adrogiinais briinums jaroslavs

 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/76605/skolnieks-jaroslavs-atkal-partrumpo-rigas-modes-damas-foto
ko juus domaajat pa shaadu briinumu un cik daudz pashas ietekmeejaties apgeerbu izveelee no modes blogeriem?
kaads ir juusu viedoklis par to, ka kaulains pusaudzju puika demonstree sievieteem paredzeetaas dreebes?
30.03.2012 00:59 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Labi, okey, jūs jau te visas esat baigās ekspertes, ka nav pat ko pretī pateikt!:D Tā turpināt!:D
30.03.2012 22:49 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Es it kā neesmu aprobežota, bet nu šis cilvēks man patiešām šķiet slims un izraisa dziļu riebumu.
30.03.2012 22:56 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
ak, PALDIES kiwi, es vismaz tagad neesmu vienīgā kurai viņš izraisa riebumu!!!:)
30.03.2012 22:59 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Neesi, neesi vienīgā. :D Ok, es noteikti nesauktu to par riebumu, jo ne es viņu pazīstu, ne es par viņu interesējos. Bet nu nekādu baigo patiku neizraisa. :D
30.03.2012 23:00 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Nu forši:D te ir kādas kam viņš nepatīk, bet uzbrūk divas daiļas būtnes man vienai!:D
30.03.2012 23:02 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Neredzēju, ka vismaz Zakjis* būtu lietojusi vārdu "derdzās" vai nosauca cilvēku teju vai par padauzu.
Par kiwi gan 0 komentāru - nosaukt kādu par slimu tikai tādēļ, ka izskatās savādāk par visiem. ;) Brīnišķīgi, paldies par šādu attieksmi pasaulē, kur jau tā netrūkst negatīvā un jauniešu, kuri izdara pašnāvības jo vienaudži skolā viņus izsmej par atšķiršanos.
30.03.2012 23:04 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
vienrz - es negribu nevienu apvainot, bet tur ir tiešām jābūt kādām novirzēm, lai džeks sevi tā pasniegtu, Bet nu - ne mana cūka, ne mana druva - ne man par to spriest! :D
30.03.2012 23:07 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja grib atšķirties, tad tak jārēķinās, ka izsmies, man pamatskolā bija džinsas ar kniedēm, saplēstas, puiši rēca, tagad domāju-žēl, ka pietrūka mazliet drosmes to visu iznest.
Nu nevar saģērbties dīvaini un gaidīt, ka visi jūsmos.
30.03.2012 23:08 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
ir atšķirība ja saka, ka ir padauza, vai saka, kā padauza. Lasi uzmanīgāk! Un arī lapā nr. 2 bija meitene kura teica ka viņai riebjas šis cilvēks, es domāju ka derdzas un riebjas ir viena līmenī!
Bet nu labi, vienalga, es savu viedokli pateicu, un man vienalga ka kādam tas nepatīk!
30.03.2012 23:11 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
Spanic, es neuzbrūku, jo gluži loģiski, ka katrai savs viedoklis.
Bet ja es saku, ka man nepatīk hiphops, jo man patīk pops, tas jau skan pamatotāk :D
Katrā ziņā kā vīrietis , domaju, ka reti kurai viņš patīk, bet es piemēram uz viņu nemaz arī tā neskatos.
30.03.2012 23:13 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
dorota, es jau teicu ka man viņš nepatīk tāpēc, ka man nepatīk ne viņa ģēršanās stils, ne tas kā viņš krāsojās, bet visvairāk man nepatīk tā slimīgi kaulainā seja, un visi tie skatieni caur pieri, kuri manī izraisa riebumu. Būs diezgan pamatoti?;)
Un tagad viss, pietiks konfliktēt!:D
30.03.2012 23:21 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Vienrz, man arī bija vecums, kad likās, ka tie, kam trūkst uzmanības, ir "atšķirīgi".
30.03.2012 23:45 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Vienrz komentāru uztvēru kā vērstu uz savu garo apcerējumu, tad nu gribēju atbildēt, ka ne nu man skauž, ne es nespēju izpausties un slēpjos no visas pasaules sazin kādā kartupeļu maisā! Un es neticu, ka viņš nealkst uzmanības, pretējā gadījumā neglūnētu katrā fotoobjektīvā un nedemonstrētu savu diezgan distrofisko miesu, dīvaini smīnot. Iespējams, viņš ir jauks cilvēks, bet ne visiem ir lemts to pārbaudīt un tāds iespaids man par šo personu radies no attēliem, kas redzēti.
Un piekrītu meiteņu komentāriem, ka nekas no modes viņa apģērbā nav - izstaipīti T-krekli un apspīlētas bikšeles, bonusā botveidīgi apavi..nez, man nekas ievērības cienīgs neaizķeras. Kā minēju jau iepriekš, drīzāk viņu visur eksponē, lai portālos kāds iekomentētu zem viņa bildēm un portālam apmeklējumu uzpumpētu, nevis tādēļ par viņu raksta, ka viņš ir baigais talants vai personība.
Man viņš liekas kā prototips Kombuļu Inesei, kas arī droši vien ir jauks cilvēciņš!
30.03.2012 23:48 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
uz to visu skatoties, man saak veidoties paarlieciiba, ka normaalais tiek padariits par sabiedriibai nepienjemamu. nedod dievs, ja nesajuusminies par kaadu dabas anomaaliju un necenties tam buut liidziigs. ja dabaa ir vienmeer bijis iekaartots taa, ka tikai stipraakie, veseliigaakie un normaalaakie izdziivo un turpina sugu, tad homo sapiens to censhaas apgriezt otraadi - beigaas anomaalajiem ir vairaak iespeeju, nekaa veseliigam indiviidam. paraadiet man kaut vienu trusiiti, kuram ir anoreksija!!! vai arii - vistu, kura dzied kaa gailis un paareejaas vistas censhaas palikties zem vinjas.
arvien vairaak tiek popularizeetas novirzes no normas. un masu meediju ietekmee mees saakam izveeleeties partnerus ar geneetiskajaam nepilniibaam veselo vietaa un ar katru naakamo paaudzi anomaaliju dzimst aizvien vairaak. tai vietaa, lai sekotu evoluucijas procesam, mees chaapojam uz izniiciibas pusi.
manupraat, buutu ar likumu jaaizliedz publiceet un slavinaat taadu cilveeku dziives aprakstus, kuri badojaas, lai ieguutu slimiigi tievu izskatu,kuri censhaas paarspeet resnuma rekordus un paareejos kretiinismus. jaa, ir jaabuut saprotoshiem un ir jaakceptee visi sabiedriibas loceklji, bet nevajag paraadiit novirzes no normas kaa paraugu paareejiem.
lai gan, varbuut tas tomeer ir neslikts veids, kaa risinaat pasaules paarapdziivotiibas probleemu.
31.03.2012 00:00 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
skaya, varbūt tā biji tu, es visus komentārus nelasīju, dažiem pārskrēju ar acīm un gribēju nokomentēt tās negācijas, kuras tur pamanīju, neadresējot nevienam konkrēti. ;)
Es arī ģērbjos visai neparasti. Droši vien pievēršu mazāk uzmanības, jo neesmu vīrietis/puika, bet tomēr parasti pievēršu un arī negatīvus skatienus, komentārus. Varu iedomāties, ka visi domā, ka gribu lai visi uz mani blenž. Tā nav. Apģērbs ir mana izpausme, tas ir tas, ko mana sirds un dvēsele (pardon par banalitātēm) vēlās. Es nevaru iziet ģērbusies džinsos+melnā džemperī, jo man tas nepatīk. Es nejūtos komfortabli. Es ģērbjos tā kā es ģērbjos neatkarīgi no tā, vai apkārt ir daudz cilvēku, vai arī tikai viens. Ja arī Jaroslavs grib saņemt uzmanību, tad būtu smieklīgi, ka modes industrijā viņš to nevēlētos. Pieņemu, ka savu nākotnes profesiju arī saista ar modi, tādēļ...ir tikai pašsaprotami, ka viņš piestrādā pie sava izskata. Kaut gan tikpat labi tas viņam varētu būt tāpat kā man - vienkārši patīk un viss. Tā kā viņa vārdā nerunāšu, tad tomēr atkārtošos - man nevajag uzmanību, es esmu arī mežā fotogrāfēt braukusi tādās pašās drēbēs kādās eju uz ielas, jo pašai komfortablāk. :D
Par to vai tev tas šķiet ievērības cienīgi gan ir jocīgi runāt. Dizaineriem ir arī šādas kolekcijas. Ne visu es modē atbalstu un saprotu, taču viņa uzdevums nav izpatikt tev. Ja Jaroslavam patīk tas, kas viņam ir mugurā, tad tas ir galvenais. Nesaprotu kādēļ kādai no cosmo vajadzētu redzēt viņa apģērbā ko īpašu. Vismaz es nemēdzu teikt, ka man nepatīk par to, ko es nesaprotu. Ir dažas lietas un parādības, kuras es necienu, taču tad jābūt spēcīgam iemeslam.
31.03.2012 01:02 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
kiwi, man vairs nav 15 un es tā joprojām uzskatu. ;) Mani uzskati nemainās. Tu tikko uzspļāvi lielākajai daļai modes industrijā esošo cilvēku. Es nezinu kas tu esi un cik veiksmīga esi savā jomā, un man ir vienalga, taču modes industrijā esošie cilvēki sasniedz daudz būdami tādi, kādi viņi ir, t.i lielākajai daļai sabiedrības nepieņemami. Esmu tomēr manījusi, ka interesantākas personības ir tie, kas kaut kā izceļas, nevis tie, kas saplūst ar pelēko masu. Ja vēlies dzīvot pasaulē, kur visi ir vienādi, tās ir tavas tiesības, taču diagnozes uzstādīt varētu tiem, kuri citiem nodara ļaunu. Es esmu pabeigusi mākslas vidusskolu un 90% skolēnu tur bija tādi, kas atšķīrās. Tātad, viņi visi ir uzmanību alkstoši. Arī tagad studēju radošā jomā un joprojām, pieaugušāki cilvēki ir tādi paši. Pēc tevis teiktā sanāk, ka VISI mākslinieki un dizaineri ir vienkārši slimi cilvēki ar kompleksiem. Ko lai saka - paldies. Taču atceries arī, ka radošo jomu pārstāvji pasauli redz nedaudz savādāk un mākslinieciskās izpausmes mēdz pārvietoties arī uz vizuālo izskatu, ne tikai prātu un darbiem, kurus viņi rada.
31.03.2012 01:11 |
 
Reitings 286
Reģ: 29.01.2009
Pagājušajā "Kas Jauns" tieši redzēju bildi ar Jaroslavu un Chanely :)
31.03.2012 01:19 |
 
10 gadi
Reitings 3987
Reģ: 02.02.2011
Man patīk cilvēki, kas domā savādāk, kuru kreativitāte pārsteidz, iekrāso manu pelēko domāšanu. Ja to panākt palīdz savdabīgs ārējais izskats, lai tā būtu. Tas, kas man nepatīk, ka cilvēks grib izlēkt tīri izlekšanas pēc. Nezinu, kurš no abiem ir šī puiša gadījums. Man nešķiet, ka viņš iztaisās par sievieti, drīzāk viņš vienkārši mīl drēbes un modi, dzimumus kā tādus atstājot otrajā vietā.
Bet vispār varbūt ne pa tēmu, bet mani pārsteidz, cik bieži mediķiem nākas saskarties ar tādiem "dienā - celtnieks, vakarā sieviete" gadījumiem. Vīrietis pēc darba tumšā vārtrūmē pārvelk drēbes, ieliek džinsus maisiņā, uzstiepj zečbikses, ādas svārciņus un krūsturi, un figurē pa ielām. Tas gan man liekas varen jocīgi... Bet, nu gandrīz vienmēr tās ir sekas alkohola lietošanai vai arī cilvēks tik tiešām ir ar uzksatāmiem psihiatriskiem traucējumiem.
31.03.2012 01:27 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
vienrz,
Paldies par ļoti kodolīgo komentāru :D
Ir citi veidi kā parādīt savu identitāti vai "atšķirīgumu", nav obligāti jāiztaisās pa ķēmu. Un es Tevi lūgšu nepārspīlēt un nekrist galējībās.
Un to, ka tas puišelis ir kalpo kā reklāmas seja, Tu neiedomājies, vai ne?
31.03.2012 01:32 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Ļaunākais ko šādās diskusijās var izlasīt, ir šādi apgalvojumi, ka viņš sevi pataisa par ķēmu. :) Man tā nešķiet. Tad tu paliksi domājot, ka Vienrz ir vienkārši bezgaumīga muļķe, kura neko nesaprot, nevis to, ka mūsu uztvere un estētikas izjūta atšķiras? Es tiešām neuzskatu, ka viņš izskatās pēc ķēma. Ja es būtu puisis, varbūt ģērbtos līdzīgi, varbūt nē, taču varu šādu iespēju pieļaut. Pārspīlējumus un galējības sevis teiktajā neredzu. Varbūt neesmu pieradusi, ka pieauguši cilvēki citus vērtē pēc izskata un tādā veidā uzstāda viņiem diagnozes, norāda kas ir pareizi vai nav pareizi. Zini, radošajā izpausmē nav formulas pēc kuras var izmērīt vai tas ir skaisti un pievilcīgi vai nav, ja vien nerunājam par klasiskajām skaistuma izpratnēm, no kurām atkāpjas pat daudzi mākslas žanri.
Kas ir slikts tajā, ka viņš kalpo kā reklāmas seja?
31.03.2012 01:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits