Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dilemma

 
Reitings 120
Reģ: 03.12.2010
sveikas,,! tatad.. dziivoju aarzemes,jau kadus divus gadus,esmu kopa ar puisi kurs seit dzivo jau ilgak,ta nu ir sanacis,ka vinjam piedava loti labu darbu latvija,un vins loti grib tur atgriezties, itka es ari gribu bet neesmu isti parliecinata,jo zinot to situaciju kada ir tur, un man vel janomaksa divi krediti, puisim uz kakla ta dzivot ari negribu, esam kopaa au gandriz divus gadus, attieciibas lloti labas, bet baidos, ka dzivojot lv tas varetu pasliktinaties,jo darba kuru vins dariis es vinu redzesu loti maz, :( nezinu ko iesakt, palikt seit vai tomer risket un laist uz lv?

sorry par gramatiku,,
19.03.2012 19:28 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Es uzskatu, lai ko arī jūs darītu, darat to kopā, ja vēlaties saglabāt attiecības. Kārtīgi izrunājaties par šo situāciju un pieņemiet labāko risinājumu.
20.03.2012 15:08 |
 
Reitings 370
Reģ: 27.01.2012
nevajag uz lv
21.03.2012 11:53 |
 
Reitings 535
Reģ: 29.01.2009
Mums atkal savādāk ,abi gaidam kad viss noskaidrosies un nokārtosies no viņa puses ,tad viņš pirmais aizbrauc uz uk un tad es ar bērniem,bet tas uz vasaru man vismaz jo bērnam skola jāpabeidz.Mēs kopā esam nu gandrīz gadu ,bet nu 17 gadus atpaķ bijām,pāris 5 gadus abiem bijām pirmās attiecības un mīlestība nu kāda var būt pusaudžiem( vairāk par bučošanos un glāstiem neaizgāja)
21.03.2012 12:10 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Ja attieciibas ljoti labas,kaa pati saki,tad brauktu kopaa ar puisi uz lv. Skaties pati,Tu labaak zini,vai veelies ar vinju buut kopaa vai ne.. Tikai nedomaju,ka puisis priecatos,ka Tu intereseejies par darbu videochataa..
21.03.2012 12:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits