Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cik daudz naudas?

 
Reitings 3376
Reģ: 18.03.2012
Cik daudz jūs iztērējat tikai pārtikai 2 cilvēkiem mēnesī, dzīvojot taupīgi, bet garšīgi?Vīrs iedeva naudu tā teikt dzīvošanai, gribu zināt, cik vajadzēs pārtikai, cik varu sev atlicināt. :D
18.03.2012 21:18 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
nepiekrītu tam, ka paaugstinoties ienākumiem paaugstinās arī tēriņi pārtikai. Gan es, gan mans vīrietis noteikti pelnam virs vidējā, taču pārtikai noteikti netērējam daudz naudas, lai gan ēdam maksimāli veselīgi. Esmu tendēta pirkt kvalitatīvu pārtiku,bet bieži vien kaut kā automātiski veikalos paķeru tieši akcijas preci. Acis vienkārši meklē izdevīgāko variantu. Mēs noteikti mājās neēdam tikai putras, uzturs ir ļoti dažāds un bagātīgs, mēdzam ēst arī dažādas delikateses, taču , piemēram, tīģergarneles ikdienā neuzskatu par normu , taču maksimums, ko mēnesī iztērējam pārtikai varētu būt 150ls.
Šodien, piemēram, Tokyo City kārtīgi paēdām, par visu kopā samaksājām gandrīz 20ls. Sestdienās vienmēr apmeklējam restorānus, jo, kā saka mans vīrietis- dzīvojam taču tikai vienu reizi ! :)) Taču pat ar visu šo restorānu apmeklēšanu noteikti iekļaujamies 150ls robežās.
24.03.2012 22:37 |
 
Reitings 376
Reģ: 25.03.2012
Man vienai mēnesī iztērējas apmēram 130 Ls.. ar visu to, ka gaļu neēdu.
26.03.2012 08:32 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Vienā reizē veikalā 5 ls. Tas pietiek 1-2 dienām parasti.
26.03.2012 10:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)