Eh, vīrietis... Atmaskot?

 
Reitings 3
Reģ: 05.04.2012
Sveikas!
Vēlējos pajautāt Jūsu viedokli,jo pati netieku skaidrībā ar sevi!
Stāsts ir par manu bijušo.
Bijām kopā kādu pus gadu. Izšķīrāmies,jo uzzināju,ka viņam ir ģimene. Pārtaucu ar viņu sakarus un mēģināju dzīvot savu dzīvi. Pēc pāris mēnešiem viņš atkal uzrodas manā dzīve un saka,ka grib mani atpakaļ. Es esmu 100% pret mīļākās lomu, bet viņš attaisnojās,ka tā pat lielāko daļu padavīs ar mani... (viņa ģimene ir otrā Lv galā). Tas mani nepārliecināj! Pēc tam uzzināju,ka viņam ir cita meitene jeb mīļākā, bet tas viņam netraucē jaukt man galvu. Vēlāk mūsu kopējā paziņa pastāstija,ka viņs ir paralēli savai sievai un man gulējis ar vel vismaz 2 sievietēm (+ viena no tāam BIJA mana draudzene(?) ) No visiem mums kopīgajiem draugiem, viņa kolēģiem un pārējām mīļākajām es biju vienīgā,kura nezināja patiesību... Visi spēlēja līdz...
Man šis viss ir apriebies...
Apsveru domu paziņot šo visu viņa sievai. Ja godīgi,vairāk to darītu viņa sievas un bērna dēļ, nevis lai speciāli izpostītu viņa dzīvi, lai gan tādam tikai to vien vajadzētu.
Bet es neesmu pārliecināta par savu lēmumu. Es nezinu ar ko rēķināties pēc tam. Ja nu viņam uznāk velm atriebties utt.! Tam vīrietim nav robežu...
Kāda būtu Jūsu rīcība? Tiešām nezinu ko domāt...
05.04.2012 19:47 |
 
Reitings 91
Reģ: 10.02.2012
Man riebjas tādi lopi ne vīrieši, es gan pateiktu!! Vienalga, ka ne mana darīšana utt. lai nemuļķo vairs to sievieti (ja nu viņa gadījumā varbūt nezin)!
Situācijas var būt visādas, iespējam viņa zin un nesatraucas, iespējams arī ka viņai ir kāds cits, bet es tāpat pateiktu, protams anonīmi.
Vai šādās attiecībās vispār ir runa par ģimeni, kad vecis drāž pa malām visas drostaliņas? Ja es būtu šādās ''attiecībās'', tad labāk vēlētos pēc iespējas ātrāk uzzināt, lai neesm ustulbā sieva, kas auklē bērnus un gaida veci mājās ar pusdienām un dala gultu.
05.04.2012 22:59 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
lielaakaa dalja viirieshu kraapj. viena dalja miil savas sievietes, taapeec to ruupiigi sleepj, lai sievietei nesaapeetu. otra dalja to dara atklaati, jo viniem vienalga.
sis izskataas peec gadiijuma, ka vinjsh censhaas nomaskeet peedas un gimenes ostaa visi ir laimiigi un apmierinaati.
var sagadiities, ka pazinjoshanas gadiijumaa sieva tev uzmetaas kraagaa ,jo tak nabaga viirietis ne pie kaa nav vainiigs, un tu vinju bez maz vai izvaroji un viirietis, par jaukshanos ne savaas dariishanaas.
05.04.2012 23:01 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
jā, pastāv ļoti liela iespēja, ka Tu būsi vainīgā. Vismaz publiski un visiem tā arī beigu beigās tiksi nozākāta.. to, kas sievai galvā darīsies, diez vai uzzināsi, un no vīrieša, iespējams, nesagaidīsi ne vienu vārdu.. ja nu vienīgi nolamās kārtīgi.. bet neko vairāk.
tātad - ko Tu vēlreiz no šī gājiena gribēji iegūt? neiegūsi to tik un tā.
05.04.2012 23:06 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
vienīgais - vari pašantažēt vīrieti, lai viņš pasaka sievai, vai arī Tu pateiksi. arī tad būsi ieguvusi to, ko it kā vēlējies - lai sieva uzzin, bet nebūsi, tā teikt, rokas sasmērējusi..
bet nu nav jau nekādas garantijas, ka viss notiks kā ieplānots.
05.04.2012 23:08 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
pashantazeet? O_o a ja nu tas beidzaas ar zilu aci vai kaadaam probleemaam? ja vinam gimenes miers ir daargs, vinjsh var dusmu/bailju uzpluudaa viskautko sadariit.
05.04.2012 23:19 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
doma, ka sieva nezin, ka bez vinas sis savu draudzinu regul;ari ieliek vel 3-4 vaveres????
06.04.2012 00:34 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Te viena meitene teica,ka viirietis dievina,bet gul veel ar citaam...taas arii dievina un sievu arii!:DEs domaaju ,ka saada tipa viiriesi nevienu nedievina!Varbuut piekeeries gimenei,bet taa karstaa miila paargaajusi,varbuut tas sex ir par maz ,vai veelas daudzveidiibu un nevar apstaaties...tas ir kaut kas ,kas sos cilveekus dara laimiigus!Es laikam nesatiktos ar saadu cilveeku ,noteiktu neteiktu sievai-varbuut vina tiesaam izveelas poziciju nereageet,varbuut pasai miilaakais!Tas ir loti privaati-jaukties ieksaa saados jautaajumos ,jo nezinam arii ceeloni...!
06.04.2012 00:47 |
 
Reitings 71
Reģ: 14.11.2010
Es gan visu izstāstītu, ja es būtu tās sievas vietā, tad noteikti gribētu zināt, un neļautu ka mani krāpj. Runājot par sekām, iespējams, ka tiekot vaļā no ši parazīta, tā sieviete vēlāk var satikt vīrieti, kurš viņu tiešām mīlēs un nekrāps, bet ja tā sieviete visu zin un dzīvo kopā tikai bērna dēļ, tad domāju ka agri vai vēlu viņa tāpat neizturēs to visu un pasūtīs vīru di***, un tas ka Tu visu izstāstīsi, tikai paātrinās šo procesu.
06.04.2012 01:02 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Es neteiktu. Un ja es būtu sieva, tad es negribētu, lai kaut kāda spindzele man teiktu! Man ir uzskats, ka ja vīrietis man spēj nodrošināt attiecības, kādas es vēlos, tad pa kluso var iet un krāpt.
06.04.2012 08:33 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
attieciibas ,kas pilnas meliem?njaa...interesants domu gajiens....taadas "attieciibas"ir kaa skaists,spiidiigs polju aabols lielveikala auglju vitriinaa- aareeji lielisks,bet saindeets ar visaadaam zarazaam....
06.04.2012 08:46 |
 
Reitings 10
Reģ: 29.01.2009
Ar patekšanu sievai, viņa iegūs vienu ļoti būtisku lietu - vecis viņu beidzot liks mierā, jo būs uz viņu dusmīgs...Ieva tak raksta ka jauc visu laiku galvu...nu vairs nejauks...
06.04.2012 09:01 |
 
Reitings 357
Reģ: 29.01.2009
Motivācija šim vīrietim noteikti ir tāda, ka nekāds kens jau viņš noteikti nav, un tas ka viņš var dabūt jebkuru, arī es ļoti šaubos. Tieši tapēc jau viņš rīvējās apkārt pie tām ,kuras vins kkā ir dabūjis. Ir tādi tipi, kuri nevar tikai ar vienu sievieti, jeb jūs visas kopā nevarat vinjam sniegt to, ko viņš vēlas, tapēc atliek panemt no katras pa bišķiņai. Un tad ja gadijumā viņš no saviem objektiem atradīs kādu ,kas viņu apmierinās pilnībā, tad viņš arī attieksies no visa jūsu trīsstūra.
06.04.2012 12:00 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Ja arī Tu viņa sievai ko teiksi der padomāt, ka ne jau viņš tā uzreiz atzīsies, vai kritīs ceļos, mainīsies vai pametīs sievu. Ticamāk, ka ne. Jebkurš rūdīts babņiks savai sievai paskaidrotu, ka Tu viņam kāries kaklā, viņš Tevi atšuva un tagad tāpēc viņu aprunā. Kam ticēt? Savam vīram jeb kaut kādai švilpastei? Ko tad viņai darīt? Paldies Tev teikt? Nedomāju vis. Pie tam piekrītu tām, kas raksta, ka iespējams, tas viņai nav jaunums. Ne jau visas uzreiz metas šķirties. Kāpēc gan, ja kopā tāpat visu laiku nedzīvo, bet bērnam ir tēvs, ir ienākumi. Taču labāk tā, nekā audzināt bērnu vienai kaut kādos laukos. Kāpēc vīrieši tā dara? Mana brāļa devīze - kur ir vilna, tur ir jācērpj! Nekad nevar zināt, kas un kāpēc cilvēkus vieno. Tāpēc es nebāztu savu degunu citu dzīvē, paši tiks galā.
06.04.2012 12:38 |
 
Reitings 87
Reģ: 29.01.2009
Štrunts par to vīrieti - tādi jāpamet un nevienam tev nav jāskaidrojas, ko viņš vēl apkārt drāž. Pateiksi sievai, uztaisīsi stulbas problēmas sev, jo noteikti to pagriezīs tā, ka tu pie visa esi vainīga. Ja viņš spēj manipulēt paralēli vairākas sievietes (kuras viena par otru zina, kā saprotams no pirmā ieraksta), tad noteikti spēs visām arī iegalvot savu patiesību.

Es vairāk tev ieteiktu padomāt par attiecībām ar tiem pārējiem draugiem un paziņām, kas visu ir zinājuši, bet tev nav teikuši. Tādiem gan pa mizu vajag kārtīgi sadot. Duraki gatavie. Viena tēvaiņa dēļ ļauj ciest neziņā meitenei. Tādi tev dzīvē nav vajadzīgi.
06.04.2012 13:11 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Turies labāk pa gabalu no visas šitās pretīgās šļuras, nevis vēl lien taja visā vēl dziļāk iekšā. Tāpat pa maz sūdīgi? Labāk koncentrējies uz visu labo, uz nākotni, sevi, nevis kaut kādu pimpi un viņa vecenēm, gar kurām Tev īstenībā nav nekāda daļa. Neko citu, kā jaunas negācijas ar neprognozējamām sekām neiegūsi. Izdari secinājuus priekš sevis - kā vispār varēji iepīties tādās attiecībās un kā dzīvosi/veidosi citas attiecības turpmāk. Šitā ņemšanās būtu kā līšana tualetes podā. Kam Tev to?
06.04.2012 13:42 |
 
Reitings 10
Reģ: 30.03.2012
Ko iegūsi ar to paziņošanu? Jo mazāk jauksies citu dzīvēs jo labāk. Ja Tevi apčakarēja, ir divi varianti: Vai nu Tevi piesaista tādi vīrieši, vai arī Tev būs skola. Atceries, katrs cilvēks ko Tu satiec savā dzīvē ir Tavs skolotājs.
06.04.2012 15:38 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Lai cik smagi sievai to bus dzired(ja vinja jau nezin) manuprat vinjai ir tiesibas zinaat. Zinu,ka protams negribas jaukties gimenee utt. Bet es pavisam noteikti gribetu zinaat,lai varu sakartot savu dzivi un izsviest to kjeemu no maajaam
06.04.2012 16:17 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
pateikt sievai? tas ir pedejais kas butu jadara. netelo Dievu, dzive visam savs laiks. Un nekur nav zvanits, ka vina nezin.
Ko tu lien kur tevi neviens nesauc?! tev nav nekadas dalas par to sievieti, liec vinai svetu mieru. atpestitaja atradusies.
12.04.2012 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits