Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zāles.

 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Esmu nezinīte medicīnas jomā,tāpēc droši vien mans sakāmais liksies muļķigs,bet ok. :D

Man ir jādzer zāles,katru dienu. Iespējams, visu mūžu. Vai tas var atstāt nopietnu iespaidu uz aknām? Zinu,zinu, viss mums kaitē,tāpēc šāda atbilde man neder. Vai tieši zāļu lietošana uz ļooti ilgu laiku var man "palīdzēt" iedzīvoties kādās aknu problēmās?
16.03.2012 11:34 |
 
Reitings 1951
Reģ: 17.03.2009
kas par zālēm?
16.03.2012 11:38 |
 
Reitings 41
Reģ: 25.01.2012
Sveika,skatoties kādas zāles? Zāles pašas par sevi nav labas,jo ļoti kaitē ne tikai aknām,bet arī nierēm,tu tā tikai nodarīsi ļaunumu savam organismam. Visa limfatiskā sistēma cietīs,un ar laiku ja dzer vienas un tās pašas zāles rodas pieradums un vajadzēs vēl stiprākas vai citādākas zāles. Gan jau ir veids kā iziet no šīs situācijas,ceru ka tev ar veselību būs labi,veseļojies.
16.03.2012 11:38 |
 
Reitings 6037
Reģ: 10.08.2011
Būtībā aknas jau daudz var panest. Nezinu, kas Tev par zālēm, skaties, kas rakstīts instrukcijā, kādas blakusparādības. Alkoholisms nobendē aknas, zāles - tad ja tiešām baigi daudz un niknas. Ja satraucies par to, vari pa retam padzert kādu aknu attīrošu tējiņu, ko aptiekās pārdod.
Savā laikā, kad man regulāri un ilgstoši bija jādzer daudz zāles un arī a/b, man visa piere izmetās sīkās pumpiņās, dzēru tās tējas. Un toreiz ik pa laikam taisīja arī aknu analīzes, jo zāles nebija no tām vieglākajām.

Par šo jautājumu noteikti izrunājies ar savu ārstējošo ārstu.
16.03.2012 11:39 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.11.2009
Jā,noteikti var atstāt sliktu iespaidu uz aknām.
Nav tādu brīnumzāļu,kas būtu veselīgas (es nerunāju par fitoterapiju ;) )
16.03.2012 11:39 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
Sirds un asinsvadu sistēma.
Dzeru jau nepārtraukti 5 mēnešus,kopš man atklāja problēmas. Sabaidija,ka iespēams, būs jādzer vel ļoti ilgu laiku. Man vienkārši negribas sevi bendēt tik ļoti.
Saprotu,ka man būtu jāuztraucas par savu sirdi un asinsvadiem,bet es vairāk stresoju par savām aknām. :)
16.03.2012 11:46 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
varbūt tu drīksti sportot, tas stiprina sirdi un asinsvadus, varbūt nebūs tik traki un ar laiku varēsi zāles aŗī pārtraukt lietot, cerams :)
16.03.2012 11:49 |
 
Reitings 41
Reģ: 25.01.2012
Un kā tavas zāles saucas? Man arī bija problēmas ar sirdi bija jādzer anaprilīns pēc kura man ne visai bija labi,tāda sajūta it kā apdullinoša,palīdzēja,bet līdz ko palika un jutu ka ir labāk pārtraucu jo kad sāk lietot ilgstoši zāles organisms pierod un būs grūtāk,kad tiks pārtraukts viņas lietot.
P.S. man arī savas zāles sākumā teica,lai lietoju 3 mēnešus pēc 1 mēneša jutos daudz labāk,pats galvenais ir nedomāt par savām slimībām,jo 50% slimību rodas mums no domām galvā vien un tad nau jābrīnās kā tā!!!
16.03.2012 11:51 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
sunset

Sportot es drikstot pat vēlams, tāpāt jaievēro veselīgs dzīvesveids,ar ko man nav problēmu. Un kamēr nebūs būtisku uzlabojumu,tikmēr man jādzer katru dienu. Un kas to zina,kad būs tie viņu uzlabojumi. Un paldies!
16.03.2012 11:53 |
 
Reitings 824
Reģ: 27.08.2011
LadyShade

Momentā nepateikšu,bet tavas nosauktās tās nav. Bāc,izkrita no galvas! Bet man no šīm nav nekādu blakusparādību,arī ārsts vienmēr noprasa,vai man viss kārtibā. Jā,kārtibā. Super, turpini tik dzert,kamēr mēs redzēsim,ka būs labāk.
Es saprotu,ka manis pašas veselības labā,bet dzirdot,ka viņš teica - iespējams visu mūžu,man palika aukstas kājas,tāpēc tagad daru visu,lai to mazinātu aīi dabīgiem līdzeklļem - vairāk kustēties, veselīgāks dzīvesveids utt.
Un man ir tikai 23 :(
16.03.2012 12:01 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tieši tādēļ, ka Tev ir tikai 23 gadi un esi jauna un fiziski varoša, Tev ir visas iespējas ar savu darbību un fiziskām aktivitātēm stiprināt savu organismu. Lai ķīmija paliek, kā pēdējā iespēja.
16.03.2012 12:07 |
 
Reitings 41
Reģ: 25.01.2012
Tagad jau ir pavasaris,drīz jau nāks vasara būs vietējie augļi un dārzeņi ir jāuzņem daudz veselībai vajadzīgo vitamīnu,jo no sintētiskajiem maz uzsūcas organismā,netā vari palasīt kādi vitamīni stiprina asinsvadus un sirdi,zāles nedos
16.03.2012 12:12 |
 
Reitings 41
Reģ: 25.01.2012
sorry ka nepabeidzu tekstu,zāles nedos ilgalicīgu veselības uzlabošanu,ja pati nepalīdzēsi savam organismam. Viss ir atkarīgs pašai no Tevis,un to ko ārsti saka ir arī viņu sava veida bizness,kā viņi nopelna liekot dzert zāles kuras nu dien nedod labumu un kaitē aknām un nierēm kas ir dabiskie filtri.
16.03.2012 12:15 |
 
Reitings 400
Reģ: 29.01.2009
Asinspiediena zāles dzer daudzi-daudzi un cik zinu tas uz aknām neko daudz nesit. Tiem, kas dzer Aspirīnu lai neveidotos trombi - tiem jāuzmanāc ir vairāk no kuņģa problēmām un nierakmeņiem. Bet ja pateiktu konkrēti kādus lieto, varbūt mēs te meitenes zinātu kas un kā ;)
16.03.2012 23:51 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
tāpat vien zāles neizraksta. Medicīna šobrīd ir uz pierādījumiem balstīta. Līdz ar to medikamenti iziet klīnisko pētījumu fāzi - drošība, blaknes, utt. Tiek salīdzināta dzīvildze kopš brīža ar pierādītu diagnozi, lietojot medikamentus un tos nelietojot.
Ja ir sirds un asinsvadu saslimšanas, ģimenes anamnēzē šīs slimības - aspirīns, beta blokatori, statīni, prili, sartāni -ir jālieto regulāri, katru dienu (kombinācijas, devas -individuāli).
Cilvēkiem, kuriem nav izpratnes par norisēm cilvēka organismā, labāk šādos gadījumos neizteikties.
Kā var iet pie ārsta, un neuzdot visus šos jautājumus? Bet darīt to forumā, kur pilns ar diletantiem! Tā ir Tava veselība!!!!!!
Akūta aknu bojājuma biežākais iemesls ir paracetamola nekontrolēta lietošana. Hroniska - atkarīgs no reģiona, pie mums -alkohols.
17.03.2012 00:09 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits