Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Estee Lauder

 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes!

Lieta tāda, ka mana sejas āda ir ļoti jutīga un, nelietojot nekādu tonālos kremus, pūderus, seja bez kosmētikas ir ar sarkaniem plankumiem un nav vienmērīgā tonī. Esmu dzirdējusi par Estee Lauder "Idealist Even Skintone Illuminator", kurš domāts sejas toņa izlīdzināšanai un tiek slavināts no visu pārdevēju puses kā pats, pats labākais utt. Cena šim produktam arī ir diezgan augsta, tādēļ vēlējos pajautāt, varbūt kāda no Jums jau ir pamēģinājusi šo produktu, to lieto, vai ir dzirdējusi kādas atsauksmes? Un, varbūt varat ieteikt kaut ko labu, no citas firmas, kas labi izlīdzina sejas dabisko toni?!

Jauku Jums dienu!
30.03.2012 22:39 |
 
Reitings 328
Reģ: 27.07.2010
Hm man joprojam stav pustuksh Estee Lauder resisilence lift exttreme tonalais 06 toni, man par tumsu un par biezu :(
30.03.2012 22:41 |
 
Reitings 60
Reģ: 06.04.2011
Zini ja tev ir tik problemātiska āda tad EL Idealists tiešām nebūs tas kas vajadzīgs, jo tas ir silikons tīrā veidā, tas ir labs pamats dekoratīvajai kosmētikai, bet nekādā gadījuma nenomaskēs dabīgo sejas ādas izskatu. Jūtīgai ādai parasti iesaka minerālo kosmētiku. Un es tikai nobrīnos par konsultantu nekaunību, cilvēkam ar ļoti jūtīgu ādu mēģināt iesmērēt Idealists (lielais fuj)!
01.04.2012 15:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits