Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Draudzene stāvoklī

 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Čau čau visām šajā vakarā! :)
Gribējās parunāt par tādu tēmu kā grūtniecība... Sanāca tāda interesanta situācija, ka viena mana draudzene ir stāvoklī! :) Tas, protams, ka ir ļoti labi un es tiešām priecājos par viņu un gaidāmo bērniņu! :)
Bet.... viņa to ir paziņojusi diezgan pēkšņi un lieta tāda, ka draugam aprīlī ir dzimšanas dienas ballīte-jubilejas svinības, un ir noorganizēta pirts, izdomāti dažādi pasākumi, bet protams, ka tas viss pasākums nav priekš grūtniecēm, ir arī sapirkti lieli alko.krājumi, daudzi mūsu draugi smēķē un dara daudz ko tādu, kas grūtniecēm kaitētu... :(
Un es tagad nezinu ko īsti darīt, kā uzvesties, lai nekaitētu manai draudzenei!? Viņa gan apsolījās atnākt, bet otra problēma ir tāda, ka viņas vīrietis ir ļoooti piekasīgs, viņš jau ieraugot pudeli galdā, sāks celt traci, ka redz, te ir grūtniece un mēs vispār tādi tgd dzersim.... un vēl ūdenspīpe un vēl skaļa mūzika, ut! :( Es PROTAMS ka to visu saprotu, tač u cilvēkam, kuru es mīlu ir jubileja un es taču nevaru viņam aizliegt viņu svinēt tā, kā viņš to grib!
Bet tajā pašā laikā es arī nevēlos izrādīt draudzenei necieņu, es tiešām nezinu kā tā ballīte sanāks... Ko lai es daru, lai mana draudzene nejūtas tur kā izstumtā, kas redz, nedzer, nepīpē, nepiedalās trakajās dejās???
22.03.2012 23:21 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Un vai jums draugu lokā ir bijusi meitene, kas ir paliksui stāvoklī ? Un vai Jūs vispār viņu saucāt tusēt un ko darījāt? :) Es vnk tādās lietās esmu nepraša.... es tiešām nezinu ko man tagad darīt! Jūtos diezgan muļķīgi, bet man ļoti negribētos lai manai draudzenei nedod Dievs notiek kas slikts dēļ tā, ka draugi vēlas izklaidēties!! :(
HELp!!! :)
22.03.2012 23:23 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
Manai draudzenei bija tāda pati situācija, galvenais ir līdzcilvēkiem saprast un atbalstīt un grūtniecei pašai nekrist kārdinājumā! Pilnīgi nekādu problēmu tad nerodas! :)
22.03.2012 23:25 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Grūtniecei, manuprāt, ir pašai jāizvērtē, vai viņai ir jāpiedalās šajā pasākumā! Nesaprotu, kāpēc gan jums būtu jāpakārto savi svētki? Pasaule jau tāpēc neiet bojā, ka kāda gaida mazuli!

Vispār interesanta "problēma" :)
22.03.2012 23:26 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu bet ne jau tās ir vienīgās lietas, ko darīsiet, viņai aloko nav jālieto un domāju, ka telpās nepīpēs, tā kā tas mazāk traucētu. Un galu galā - ar viņu būs arī puisis, nebūs atstumta. Bet nezinu, es viņas vietā laikam pati īpaši negribētu, būtu citas prioritātes, atbrauktu uz kādu stundiņu apsveicināties un ar draugu dotos prom :)
22.03.2012 23:27 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
izklausās, kad grūtniece ir kāds briesmīgs kaitēklis vai pat slimība :) Nevajag jau to meiteni vienu, parūpējaties, lai grūtniecei ir savs - bezalkoholiskais, un ja tas pasākums ir mājā, tad, lai pīpmaņi iet ārā pīpēt. Un man viena pazīstamā grūtniece teica, kad esot labi pa brīdim alkohols, bet kāds, to jāpajautā dakterim.
22.03.2012 23:28 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es uzskatu,ka grūtniecība nav nekāda slimība un draudzene pati ļoti labi zina,ko var un ko nevar darīt.Viņa taču rēķinās,kas tur notiksies,kur problēma?Neviens ar varu viņai nelies mutē alkoholu vai neliks dūmus ostīt un bāzt galvu pie mūzikas tumbām.
Es šeit nekādas problēmas nesaskatu!
22.03.2012 23:28 |
 
Reitings 987
Reģ: 18.04.2010
Sauc, protams. Ja negribēs tur atrasties vai tusēt līdzi, tad tā nedarīs. A draugs pukstēt nedrīkst - nejau pēkšņi viņš uzzinās, ka notiek dzerstiņš. Tak būs zinājis jau iepriekš, un ja atvilksies, tad lai vaino sevi par vietu un kompāniju, kurā atrodas grūtniece.
22.03.2012 23:28 |
 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011
Nu jā, man šķiet, ka viņa tā arī darīs, ka atbrauks uz kādu stundu un brauks prom, vismaz es nespētu iztēloties kā es viņas vietā tur sēdētu līdz rītasm...Jā, noteikti viņa vēlāk brauks prom! :) Es ja godīgi par to pat nebiju iedomājusies!!
22.03.2012 23:28 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Un vēl vairāk piekrītu, ka tā nav nekāda slimība, ka pati visu saprot :) Tā kā būs ok viss :)
22.03.2012 23:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits