Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Telemārketings

 
Reitings 1267
Reģ: 20.09.2010
Varbūt kāda no Jums ir strādājusi vai ir bijusi saskarsmes ar TopShop vai kādu līdzīgu uzņēmumu? Kāda pieredze, atsauksmes? Ko vispār domājat par tādu darbu? Tagad izmisīgi meklēju darbiņu, ko varētu apvienot ar mācībām,lai mazliet piepelnītos. šis -viens no retajiem kur pats var izveidot savu darba grafiku.
04.04.2012 20:11 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Pati neesmu strādājusi, jo nevarētu, man nepatīk zvanīt svešiem cilvēkiem un uzbāzties.
Manuprāt, ir cilvēki, kas ir piemēroti un ir tādi, kas nav. Jārēķinās ar labām krievu valodas zināšanām, jāpieņem daudz atteikumu.
Man reiz bija situācija, ka man zvanīja meitene no Topshop un es uzreiz pateicu, ka man neko nevajag, viņa tik skaļi sāka smieties, ka es sabijos :D
04.04.2012 20:16 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
mana bijusī kursa biedrene strādāja telemārketingā, piedāvāja abonēt žurnālus, pāris mēnešus izturēja un padevās, jo tas nebija viņas garā uzbāzties cilvēkiem un veciem cilvēkiem ieskaidrot, ka tas žurnāls noteikti viņiem noderēs :(
04.04.2012 20:19 |
 
Reitings 30
Reģ: 28.10.2009
nu ne!!!
atceros es sevi, ta bija mana pirma darba pieredze, kautko tik drausmigu.... nekad nevienam nenovelu.

iesaku tev sutit cv uz biti, tur ir divas strada divas brivas, vel olympic, bara stradajot, 24h strada 3dienas brivas, ala uz rokas 360 ls.

ir daudz darbinu kur nevajag pazemoties ta ka sada veida darbos!
04.04.2012 20:22 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Esmu strādājusi, izturēju 3 mēnešus, man grafiks bija tāds, ka pēc mācībām pa taisno skrēju uz darbu. Jā, uzbāzos cilvēkiem, bija atteikumi, taču nebija tik traki, jo laikam pagadījos ap to laiku, kad cilvēki sāka domāt par zsvētku dāvanām.
Ja godīgi, šis darbs man par daudzām lietām atvēra acis, respektīvi, kā citur LV cilvēki dzīvo; cilvēki bija runātīgi, stāstīja, arī pasūtīja, bet vai par pirkumu samaksāja, nav ne jausmas.
Katrā ziņā nenožēloju.
Bet rēķinies, alga nebūs nekāda lielā.
04.04.2012 20:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits