Labrīt! 22.03.

 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Čau! Kur šī rīta beztēma?
Esmu miegaina un īgna. Sapratu, ka manai dzīvokļa biedrenei ir izcili stulbs kaķis. Nakts negulēta, jo tas kretīns skrāpējās pie durvīm un lēkāja uz kliņķa. :D
Kas jums šonakt labs noticis?
Kādi plāni šodienai?
22.03.2012 09:24 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
cacaō - es eju uz sporta klubu (body bike, aerobika), bet neteiktu, ka tas man sagādā baigo prieku. bieži vien jāpiespiežas, lai tur aizietu.

Lai ietu uz jogu, tur jābūt kaut mazliet lokanam - es jau no bērnības esmu koka klucis konstantīns. Mugura taisna, lai kā liektu utm. Viena trenere kaut ko teica par ciešām saitēm bla bla, laikam tamdēļ... Esmu bijusi uz pilatēm un tās jau man likās dikti garlaicīgas un nevarēju sagaidīt, kad beigsies. Man savā ziņā patīk, kad mani nodzenā. :)

ja es tā padomāju, tad vienmēr bijis tāds depresīvs noskaņojums, kas parasti smagāk izpaudies tumšajā periodā un skolas brīvlaikos. Vasarās biju laimīga, jo tad mūs uz 3 mēnešiem izsūtīja uz laukiem, kur vēl bija sava saimniecība :)
23.03.2012 08:50 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Prior, es arī neesmu nekāda lokanā, sākumā gan jau būtu grūti, bet ar laiku varbūt aizietu :D Varbūt iepatiktos. Es tiešām domāju pamēģināt, man darbs apmaksā sporta klubu un tā. Citādi besī,ka visu laiku tāds iekšējs nemiers, kaut kāda pilnīgākā disharmonija. Katrā ziņā tiešām ceru,ka tas tā pārejoši, sakarā ar visu to skolu, stresiem utt.
23.03.2012 12:28 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Labi, ka tagad siltais laiks nāks. Jācenšas vairāk kur doties, kādi pasākumi, aktiviātes. Tagad būs arī vienkāršāk sapucēties :) Draudzene vēl ieteica brīvprātīgajā darbā iesaistīties. Par to gan vēl domāju...
Ja tas viss man neliksies justies labāk, tad gan meklēšu kāda psihoterapeita palīdzību...
23.03.2012 12:30 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
Nu,ja tiešām ir tā,ka Tev tie depresīvie noskaņojumi nāk virsū tikai tumšajā, aukstajā, drūmajā laikā, tad es tiešām iesaku atrast kādu foršu brīvprātīgo darbu kaut kur, kur saule spīd viscaur gadu :)
Varbūt palīdzētu kaut vai tas, ja pati iegādātos kādu psiholoģijas grāmatu un palsītu? Vispār viņas diezgan interesantas, daudz ko var uzzināt :)
23.03.2012 12:45 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Esmu lasījusi par zemapziņu, pašiedvesmu utm. Bet tas tā īslaicīgi.
23.03.2012 13:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits