Šķiršanās

 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
Ļoti gribēju padalīties.
Vakar tas notika - viņš izvēlējās visu pātraukt. Pēkšņi. Pēc gada kopdzīves. sāpīgi tas tādēļ, ka iepriekš nekas par to neliecināja - dzīvojām harmonijā, viss bija kārtībā, vēl nesen runājām par nākotni, par kopīgu dzīvokli. Un pēkšņi - mēs nesaderot. Jā, mums bija arī strīdi, bet kuram tādi nav. Pēdējās trīs nedēļas bija tādi kā saspīlējumi - bet tas nav iemesls visu pārtraukt - strīdi tācu ir risināmi. Vai tiešām harmonijas pilnie laiki neskaitās? Kā iemeslu viņš minēja, ka mēs esam pārāk dažādi - esmu pārāk laba, viņš ir pārāk liels egoists, viņš negrib nākotnē man darīt pāri un viņu nogurdina strādāšana pie tā, lai es būtu laimīga. Bet 'viņš visus iepriekšējos mēnešus likās apmierināts, laimīgs, visiem stāstīja, cik viņam lieliska draudzene. Tik pēkšņi un negaidīti..
Nespēju tagad saņemties. jūtos viena un atstāta. Viņš bija mans stiprais plecs, balsts.. Pagaidām ir asaras, šovakar jābrauc izvākties. Nezinu kā lai saņemos..
05.04.2012 12:18 |
 
Reitings 48
Reģ: 05.04.2012
Manā gadījumā pakaļ neskries. Viņš uzskata, ka pagātne ir pagātne, un ja reiz izškiries, tad atpakaļ izvēles nav.
Kad es viņam mūsu pēdējā sarunā jautāju, vai nav iespējams visus strīdus izrunāt un turpināt attiecības, viņš pateica, ka sirds viņam saka, ka jāmēģina, bet prāts saka, ka tur nekas nesanāks.
Man pēc loģikas liekas, ka sirsniņai taču jāklausa..
05.04.2012 14:56 |
 
Reitings 322
Reģ: 12.09.2010
Nezinu kaa var taa vnk izskhirties... Manupraat tur maisaas kaada cita pa vidu un ja vinjam ar vinju nekas nesanaaks, atskries pie tevis atpakalj.
10.05.2012 02:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits