Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Visu laiku lavierēju starp darbu un ģimeni

 
Reitings 349
Reģ: 29.06.2010
Ļaujiet izkratīt sirdi. Kur ir problēma?
Mūžīgā lavierēšana starp darbu un ģimeni. Strādāju aģentūrā un tur ignorē to, ka oficiali darbs man beidzas 18.00, bieži jāpaliek līdz vēliem vakariem, jāraksta projekti, brīvdienās jāstrādā, atvaļinājumos šad tad. Liels stress, atbildība un tā tālāk.
Tai pat laikā man ir vīrietis, kurš grib ar mani normalu ģimeni, lai es nāku majās 6 vakarā, taisu vakariņas, kopā kaut ko darāmies, brīvdienās braucam prom uz laukiem utt. Un viņs ļoti dusmojas, ja man jāstrādā vēlu, ir pat skandāli un attiecības šķobās.
Mēģinu lavierēt starp abiem. Protams, neveiksmīgi. Jūtos vainīga abu priekšā. Par sevi vispār nemaz nerunāsim - SEV laika man vispār nav. Jo jāatlicina viss saviem abiem "bērniniem" - darbam un vīram. Būšu priecīga par jebkuru ieteikumu vai pieredzi, kā šo risināt savā dzīvē.
29.03.2012 12:13 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Censtos meklēt citu darbu.
29.03.2012 12:16 |
 
Reitings 651
Reģ: 29.01.2009
Man situāciju mazliet savādāka jo ir arī mazais.. Un tas aģentūras nenoteiktais darba laiks, neļāva man saplānot manu dienu, kaut vai bērna aprūpes ziņā.. šonedēl no darba aizgāju.. jo vnk nevarēju visu apvienot :(
29.03.2012 12:17 |
 
Reitings 251
Reģ: 29.01.2009
Kas ir Tava prioritāte šajā laika posmā?
Ja karjera, tad skaties, vai šis konkrētais darbs Tev var piedāvāt perspektīvas, ja jā- iespējams ir vērts šobrīd strādāt vairāk, lai sasniegtu mērķus.
Iespējams, Tev ir jāpārskata savas darba plānošanas metodes, pareizi saplānojos veicamos pienākumus Tu varbūt varētu strādāt mazāk bet produktīvāk , veltot vairāk laika savam vīram.
29.03.2012 12:26 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Izdomā, kas tev dzīvē ir priotitāte - darbs vai ģimene, un tad izsecini tālāk, kas tev jādara, ja ģimene svarīgāka, tad meklē citu darbu vai sēdi mājās un, lai tad vecis uztur, būsi visu laiku viņam pieejama. Ja darbs svarīgāks, tad maini vīrieti, meklē līdzīgu, kas sapratīs darba nozīmi. ;)
29.03.2012 12:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits