Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Latviesu- Vacu valodas tulks

 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Sveicinatas dalibnieces!

Esmu jau daziem tulkiem aizrakstijusi, kurus atradu interneta. Kamer gaidu atbildes, velejos paintereseties, vai Jums pasam ir kadas labas atsaukmes par kadu latviesu- vacu valodas tulku? Mani interese vidusskolas atestata un liecibas tulkosana.

Paldies jau ieprieks!
Lai jaukas Lieldienas!
07.04.2012 16:30 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
salīdzinoši lēti un kvalitatīvi tulkojumi ir iztulkot.lv :)
07.04.2012 16:40 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Nu, vidusskolas atestātam un liecībai vislabāk izvēlēties kādu lielāku tulkošanas kantori - viņi tādas liecības būs jau iepriekš tulkojuši daudzas rezies, tāpēc viņiem būs jau priekšā veco tulkojumu paraugi. Tas tev nodrošinās ātru servisu, un ar vismaz lielākajām stulbajām kļūdām jau "izķertām". Plus, tulkojumu varēs iegūt zvērinātu (t.i. ar tulka autogrāfu, ka "par savu tulkojumu atbildu") - es tā pieņemu, ka tev iesniegšanai augstskolā, tāpēc kaut kāds kreisais tulkojums nederēs. Cena - parasti ap 5 LS par lapu. Uz tavām 4ām lapām tik dārgi nesanāks šā vai tā.

Es pēdējoreiz tulkoju šeit: www.112tulkojumi.lv Foršs viņiem puisis uz velosipēda tur strādā :)
07.04.2012 16:45 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
Paldies par ieteiktajam majaslapam- aizrakstiju e-pastus. :)

57days , es Tev pilniba piekritu, ka vislabak ir izveleties kadu lielaku tulkosanas kantori. Ieprieks pati neesmu saskarusies ar dokumentu tulkosanas nepieciesamibu, tapec nolemu paintereseties par kadam labam atsauksmem. :)
Manai pazinai bija gadijies, ka tulkojot ´pa leto´ vinai nacas saskarties, ka tulkojums bija ar mulkigam kludam. Velos no ta izvairities.
07.04.2012 16:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits