Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pavasara depresija?

 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Gribēju laikam vienkārši pastāstīt kas ar mani notiek, cerot, ka kāda varbūt spēs paskatīties uz to visu no malas un pateikt, ko es daru nepareizi.
It kā manai nomāktībai nav pat iemesla - man ir ļoti labs darbs, dzīvoklis kur dzīvot, draugs, kas par mani rūpējas, par veselību arī, ptu ptu ptu, nav jāsūdzas. Bet kkā nav, trūkst, pat nezinu kā to nosaukt. Nav tās laimes sajūtas. Ar katru dienu palieku arvien drūmāka un bēdīgāka, bez acīmredzama iemesla. Sapratu arī, ka nekur dzīvē nav tās dzirksteles, ko vajag - ne darbā, ne attiecībās. Lai gan ko nozīmē dzirkstele - patīk man viss ko daru un draugam arī nav ne vainas, bet.. nu kkā trūkst. Grimstu tik dziļāk un dziļāk nomāktībā, kam pat acīmredzama iemelsa nav un ko nevaru izskaidrot. Rutīna dzīvei varbūt? Dēļ šī visa arī bojāju attiecības ar citiem, jo kam gan patīk runāties ar cilvēku, kas ir drūms palicis un nerunīgs.
Ai, varbūt kādai ir bijis līdzīgi, vai vienkārši varat padalīties ar idejām, kā tam visam tikt pāri..
15.03.2012 22:31 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Pameegini kaut vai uz vienu dienu izrauties kaut kur aaraa no "iestaigaataas tacinas"!Tas vareetu buut izbrauciens kaut kur ,kur neesi ilgi bijusi-taadas labas atminas,vai kaut kas pilniigi pavisam jauns...noteikti vajadzeetu paliidzeet!:)
15.03.2012 22:36 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Izlasi grāmatu - ieelpo laimi un mīlestību. Pati neesmu lasījusi,bet cik dzirdēts tā spēj mainīt dzīvi.
15.03.2012 22:38 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Man bija taapat, lai sii sajuta pazustu es parvaacos dziivot uz citu valsti.... no sakuma bija vel grutaak, bet tagad viss kaut kaa nostajies savas sliedees.... bet vienalga kaut kas truukst, lai es teiktu, ka esmu laimiiga...
15.03.2012 22:49 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Hellish-man liekas ,tev pietruukst pavisam maz...:)
15.03.2012 22:53 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Emmanuell, man liekas, ka pietuukst iista miilestiiba, ja taa butu, gan jau viss nokartotos...
15.03.2012 22:55 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Tiesi taa -tu uzmineeji manas domas!:)
15.03.2012 22:59 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
He he :) Gan jau uztadiisies kaadreiz :D
15.03.2012 23:02 |
 
Reitings 198
Reģ: 14.03.2011
Man tagad ir uznācis kāds pārdomu posms. Dzīve ir kājām gaisā...
Man ir bija viena uzticības perona, kuru pazinu kopš bērnības un atļāvos stāstīt viņai visu, bet viņa nesen man TĀ iespļāva dvēselē, ka nezinu kur likties...

Man liekas, ka vajag izdarīt kko uzlādējošu,kaut vai to ko Emmanuelle teica par izraušanos no rutīnas... Tas varētu nostrādāt :) :D
15.03.2012 23:04 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Zane-es esmu sapratusi vienu lielu patiesiibu,ka taads vaards draudziiba, ir loti relatiivs!Es arii kaadreiz domaaju ,ka man ir daudz draugu...laiki mainiijaas ..., zinu - ir loti labi pazinas !
"Lielajaa dziivee" taadas "iesplausanas sejaa" ir gandriiz uz katra sola -tam noteikti ir jaatiek paari,citaadi ir -buus gruuti dziivot!
15.03.2012 23:15 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Tev derētu saslimt. Lai arī cik dīvaini tas neizklausītos, noķer parastu saaukstēšanos un noguli gultā kādu nedēļu. :D Kad tiksi atpakaļ uz kājām spēsi novērtēt visu daudz labāk. Redzēsi kā par tevi rūpējas, izgulēsies līdz nemaņai un būsi pilna jaunas enerģijas :D Dīvainās idejas nav tās sliktākās. Padomā vienmēr kad pēc slimošanas esi tikusi atpakaļ uz kājām, kā tu esi jutusies - atkal dzīva! Tevī ir sakrājusies enerģija, kas ir izlādējusies, izlādē viņu visu, atpūties, un kad jūti kad atkal esi uzlādēta - smaidi un dod bučas draugam un ģimenei cik vien vari :)
15.03.2012 23:24 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man biezhi vien uzmaacas shaadas sajuutas,ka kaut kas pietruukst liidz pilnai laimei un bez iipasha iemesla vnk esmu nomaakta.. Meegjinu to labot,dziit prom taas negatiivaas emocijas un domas,nomainot taas ar kko pozitiivu,piemeeran,ejot uz parku uzspeelet basiiti,parunaajoties ar kaadu(reti ar kaadu izrunaajos,vairaak esmu nosleegta sevii.) Es meegjinu sev ieskaidrot,ka patiesiibaa tachu nav iemesla buut beediigai,esmu tachu vesela,man ir darbs,ir kur dziivot,miiljais ir blakus...utt.Galvenais atrast arii mazas lietas,kuraas saskatiit to labo.:)
15.03.2012 23:29 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Man patīk,kad cilvēki sev uzstāda diagnozes-it īpaši depresiju,kas ir smaga saslimšana. Protams, ironija. Bet ar domu,ak nevajag piesaukt tādas lietas.

Tas,ko varētu ieteikt- mainīt kaut ko. Izklausās pēc rutīnas dzīvē. Darīt ko neordināru priekš sevis.
15.03.2012 23:32 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man laikam gan vairāk liekas, ka mūsdienās cilvēks reti kad spēj novērtēt to, kas viņam ir.
Piemērs - viena meitene draugos - izceļojusies, izglītību ieguvusi, attiecības ir, bet neko vairāk par čīkstēšanu no viņas dzirdēt nav izdevies - šitais nav un tas nav, visu laiku tāda negācija. Gribas dažreiz ko rupju pateikt. Es viņu apskaužu vien par tiem ceļojumiem, ka viņas acis ir redzējušas to, par ko es tagad tikai sapņot varu. Ko vēl dzīvē tādu vajag? Tāpēc jau saka, ka laime jāmeklē mazos sīkumos, nevis jāgaida kaut kāda abstrakta sajūta - nebūs tādas, ja nepamēģināsi uz visu skatīties no cita punkta.
Es zinu, ka citām beibēm besī šāda veida moralizēšana, bet pamēģini iekrāt parādus un aiziet no darba - nebūs tev laika domāt par to, ka trūkst :D
15.03.2012 23:39 |
 
Reitings 239
Reģ: 24.02.2012
Warrior pareizi teikts - tapec piemineeju slimosanu, jo pec tam kad tu tiec ara no bedres visi sikumi liekas vertigaki. Es ari gribeju pieminet to ka braukt kautkur uz siltajam zemem ir veltigi lai pagrieztu dzivi labaka un pozitivaka gultne, gluzi otradak, pec tada luksusa viss var likties vel pelecigaks un tikai lielaks ieksejs nemiers sakt uzmakties par to, ka dzivee vajag kautko vairak. Taada sieviete kura domaa, ka nepietiek ar to, kas ir, - gjimeni, miljoto virieti kursh stipri mil vinju un rupejas un ir pievilcigs vinjas aciis un est ir ko un taa pa lielam nekas netruukst - sudzas tikai tadel, ka vinas saka veidot dzivi no neka, virietis, darbs, dzivesvieta, ģimeniski pasakumi, celojumi, utt. un ta ir bijusi atra attistiba un tas viss ir bijis interesanti, bet attistiba nekad nevar turpinaties tik straujaa tempa, ir japiespradzejas un japagaida, kad atkal uzradisies kautkas kas aiznems visu laiku un nebus laika domat par to ka "kautkas" pietrukst. Nu vel ko varu ieteikt, ja esat gatavi taisat beerninju, domajat par lielaku dzivesvietu, iekop darzu, noliec brauksanas tiesibas uz autobusa ar piekabi :D
16.03.2012 00:12 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Pārāk daudz brīva laika Tev, lai domātu. Nedomā un baudi to, kas tev ir. Vai arī atrodi kādu nodarbošanos, ka tad priecāsies, ka tev vispār ir brīvs brīdis, kad domāt.

Man arī it kā viss ir, lai es par kaut ko gaustos, tāpēc, kad gribas pačīkstēt, tad pašai sev vien vajag sadot, ka tik labos apstākļos vēl atļaujas domāt, ka ir slikti. Tad padomā, ka citiem iet daudz trakāk, un tiešām ir problēmas.

Pamet draugu, aizej no darba, būs dzirkstele! ;)
16.03.2012 00:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits