Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jusu viedoklis?

 
Reitings 16
Reģ: 15.03.2012
sveikas,man vajadzetu dzirdet kaadu viedokli no malas...
man ir tada problema,kad ar savu virieti esmu gandriz jau kopa pusgadu,un pedejos menesus es vinam piekasos pie visadiem nevajadzigiem sikumiem,un vinam tas ir apnicis,viss nonaca lidz tam kad gandriz izskiramies,bet vins man deva otru iespeju...es uzvedos ka maza izlutinata meitene,si iemesla del es jau viena attiecibas iznicinaju,bet kludas atkartot vairs negribu,es velos but ar vinu kopa...
man ir dots menesis laika,paradit to ka es varu vinam neparmest visadus sikumus un but tada ka agrak...
bet kaa man iztureties pa so menesi?likt vinam mieru?nezvanit,ja vins man pazvana runat tikai jaukas lietas?un tas kas man nepatik ko vins dara man paturet sevi?
ko jus ieteiktu labak?
es vienkarsi negribu vinu pazaudet,un esmu gatava izbeigt vienreiz sis mazas meitenes kaprizes...
16.03.2012 13:59 |
 
Reitings 377
Reģ: 29.01.2009
es ari uzvedos lidzigi pedeja laika..nezinu ka sevi mainit, jo pati saprotu, ka TA uzvesties ir stulbi. Mans virietis pagaidam vel pacieš
16.03.2012 14:03 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Ir tādi sieviešu vēdiskie postulāti.
Diezvai viss Tev būs pieņemams, bet vari gūt vismaz kaut kādus vadmotīvus, kas Tev ir darāms.

Ieraksti googlē "sievietes postulāti", tur var atrast. Negribās kopēt - sanāks baigais palags.
16.03.2012 14:04 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Atgādina mani pirms 3 gadiem, arī bija kas līdzīgs, baigi cimperlīga biju, bet nebija tas speciāli, galīgi nē, jo būtībā pati tāda neesmu.
Un tad nu sanāca tā, ka ilgāk nevarēju nevienu izturēt par 3 mēnešiem. Bet tad es satiku savu puisi un tas cimperlīgums pat neparādījās, pirmo gadu gan nostrīdējāmies, bet laikam tas tāds pieslīpēšanās periods, tagad jau kādus 4 mēnešus nav neviena strīda un ir tāds wow - īpaši jau man nestrīdēties ir grūti, bet uz doto momentu neprasās.
Tiem, kas saka, ka pirmo gadu pavada rozā brillēs un nekādu strīdu nav - tāds scenarijs var būt, bet var būt arī tā kā man - kādu gadu kašķējas un tad iestājas tāds foršs miers :) Nestreb karstu! Ja ir kaut kāda jūtu ķīmija, to jau var saprast - strīdies, esi gatavs iet, BET aiziet nevar ne viens, ne otrs. Ja attiecības nav nākotnes, tad aiziesi, atpakaļ neskatoties.
16.03.2012 14:05 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
Tu vari tēlot mēnesi, divus, trīs.. Gadu..
Bet tāpat Tu esi tāda kāda esi. Un agrāk vai vēlāk tāpat uzvedīsies tā..
Ja jau Tu pašā startā nesaproti, ka otrs cilvēks nav jāknābā un jāgrauž par visu.
Gribās ēst- ēd maizi!
Ja Tev ir tāds neciešamais raksturs, tad iesākumā piedomā un piestrādā pie savas attieksmes pret cilvēkiem..
16.03.2012 14:06 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Vispār rodas jautājums, kas tad tās ir par lietām un sīkumiem, kas tik ļoti jau kaitina pēc tik maza kopā būšanas laika? no tā tad arī ir atkarīgs padoms, vai tās pretenzijas tiešām ir tik niecīgas, ka var paturēt sevī un samierināties vai vnk esat pārāk dažādi un ir lietas, kas ir nepieņemamas un viss. ne visi var būt kopā ar jekbkādu cilvēku.
16.03.2012 14:08 |
 
Reitings 16
Reģ: 15.03.2012
sikumi ir tie,kad es visu laiku parmetu vinam,kad vins sarakstas ar savam draudzenem un esmu pec dabas loti greizsirdiga,bet sim te es kkaa tiku paari un vins arii vairak vai mazak to vairs nedara,jo vins ir viens no tiem viriesu tipiem kuriem ir vairak draugu sievietes neka viriesi...
tagad es vinam paarmetu to ka vins man vairs nesauc milvardina un nesuta buchas kaa agrak to darijis..nav jau taa ka mes butu parak atskirigi vienkarsi ir daudz lietu kas mums ir kopigas,ar bijuso man vispar neka kopiga nebija un noturejamies 2 gadus kopa,bet ar tagadejo mums ir sports,filmas,esanas paradumi kopigi...
16.03.2012 14:23 |
 
Reitings 16
Reģ: 15.03.2012
paldies womankind es noteikti palasisu :))
16.03.2012 14:23 |
 
Reitings 31
Reģ: 29.01.2009
Nezinu gan, cik citas sievietes var būt sīkums. Zinot kādas mūsdienās viņas mēdz būt, es arī turētu acis un ausis vaļā. Ne jau kontrolētu,vai pārmestu, bet nomodā būtu. Labāk centies būt vislabākā viņam, lai citas sievietes viņam nenāktu ne prātā. Parādi cik daudzpusīga, interesanta esi, pievērsieties kopīgajām interesēm vairāk kā draugi. Pēc strīdiem vīrieša egoisms ne vienmēr ļauj būt mīļam un sūtīt visu ko jauku, nesaktoties un visu. Šo mēnesi ieteiktu Jums veltīts viens otram, pirmkārt, izrunāt visas pretenzijas vienam pret otru, vienoties par turpmāko. draudzīgi pavadīt laiku kopā pārsteigt, iepriecināt, parādīt viens otram cik svarīgi esat.
16.03.2012 14:33 |
 
Reitings 16
Reģ: 15.03.2012
protams,es vienmer esmu uzmaniga,es vienkarsi vinu vairak ta nekontroleju ka agrak!
paldies khmmm par padomu :)
16.03.2012 15:11 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits