Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jautajums par blogu! :)

 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Sveikas milas meitenes!

Gribeju lugt jusu padomu.
Pedeja laika esmu sakusi sakstit daudz un par viskaut ko, tapec nolemu to apvienot bloga un dalities ar citiem, jo mani sobrid ir tads spars sakartot savu dzivi, attieksmi un izskatu, ka cerams varetu kadu iedvesmot uz to pashu.
Man ir loti svarigi, lai blogs butu interesants un saturisks pirms to publiceju publiskai apskatei.

Cik loti Jums ir svarigs dizains? Vai, ja saturiska puse interesem dizains nav svarigs?
Vai jus interesetu blogs par visu kopa (dazadi raksti par veseligu uzturu, receptem, sportu, modi, nagiem, seju, dibenu, darbu un nedaudz personiskiem stastiem) vai jus tomer esat vairak vienas temas piekritejas (piemeram blogs par nagiem).
Vai ir tads, kas jums blogos pietrukst?
Kopuma, gribetu zinat kadu un par ko blogu jus labprat lasitu?

Ka ari padalieties ludzu ar saviem personigajiem un sev interesejosiem blogiem (esmu jau vienu tadu temu uzrakusi un sekoju dazam meitenem no cosmo, bet gribas vel)

Paldies jums ieprieks milas meitenes!
Lai jums jaukas brivdienas!

P.s. Neaizmirstam daaudz smaidit un dzert daaaaudz uudeni :)
23.03.2012 17:43 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Man bloga dizains ir ļoti svarīgs, iespējams pat pāri saturiskajam. Piemēram, kkādā drūma paskata blogā neuzturētos vispār.

Vēl forši, ja ir daudz bildes, nevis teksta palagi.
Un, ja bildes, tad autora paša radītas.
23.03.2012 17:47 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Dizains ir svarīgs - galvenais, lai ir viegli uztverams un pārskatāms, nedod, Dievs, kkādi tur zili zaļi burti uz melna fona vai vēl nezin kas. Tekstam jābūt interesantam, BEZ GRAMATIKAS KĻŪDĀM. Nekas mani tā nekaitina, kā cilvēki, kas raksta blogus ar uzkrītoši lielu kļūdu skaitu vai kkādā LOLspeakā. Par tēmām - patīk dažādība, bet jebkuram tematam nav ne vainas, ja cilvēks prot saistoši rakstīt.
23.03.2012 17:52 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
puukuminka - vai tevi kaitina tas, ka raksta bez garumzimem?

Man ta ir aktuala problema. Parsvara rakstu darbaa, bet darba datora nav garumzimju (un nebus!), lidz ar to naktos visu majas parrakstit smuka latvieshu raksta :)

Vai ta tomer nav problema? :)
23.03.2012 17:58 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man arī ilgu laiku ir tāda doma un laikam drīz būs jāsāk :) Tādu pārāk privāto, protams, nē, tas lai paliek man, bet par dažādām lietām kopumā :)

Un jā, gramatika ļoooti svarīga, īstenībā man traucē garumzīmju neesamība, bet ja interesanti būtu, tāpat lasītu!
23.03.2012 18:01 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man galvenais laikam tas,kas rakstiits tajaa staastaa!Man patiik lasiit taa "no sirds rakstiitie" staasti!Tadi ,kuri aizrauj liidz sirds dzilumiem!Taa jau laikam ir taisniiba,ka tie vislabaakie domu raksti ir pasu piedziivotie notikumi!
Dizains man parasti patiik taads gaumiigs,bez taadaam cakaam ,roziiteem uttTaads varbuut vairaak elegants.Man patiik ,ja pieliktaa bilde pieskanota rakstiitajam!Lai tev izdodas!:)
23.03.2012 18:03 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Man dizains ir svarīgs,bet ne vissvarīgākais,jo es konkrēto blogu atveru,lai lasītu tā saturu,nevis blenztu uz noformējumu.
Par saturu-man galvenais,lai autors raksta par to,kas interesē.Nav jēgas taisīt blogu tikai par vienu tēmu,ja tas nozīmē spiest sevi noklusēt pārējo,ko gribētos teikt.Tāpat manuprāt,jāraksta par to,kas interesē.
Blogi,ko lasu arī pārsvarā ir par dažādām tēmām(izņemot dažus specifiskos,kas ir tikai ar receptēm vai tikai ar bildēm).Pati arī rakstu par dažādām tēmām.
Man patīk,ja ir gan teksts,gan bildes.
Ja raksta bez garumzīmēm un ī piemēram aizstāj ar ii,man tas netraucē,jo es lasot automātiski to uztveru kā ī,nevis kā ii.Man galvenais ir teksta saturs.
23.03.2012 18:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
dizains ir ļoti svarīgs, bet tikai kontekstā ar bloga vispārējo noskaņu. par pašiem rakstiem - es laikam varu lasīt jebko, tikai galvenais, lai tas ir pasniegts saistoši un interesanti, nevis monotonu pārdomu palagi. Bildes arī ir forši - atsvaidzina tekstu.
23.03.2012 18:09 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, man jau liekas, ka vajadzētu pacensties rakstīt smuki. es, piemēram, nelasītu blogu, kas ir rakstīts bez garumzīmēm vai pokemonu valodā. ja Tu saki, ka Tev svarīgs ir saturs un dizains, varbūt padomā par kvalitatīvu izpildījumu!

tikko pārbaudīju- vari savus tekstus iekopēt inbox.lv jaunā vēstulē un rīku joslā ir opcija aa>>ā. (to var lietot arī kā sh>>š utt.)

lai veicas! :)
23.03.2012 18:12 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
personīgi man īsti nepatīk blogi, kas ir par visu ko, jo parasti tie vienkārši ir par to cilvēku, kas raksta. un tas ir interesanti tikai tādā gadījumā, ja autors ir labi pazīstams vai ļoti patīk kā cilvēks
vai arī tad, ja blogam ir specifiska tēma, piemēram, "kā es kļuvu par labāku cilvēku 2 mēnešu laikā" utt., bet vispār neatbalstu tādus "papļāpāšu par to un šito" blogus
man dizains nav svarīgs, jo izmantoju bloglovin.com blogu lasītāju, ja tā to var nosaukt. protams, pirmoreiz ieejot lapā, dizainu redz, un dažreiz esmu pirmos secinājumus izdarījusi tikai no tā, nemaz nesākot lasīt. bet vienalga pēc tam uzmetu aci vismaz pirmajiem trim ierakstiem, tā kā nedomāju, ka dizains ir izšķirošais
bet valoda gan. es nevaru izturēt nemākulīgu gramatiku, kur nu vēl garumzīmju neesamību :(
23.03.2012 18:41 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
red lips* forshi, es nemaz nezinaaju par taadu opciju par taam garumziimeem.

Manam datoram, piemeeram ir shaada klaviatuura
un datoraa vispaar nevaru uzlikt garumziimes, turklaat nemaz netaisos, jo man universitaatei ir vajadziigas pilniigi citas - àèéç u.c. Bet blogu rakstu un ir, kas lasa, pat bez visaam manaam garumziimeem.

Lai mani blogs ieintereseetu var rakstiit par pilniigi jebko, kaut vai netiirumiem, dizains arii nav tik svriigs - galvenais, lai ir viegli lasaams un taads pat mazliet smiekliigs teksts. Pokemonu valoda nepatiik, kraasaini burti uz melna fona arii nepatiik, un, jaa, labaak, lai, protams, ir garumziimes, bet ja teksts ir saistossh, tad vienalga.
23.03.2012 18:58 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Nu paldies meitenes, tagad man ir pie ka piestradat! Jusu viedokli ir loti noderigi!

Un ka jums labak patiktu, ja mans blogs butu mana istaja varda un jus zinatu ka es izskatos vai jums nav svariga vizuala saistiba ar teksta autoru?


p.s. paldies par inbox.lv opciju, par tadu nemaz nezinaju.
Mani pashu kaitina rakstit bez garumzimem! Vnk stradaju arzemes un nav ne mazakas iespejas kko ieinstalet uz sava darbja datora!
23.03.2012 19:29 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Man liekas, ka saturs tomēr atšķirsies, ja rakstīsi anonīmi. Es balsoju par noslēpumainību vismaz pašā sākumā, pēc tam vari pārdomāt. Bet otrādi nu nekādi nesanāks.
23.03.2012 20:27 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Man patīk Heartkiller blogs, pievienoju to pie grāmatzīmēm! Tas principā arī ir vienīgais blogs, ko lasu, jo ikdienā tam īsti nesanāk laika. Parasti reizi nedēļā izlasu Heartkiller domas par noskatītajām filmām un smeļos iedvesmu. Tāpat iemetu aci arī uz slavenību stiliem vai izlasītajām grāmatām, bet kopumā lasu par filmām. Rakstus par anime arī nelasu, neinteresē :)
23.03.2012 20:33 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2011
Mans blogs ir izstrādes posmā, ceru kadai būs interesanti to lasīt jo tās būs mans pirmais :)
Nezinu savus spēkus blogošanas jomā, bet visam pienāk pirmā reize.

Man patīk neanonīmie blogi, jo man tie ir tuvāki un ļauj dziļāk izjust autora dzīvi un domas :)
23.03.2012 20:37 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Viens no svarīgākajiem ir faktoriem ir fons un atmosfēra, kādu rada blogs. Un labi VIRSRAKSTI, kas pievērš uzmanību.
23.03.2012 20:56 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
hm..man arii vizuaalais laikam ir svariigs. bet saturs arii,protams.
es pati rakstu par savu dziivi.
saviem piedziivojumiem jaunajaa valstii,kur dziivoju,kas viss notiek,ar ko es saskaros utt..

ja ne par lasaamvielu citiem,tad pashas priekam :)
es labpraat iedotu adresi jums nokritizeeshanai...bet baidos no paaraak lielas kritikas,un zinu,ka cosmo meitenes var buut arii skarbas :D
23.03.2012 21:11 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
tille - atsuti man linku uz savu blogu uz [email protected] :)
23.03.2012 21:20 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
TILLE
Atsūti man te vēstulē! :)
Mana arī ir blogs
23.03.2012 21:22 |
 
Reitings 3350
Reģ: 29.01.2009
Kura grib, padalas ar savu blogu! Labprat palasitu!
Es ar savu dalisos, kad bus gatavs, jo pagaidam man tikai viens testa ieraksts :)
23.03.2012 21:26 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
es jums abaam tepat cosmo.lv nosuutiiju veestuliites :)
23.03.2012 21:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits