Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

trauksme. lūdzu viedokli.

 
Reitings 13
Reģ: 23.02.2012
tātad... es ceru kad es te tikai esmu tā sadomājusies, un stāvoklī neesmu!
man bija sekss, bet spermas prezervatīvā nebija bet točna zinu kad puisis beidza. citu aizdomīgu gadijumu nav bijis. kopš tās reizes man bija mr 2x. slikta dūša varbūt mazliet ir, bet varbūt tikai sadomājusies.veicu testu bija negatīvs. tagad tāda sajūta kad vēders paliek lielāks un sāp. joprojām nespēju nomierināties jo šķiet kad varētu būt stāvoklī :[
esmu vēl jauna un daudz ko nezinu, tāpēc lūdzu jūsu palīdzību, viedokli (zinu, ka točna var pateikt ārsts, bet šeit jautāju jūsu viedokli) kā jums šķiet vai es varētu būt stāvoklī? :[
16.03.2012 20:53 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Nu ja mr bija ka iersats+ tests negativs, tad varetu but, ka neesi stavokli. Ka tu zini, ka puisis beidza? Varbut tomer ne?
Ja loti baidies, tad Gulbja lab. uztaisi testu. Lai mierigaka sirds un prats.
16.03.2012 20:58 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
man šķiet, ka neviena te nevar izzīlēt. nu kamōn, ja ir tāds satraukums un pastāv kaut kāda iespēja, tad ej un veic analīzes, tad arī viss būs skaidrs, nevis šeit kaut kādu viedokli prasi, gaidi, kamēr te kāda pateiks tev jā, tu vari, vai nē, tas nav iespējams! tevi tikai sastresinās šie daudzie viedokļi!
16.03.2012 20:59 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Tu vnk esi paarnervozeejusies, un tapec tev saap veeders, viss reizeem ir galvaa, un iedomas liek kjermenim uzvesties taa, it kaa tavas iedomas butu patiesas
16.03.2012 21:00 |
 
Reitings 265
Reģ: 06.03.2011
lietojāt prezervatību, caurs nebija, spermas nebija- nu kāpēc gan lai Tu būtu stāvoklī?

pirms mr ķermenis uzbriest un pirmajos mēnešos,kad bērna izmērs milimetros, nekāds vēders no grūtniecības nav izveidojies.
no ballītēm, čipsiem un sālītiem produktiem,kas aiztur organismā ūdeni- gan.
16.03.2012 21:02 |
 
Reitings 13
Reģ: 23.02.2012
prezervatīvs nebija caurs- pārbaudījām. spermas vienkārši nebija tur iekšā.
kā man pašai ir dariebies šis gan jau tik stulbais satrauksums. ta vienu brīdi sev saku- nu nevaru būt, viss labi. ta otru bridi- ja nu tomēr ko tad.
16.03.2012 21:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits