Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vai jums ir noslepums...

 
Reitings 132
Reģ: 14.02.2012
Sveikas! vēlējos uzzināt jūsu viedokli un situacījas no dzīves kad citas uzsāk dēku ar citiem un kā jus to noslepjat un kur tiekaties un ka iepazinaties?

vai jūsu otrās pusītes vai vīrs to nojausš un vai pašiem viniem arī nav mīļākā?

Jautāju , jo intrese fakti -ka visspār ko tādu var noslēpt?
18.03.2012 11:58 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es arī to īsti nesaprotu - kādām ir jābūt attiecībām, lai tur pa vidu vēl paspētu tikties ar kādu citu.
Mēs ikdienā esam aizņemti, būtībā zinam, kurš kurā brīdī, kur atrodas, ko dara. Kā var ieplānot pa vidu iepazīšanos? Organizēt satikšanos? Vēl atnākt mājās un tēlot, ka viss ir kārtībā.
18.03.2012 12:05 |
 
Reitings 132
Reģ: 14.02.2012
tāpēc arī jautāju , kuras to dara un ka to var noslept intrese fakti -domaju ka tas nav iespejams.

iepazities var jau jebkur darbā, kopīgās ballites un brīvdiena ejot iepirkties utt..

vismaz mana draudzee kura man izsastija ejot uz klubu ar savu draudzeni iepazinas ar dzeku -protams vina velas iepazities ar vinu tuvak bet vinai ir draugs kuru jau vairakas reizes ir teikusi ka vairs nevelas but kopa a vins vel tup pie vinas un vina ir teikusi mekles sev citu un pateica ka vina ies pie citiem a sis teica tad abi divi cietisiet.-bet sis jau ir savadaks stasts ka vins zina ka vina velas prom no vina.
bet iepazinas kluba ar jauno dzeku.
Arī otra draudzene iepazinas kadu laiku atpakal un bija ballite ar savejiem un beigas redz ši man sasta ka viens dzeks kuram ari ir draudzene bet nu kasdus 4gadus jaunaks vins ir par manu draudzeni arī izteica intresantu faktu-viniem bij spēle kur sanaca intresants jautajums un vinai atbilde un pec tas speles vins vinai teica to atkal . un cik mana draudzene teca ka vins ir tik smukins.pati nesmu redzejuisi bet nu tada ta dzīve iegrozas un cik vina teica ka vina tadu domu atmet bet vins visu laiku uz to temē-ta viai liekas.
18.03.2012 12:19 |
 
Reitings 71
Reģ: 27.11.2011
Manuprāt tas ir vairāk kā muļķīgi, ja jau vajag mīļāko, tad šķiries no tā pirmā cilvēka un laid dzīvē ar citu!
18.03.2012 12:20 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Nedomāju, ka grūti ir atrast brīdi, kad nokrāpt. Bet ko es nevaru saprast - kad atnāc mājās no citas sievietes / vīrieša skavām, kā var spēt ieskatīties otram acīs, kad viņš akli tic tavai uzticībai, gaida mājās ...

Zinu pat vīriešus, kas pirms brauc mājās pie sievām no darba, paņem prostitūtu, visu vajadzīgo izdara un tad brauc mājās pie mīlošās sieviņas, kura gaida ar siltām vakariņām.
18.03.2012 12:42 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Attiecibas ar citu var noslept tikai tad,ja tavejam pasam ir cita :D
one night stand? Ja nepavelk uz jutam tad tur nemaz nav ko slept,nekas ikdiena neizmainas un nerodas aizdomas,ja musu attiecibas ir stabilas.
18.03.2012 15:25 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Arī nesaprotu, kā ir iespējams dzīvot tādu daļēju dubulto attiecību dzīvi bez maz, bet no Tava teksta par draudzenēm neko nesapratu.
18.03.2012 18:01 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Zinu vienu pāri,kur meitene biežāk LV,puisis ārzemēs..tad abi satiekas un atkal katrs pa savu valsti!
Puisis visu laiku tik meklē meitenes,bet pasaka uzreiz-mēs nebūsim kopā,jo man ir draudzene,bet tu vari būt mana mīļākā.Nesen pat viena meitene bija pie viņa un palika stāvoklī..nu stulbums!Lai gan viņa īstā draudzene arī nav nekāda godīgā...vot tādam vajag tādu atrast!
Tā kā laiku var atrast krāpšanai :)
Pati nekad neesmu to atbalstījusi un neatbalstu!
18.03.2012 18:05 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja labi grib, tad vsu var. bet ta pa temu. nezinu ka noslept tur ko, jo pasai nav bijusi vajadziga ko slept, jo vnk nav ko slept.
18.03.2012 22:05 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits