēmīgi un maskē arī forši!

Pūderus īpaši nelietoju, ja nu vien dažkārt avon bronzas pērlītes. Tā lūk :)
08.04.2012 20:07 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Lietoju zaļo konsīleri (firmu gan nepateikšu, jo uz iepakojuma nekas nav rakstīts, bet kastīte sen izmesta, pirku ebayā), artdeco parasto konsīleri, Max Factor minērālpūderi, Madaras tonējošo fluīdu un Loreal bronzeri. Pāris dienas atpakaļ iegādājos Maybelline Fit me tonālo - to gan esmu lietojusi tikai vienu reizi, jo ikdienā lietoju tikai fluīdu un bronzeri.
Pumpiņas maskēju ar konsīleriem, ar fluīdu vienkārši padaru veselīgāku sejas krāsu. Tonālo nopirku sīko defektiņu maskēšanai.
08.04.2012 20:07 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Un jā - tonālais, lai izlīdzinātu sejas toni, bet ja vajag kaut ko nomaskēt- korektors
08.04.2012 20:07 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.08.2010
Spotlight

Kurā veikalā tu iegādajies to catrice korektoru paleti? sen jau metu acis uz šo! :)
08.04.2012 20:10 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Eurokos veikalā un Barona ielas (pats sākums) Maksā 2 Ls ar kapeikām :) Tas veikals ir kā Drogas, bet no Lietuvas
08.04.2012 20:12 |
 
Reitings 46
Reģ: 09.08.2010
Paldies, būs rīt jāaizčāpo un jāizpēta kas vēl tur labs :)
08.04.2012 20:15 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Jau bik vairāk kā nedēļu iztieku bez tonālā, ko man nezdodas arī īsti atrast savai gaumei piemērotu.
Lietoju parastu dienas krēmu, ko sajaucu ar minerālpūder no Loreal, efekts izcils, matēts, turklāt nav tā kā no tonālā, ka, piem., telefons smērējas pieliekot pie sejas.
Maybelline vaigu sārtums, tās pašas firmas korektors kādu vairs neražo, nopirku iepriekšējās trakajās dienās. Plānoju iegādāties Nyx korektoru bundžiņā priekš lokiem, jo veikalā izmēģināju, bet bija jāskrien un nevarēju saprast starp 2 toņiem, bet efekts bija izcils.
08.04.2012 20:15 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Lietoju maybelline dream satin liquid, bet pašalaik esmu jauna tonālā meklējumos, jo šis liekas ļoti taukains. patika loreal. Lietoju, lai padarītu dzīvīgāku sejas toni. Nekādus korektorus nelietoju, jo pumpu man nav un nav ko nomaskēt. Pūderi arī nelietoju, dažreiz bronzas pērlītes un vaigu sārtumu.
08.04.2012 20:16 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.01.2009
Lietoju Fit Me, lai padarītu smukāku sejas toni, kā arī lai seja būtu matēta visas dienas garumā. Patīk man ļoti, katrā ziņā sniedz man to, ko es gribēju sagaidīt. Kā arī priecājos, ka neiegrābos izvēloties toni. :)
08.04.2012 20:20 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
tūlīt beigsies mans maybelline sper stay 24 hrs tonālais.
īsumā , plusi un mīnusi.
+ ja lieto, tad konsīleri švaki vai vajadzēs, jo viņš perfekti izlīdzina sejas toni un perfekti arī maskē
+ man ir kombinēta sejas āda T zona ir taukaina, tikai deguna āda ir pasausa nedaudz, tonālais deguna ādu mitrināja , bet tur, kur izteikti taukojās āda, nebija tā, ka spīdētu pēc pāris h
+ tiešām laba noturība, man turējās labi praktiski visu dienu
+ tiešām maz viņu vajag
- toņi ir ļoti mākslīgi, man paķērās īpaši izteikti mākslīgs, veikala gaismā likās, ka perfekti der, bet mājās - ārprāts, bet kaut ka man sanāca skaisti ar savu ādu sakombinēt, otro reizi gan nepirktu
- nav oil free, ja nemaldos, ādu izlīdzināja, bet vienīgais, šķita, ka pumpiņas vairāk pēc viņa sametās, laikam sastāvs nav tas labākais

tā nu bez konsīlera iztiku. un šobrīd arī neplānoju iegādāties. atceros, ka tiklīdz tādus tonālos sāku smērēt, pirmais bija dzintara tonālais un draudzenes nāca klāt, prasīja, kas tad tas par tonālo, baigais brīnumlīdzeklis.. man āda esot izskatījusies vienkārši perfekti! piekritīšu tādā ziņā, ka toņi tiešām tiem dzintara tonālajiem ir labi, izskatās tādi dabiski.. un viņu lietojot arī nekāds pumpiņas man nemetās, kuras savukārt, man ir tagad..
tonālo vispār kā tādu jau tagad neesmu kādu mēnesi likusi, to super stay nelieku, jo pēdējā laikā nav kaut kā komfortabli, šķiet, ka maska uzlikta kaut kāda.. tam dzintaram viņš ir vieglāks, to varbūt biežāk likšu, bet tā, cenšos tiešām no tādiem izvairīties.
08.04.2012 20:22 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
lietoju Catrice korektoru paleti + tonējošo mitrinātāju (man patīk ELF, Boots kaut kādas dabīgās sērijas, dažreiz Garnier BB cream), tonālo (pēdējā laika favorīts ir Farmasi Stay Matte, kas ir ļoti sedzošs, L'oreal Mat'Morphose vai vidējam segumam Oriflame Studio Artist Foundation, taču par to man žēl, ka nepareizs tonis, jo man tas tonālais ļoti patīk) vai pūderi (L'Oreal True Match minerālu pūderis ir ļoti labs)

man ir problemātiska un taukaina āda, tāpēc korektoru lietoju katru dienu, lai maskētu defektus, arī zilos riņķus
08.04.2012 20:27 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
lai novērstu ādas spīdēšanu, virs tonālā vai tonējošā mitrinātāja lietoju arī Palladio rīsu pūderi
08.04.2012 20:28 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Pēdējā laikā iztieku tikai ar dienas krēmu un Artdeco minerālpūderi. Pūderim "iet" jau trešais iepakojums, laikam jau tas liecina par to, ka esmu apmierināta. Piešķir toni un matē ( nevarētu gan teikt, ka visu dienu, bet kādam laikam viss ok. Agrāk kā tonālo sajauktu ar parasto dienas krēmu lietoju Aknecolor, šobrīd to izmantoju kā korektoru.
Vispār man grūti iet ar tonālajiem, mana taukainā āda ļoti cimperlīga. Gribētos beidzot īsto.
08.04.2012 20:30 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Menda, laikam jau vienreiz lasīju, ka Tu lieto rīsu pulveri :) Neizraisa nekādas blakusparādības, t.i., nenosprosto poras? Un tiešām LV nopirkt nevar? Mani kaut kas attur no interneta veikaliem, vienmēr nodomāju, ka tāpat ilgi jāgaida un tad nepasūtu, jo gribas uzreiz.
08.04.2012 20:33 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.08.2011
Liels paldies par atbildēm, meitenes! :))
08.04.2012 20:55 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.01.2012
Ikdienā lietoju bare minerals pūderi, jo no viņa nekad nemetās neviena pumpa, un vispār nejūt ka kaut kas būtu uz sejas, kā arī neaizsprosto poras.ņemu viņu ar tādu nedaudz iedeguma tonīti.
Labākais pūderis-tieši lai nomaskētu seju-makeup forever hd powder, parasti pūderi izceļ visas smalkās rieviņas un poras, bet šis tieši paslēpj, un ādas struktūra izskatās vnk perfekta!Viņš ir arī bez jebkādas krāsas.
Korektoru jau gadiem lietoju vienu un to pašu-yvies saint lauren-anti cernes, laikam vnk ljoti patīk tas iepakojums-spīdīgs zelta!:)Bet nu pats korektors arī protams ir ļoti labs!
Man nepatīk lietot šķidros tonālos, jo āda zem tiem neelpo, un nosprosto visas poras, kā galā rezultātā rodās visādas pumpas!Es vispār ļoti cenšos seju kopt-lieku visādas augļskābju maskas, un ikdienā ap acīm lietoju spf 50, lai krunkas neveidotos vēlāk.
08.04.2012 21:05 |
 
Reitings 119
Reģ: 10.08.2011
Reichela.. varbūt vari ieteikt kādu masku, kas tev ir palīdzējusi pret pumpām, vai vienkārši atsvaidzina ādu.. varbūt kādu paštaisītu masku arī taisi? :)
08.04.2012 21:21 |
 
Reitings 624
Reģ: 29.01.2009
Nelietoju pilnigi nekadu tonalo ne puderus neko ,tikai sejai domatos tirisanas lidzeklus un konkretajam laikam paredzetu dienas kreminu,mana sejas ada loti labi izskatas maniem gadiem
08.04.2012 21:39 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
viens korektors ir no AVON, otrs no Oriflame. Nav ne vainas. Tonālais ir no Loreal, True Match. Ļoti patīk.
09.04.2012 00:51 |
 
Reitings 264
Reģ: 25.02.2009
Ikdienā vspr nelietoju kosmētiku..pieturos pie dabīgā skaistuma ;) Kamēr jauna, moš kad būs 30, tad sākšu ;)
09.04.2012 02:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!