Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maasa - alkoholikje

 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
Pilniigs vaajpraats. Maasai 30 gadi, 1,5 gadus veca meitinja. Ar puisi izskjiiraas paaris dienas atpkalj (juka un bruka taas attieciibas dikti ilgi jau). Probleemas ar alkoholu jau no pusaudzhu vecuma. Dzeerumaa nesaprot ko runaa, dara. Policija ir bijusi izsaukta vairaakas reizes, peedeejaa reizee ar briidinaajumu, ka beerns tiks atnjemts. Uz meenesi bija rehabilitaacijas centraa, meenesi peec tam nedzeera, gaaja uz anoniimajiem, bet nu atkal tikko sanjeemu zinju no vinjas beerna teeva, ka vinja atkal dzer. Nezinu, ko dariit. Mazaa meitinja ir tik forshinja, noveelu vinjai pashu labaako, bet nezinu, kaa lai shajaa situaacijaa paliidzu. Neesam Latvijaa, bet Iirijaa. Sirdi lauzh par visu shito domaajot... Nu kaa lai ar to ciinaas? Ja nekas nepaliidz...
22.03.2012 22:46 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
Māsai palīdzēt neviens cits nevar- viņai pašai tas jāsaprot (kaut maz ticams, ka tas notiks)
pašai ģimenē ir alkoholoķis, nekādīgi nesaprotu viņa to domu, kad sāk dzert, tad to var darīt pusgadu - gadu, tad pēkšņi saprot cik zemu nolaidies, atrod darbu, sapērk visādas lietas (drēbes, tv, telefonu utt.) un pēc kāda pusgada-gada atkal sākas tas pats, visu pārdod un nodzer. DRAUSMAS!!

Šitādas sievietes arī nesaprotu- bērniņš mājās, bet alkohols arī svarīgs. Nu kā??

Tēvs, lai bērniņu pie sevis ņem!
22.03.2012 22:53 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
Tur jau taa lieta, ja pat rehabilitaacijas centrs nepaliidzeeja nu tad stirpi shaubas, ka kas cits paliidzees... Redz, teevs bija darbu zaudeejis, naakamnedeelj atsaak straadaat, iespejams, ka tas buus vislabaakais variants.
22.03.2012 23:00 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
nu nezinu, uz tiem centriem baigi nevar paļauties arī! Neticu vispār!

Pavisam noteikti! Bērniņam taču vecāki vajag, vēl tik maziņš.
Ceru, ka viss nokārtosies! :)
22.03.2012 23:03 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Es arī nekad sapratīšu šādu rīcību.
Pati esmu bijusi mazas meitenes vietā, kas savai mammai ar asarām acīs lūdz, lai beidz dzert. Un kā Jums liekas? Ir pagājuši ļoti daudz gadi, nekas nekad nav mainījies. Cilvēks ir neglābjams...
22.03.2012 23:15 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Latvijā tie centri ir tik draņķīgi, vai kā? Jo tomēr ir dzirdēts, ka ārzemēs daudziem palīdz. Varbūt ne ar pirmo piegājienu, jo vajag pašam gribēt, bet tomēr.
Pie tam, ja viņa negrib, tad nekas nemainīsies. Bērnu gan žēl, bet nu kamēr ir tādi tuvinieki kā tu, kuriem tas rūp un ja tēvs var ņemt pie sevis, gan jau tas ir labākais variants. Galvenais lai viņai nevajag skatīties uz mūžīgi alkohola reibumā esošo māti.
22.03.2012 23:20 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Starp citu, lai nu kā, bet mēnesis rehabilitācijas centrā ir par maz priekš kāda, kurš dzer jau no pusaudžu gadiem. Tad nav brīnums, ka nepalīdz. Nav kaut kādu ilgstošu programmu kurās viņa pati būtu gatava piedalīties?
22.03.2012 23:22 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
vienrz
cik dzirdēts - ir tiešām slikti.
ārzemēs jau pavisam cits variants, tas vairāk kā skaidrs!
Tieši tā, būt kopā ar dzērušu māti vispār nevajadzētu.
22.03.2012 23:22 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
nu tie centri sheit arii maksaa, tuukstoshos... Tur jau taa lieta, ka man mazuliiti zheel. Cik reizes nav meegjinaats ar vinju runaat, nu kaa var nenoveeleet pashu labaako savam beerninjam.. Vinja tachu jau saak visu saprast. Cik zinu,, ka pat tad, kad gaaja uz anoniimajiem, vinja meloja, kad un cik daudz peedeejo reizi ir dzeerusi...
22.03.2012 23:26 |
 
Reitings 314
Reģ: 11.04.2011
tiešām - briesmīga situācija!
bet labi, ka centies problēmu risināt kaut nav tev daudz variantu esot ārzemēs.
22.03.2012 23:28 |
 
Reitings 2304
Reģ: 06.12.2009
Nopietni, par to ir jāmaksā? Es tiešām nezināju. Izklausās tik absurdi, jo galu galā, alkoholiķim pašam principā nevar būt naudas, jo agrāk vai vēlāk karjera tiek pamesta novārtā, bet tad sanāk, ka viss uz radinieku pleciem.
Nu jā, veselam cilvēkam ir grūti saprast, kā pudele var būt svarīgāka par bērnu, bet tādēļ jau alkoholisms pasaulē ir tik izplatīta un grūti ārstējama slimība. Pie tam, tas atstāj sekas uz visu dzīvi un ir tāpat ir cilvēki, kuri savu dzīvi tā arī beidz, nekad neizārstējoties.
22.03.2012 23:30 |
 
Reitings 39
Reģ: 12.01.2010
tieshi taa, bez naudas neko nevar iesaakt. un visbriesmiigaakais ir tas, ka vinja pati ir atzinusi, ka ja beerns vinjai tiks atnjemts, vinja izdariis pashnaaviibu.. bet shii ir peedeejaa iespeeja vinjai laboties!!! briesmiigi.
22.03.2012 23:40 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
No pieredzes varu teikt, kā ir, kad māte ir alkoholiķe. Man par laimi vēl bija radiniece, kas galīgi čābīgā mirklī mani savāca un parūpējās. Ir tik daudz nepatīkamu momentu ko atcerēties, galvenais, ka maza būdama nesapratu to pāri darījumu nopietnību, mīlēju mammu, jo tā taču ir amna mamma, vienalga kāda, bet pieaugot esmu ar vien vairāk sapratusi, kad tikai retos momentos esmu bijusi viņai svarīgāka par pudeli. Kādu laiku vēl centos apciemot, kaut ko darīt lietas labā, bet nu vairs pat nesazvanamies, gribu pasaudzēt savus nervus.
Mīnusi ir tādi tam visam, ka man ir diezgan sabojāta psihe, ne jau tā, ka es kaut kāda tarkā esmu, bet dēļ mātes ir bijis tik daudz pārdzīvojumu, ka tagad jūtu, ka esmu šausmīgi emocionāla, nestabila nedaudz, ātri salūztu. Bet ir arī plusi (lai cik tas nebūtu dīvaini) - pirmkārt man pašai riebjas alkohols, es kā iedomājos par sāvu māti, cik viņa savā jaunībā bija skaista sievieta un cik tagad ļoti ir nodzērusi savu izskatu, prātu un veselību, tad tas ir kā bieds, nepalikt tādai pašai, tā pat arī par rūpēšanos par savu bērnu.
Bet ir dažādas pieredzes dzirdētas, kad arī meitene aug alkoholiķu ģimenē, pieaugot pati sāk dzert un aiziet tajās pašās pēdās. Visādi ir. Bet tā tiešām ir slimība un nevajag bērniņam to visu redzēt un piedzīvot :)
24.03.2012 10:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits