Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīvoklis

 
Reitings 937
Reģ: 11.11.2010
Meitenes, kuras īrē dzīvokli, padalaties, cik ilgā laika atradāt sev normālu mitekli? Jūnijā ar draugu plānojam sākt kopdzīvi un tagad cītīgi pētu sludinājumus. Ja godīgi, esmu nedaudz šokēta par cenām. Absolūti nevēlos īrēt bomzīgu dzīvokli par 150ls +komunālie. Man rodas sajūta, ka izīrētāji ir aptrakuši un galīgi neapjēdz dzīvokļa patieso cenu. :D
19.03.2012 21:31 |
 
Reitings 72
Reģ: 19.03.2012
Ar dzīvokļiem tāpat kā ar atverskapi, pat pašvakām lietam skrūvē cenas :D
Bet grūti atrast to īsto, vismaz izvēlīgam cilvēkas kas piekasās pie katra sīkuma- man :/
19.03.2012 21:35 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Latvieši izmantos jebkuru iespēju, lai piepelnītos - arī pārdodot novalkātas drēbes un uzliekot milzu cenu dzīvokļiem, kuriem pat nav kosmētiskais remonts, jo kamēr nav saplīsis, tikmēr vēl ir pārdodams :D
19.03.2012 21:37 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
skatoties kā kurā pilsētā...tas cenas atšķirās....bet kopumā pasreiz nav labs laix priekš īrēt gribeetaajiem.....Jā,es arī esmu piekasīga un ieejot dzīvoklī,nevilcināšos pārbaudīt vai darbojas visi gāzes degļi, lampas,ūdens utml..Bet nu tas jau normali - ir jāzina,par ko maxā un vai tas ir ta vērts...parasti atrodu sev dzīvokli 2 nedēļu ,augstakais- meeneša laikā...rekords bija ..piem.sodien pēcpusdiena izdomaju un rīt no rīta jau dabūju...ok,ta bija istabiņa,bet perfekta rajonaa,lēti un visādi citadi - man vnk kaut kā veicās...pats labakais ķēriens- sapņoju par dzīvokli kādaa noteikta vietaa,kur man patiktu dzīvot un nepilnu 2 mēnešu laikā jau īrēju to..sapņi tieshām piepildās....
19.03.2012 21:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits