Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

grūtniecības tests rāda pareizi?

 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
grūtniecības tests 40tajā dienā pēc iespējamās apaugļošanās, proti, neizsargātā dzimumakta, rāda negatīvu? nav pat saskatāmas bālas svītriņas.. tests taču nemelo??? esmu satraukta, jo grūtniecība pašlaik nav vēlama. esmu salasījusies internetā, ka daudzas ir stāvoklī, taču testi uzrāda negatīvu.
p.s. taisīju HCG grūtniecības testu (rozā iepakojums)
p.s.s. bija pēcpusdienas urīns.
04.04.2012 19:42 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Man šis tests nekad nav melojis. Bet vajag vadīties pēc mēnešreizēm. Ja pēc tam šī mēneša laikā viņas ir bijušas, un tests negatīvs, tad var neuztraukties. Vēl jau var taisīt asins analīzi. Bet vispār ir jāizmanto rīta urīns, jo tas ir daudz precīzāks. Var jau mēģināt arī citas firmas testus.
04.04.2012 20:04 |
 
Reitings 583
Reģ: 28.03.2012
esmu mēģinājusi kopumā 8 testus, dažādas firmas, dažādiem intervāliem, visi uzrāda negatīvu.
MR bija, taču bija aizkavējušās 4 dienas, kā arī īsākas, nekā parasti, taču asinis bija tumši sarkanas, un ar asins recekļiem, kā jau pie MR. uztraucos tādēļ, ka nedaudz īsākas, nekā parasti, esmu salasījusies, ka dažām MR ir grūtniecības laikā un testi melo.

varbūt pie MR vainīgs stress, un zāles, t.i., antibiotikas, kuras dzēru tieši pirms MR + AK, kuru neilgi pirms ziemīšiem dzēru....

tagad pēc nedēļas jāsākās 2 MR pēc neizsargātā seksa, redzēs, kā būs... pa vidu vēl dzēru AK, jo atkal gadījās, ka plīsa prezis (puisis nebeidza iekšā) un bija 3 dienu asiņošana, varbūt tagad kavēsies MR, varbūt būs laikā, varbūt vispār nebūs...
04.04.2012 20:12 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
AK pašas par sevi izjauc MR ciklu, daudzumu. Protams, arī antibiotikas nav tas labākais + stress. Bet varbūt vajag padomāt par citu kontracepcijas metodi? Tabletēm, riņķi, spirāli, plāksteriem... Galu gala ka vājāko metodi - vaginālajam lodītēm kaut vai papildus prezervatīvam, kamēr puisis piešausies. Plus, ja stabils cikls paskaitīt drošākās dienas. Jo tāda dzīve tas taču ir ārprāts gan veselībai, gan pašai!
04.04.2012 20:19 |
 
Reitings 18
Reģ: 21.08.2011
Domāju, viss kārtībā. Man vienreiz bija tā, ka visu laiku 2 gadus bija regulāras, bet tad pēkšņi aizkavējās 2 mēnešus un baigi uztraucos. Pirku dažādus testus, visi bija negatīvi. Pēc tiem 2 mēnešiem atkal atsākās un viss bija kārtībā.
08.04.2012 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits