Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzimšanas dienas svinības.

 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Sveikas. :)

Tuvojas mana dzimenīte. :))

Bet svinēšu to aprīļa beigās, savienosim ar mazās māsas dzimeni, man paliek 20 viņai 10. Tādi jauki cipari. :)

Ar mammu gribas sarīkot tādas īpašas svinības. Visu smuki rotāsim un taisīsim. Ciemiņu nebūs daudz, tikai radi. :)

Tad nu, vēlos jūsu palīdzību un ieteikumus, kādas gardas maltītes lai liek galdā??

Paldies jau iepriekš... :)
28.03.2012 14:15 |
 
Reitings 1607
Reģ: 26.05.2010
Hmm, man rīt ir jau jubileja, bet pasēdēšanu taisīšu 6dien, arī ģimenes lokā...
Hmm, noteikti pati taisīšu medus kūku, ko pasniegt saldajā. Doma kādus salātus uztaisīt, uzkodas, augļu plāti, kā arī dārzeņu plāti likt galdā un noteikti šašļiks, galvenais, lai tik ir labs laiks :) Es domāju, ka neko daudz nevajag taisīt, kādus divu veidu salātiņus un pārējais, ko jau iepriekš minēju. Laba daudz nevajag :)
28.03.2012 14:34 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Vispirms izdomājat, vai būs siltais vai aukstais galds.
Vai ir iespēja dārzā kaut ko uzgrillēt?

Absolūtais standarts man parasti ir kanapē maizītes, groziņi ar salātiem, lavašs, čipsi, kādi salāti un gaļas plate + kūka, augļi.

Var rīkot arī tematisko galdu - suši, picas, pankūkas, utt.
28.03.2012 14:44 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Es, ja taisu kaut ko, zinot ka nāks ciemiņi taisu kādas gardas mazītes (mazās franču + filadelfijas siers + lasis + citrons vai sīpols mazliet un pipari) vai kādus iesmiņu kociņus, kur piemēram, ir olīvas, paprika, kāds mīkstais siers, nu kas garšo labāk :)
Tad var taisīt, protams, visādus salātiņus, receptes internetā cik uzziet, man, piemēram, garšo krabju nūjiņu, pavisam nav sarežģīti pagatavot ar rīsiem + gurķi, papriku, majonēzi un vēl vienalga, ko kas garšo, pielikt klāt. Tādus siltos ēnienus netaisam parasti, tikai tad, ja svinības ar tādsu kārtīgu sēdēšanu pie galda. Vēl, protams, var sāļajos groziņos siera salātus salikt, vai sagriezt visādus dārzeņus sloksnītes un tad kopā ar kādu mērcīti, arī puķķāposti šādā veidā ir nu diiikti gardi :)

Saldajā var tiešām kādu kūku, tās es pati gatavot nemāku, diemžēl, mana favorīte ir Kristīne vai sadaisīt to saldo desu (kaut kas līdzīgs Saldajai brunetei Vai arī vienkārši kādu saldos, kur ir augļi sagriezti gabaliņos un pārlieti ar kādu saldo mērci vai saldējumu :)

Lai viss izdodas :)
28.03.2012 14:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits