Labrīt, pirmdienā!

 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Labrīt, jaukās!

Atkal klāt pirmdiena un jāsaņem visi spēki darba nedēļai.

Kā pagāja brīvdienas? Kas jauns? :)
Kas iecerēts šajā nedēļā un kādi iespaidi par pagājušo? :)
19.03.2012 10:33 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Zaķi, tu pilnīgi lasi manas domas! :D cauri būs! :D
19.03.2012 16:42 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Manā pusē krusa bija un es dzirdēju, ka Rīgā esot pērkos. Ko te vispār vairs var saprast. Katrā ziņā mani ziemas zābīši jau ir vasaras guļā devušies. :)
19.03.2012 16:44 |
 
Reitings 2226
Reģ: 29.07.2009
nu jua labdien :),esmu nogāzta no kājām,gultas režīms kā nākas. Tākā mana daktere joprojām nav vēl mani apciemojusi,tad nezinu,cik dzert zāles un kādas vispār dzert.
Jauku un veselīgu jums pavasari ;)
19.03.2012 16:45 |
 
Reitings 4261
Reģ: 28.04.2011
Oi, kāda es esmu ietiepīga, draugs tieši tāds pats bullis.
Tagad dzīvojam katrs savā dzīvoklī un neviens pie otra dzīvot neies!
19.03.2012 20:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!