Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kārdinājums.

 
Reitings 29
Reģ: 15.03.2012
Tā lūk man ir jautājums meitenēm,jo nezinu ko darīt un vai vispār darīt,man darbā ir meitene kura mani padara traku,es uzbudinos vien no vinas klatbutnes,ka magnets pievelk,gribas noraut drebes turpat,bet jo lielaks kardinajums,jo lielakas tadas ka bailes un mulsums,man nenak domasbut ar vinu kopa,nu varbut,bet primarais ir vnk mezonigi seksu ar vinu gribas :D lielu dalu dienas pavadu fantazijas,man liekas vina to jut,jo nevaru neskatitieskad vina ir tuvuma,automatiski iedomajos vinu kailu utt utt fantazijas,citreiz liekas,ka ari vina to jut,bet varbut tikai tas ko man gribas domat..
lieta tadakad gribetu zinat - vai ari meitenem is sada veida kardinajumi un domas? vai kadreiz skatieties uz savu kolegi,draugu,klasesbiedru vai vienalga kadu un iekarojat vinu?
vai jums ir gribejies lai kads jus iekaro un paveikt tadu lietu?
nu man jazin cik meitenes un vai vispar ta doma,lai zinatu kaut % cik liela iespeja,ka es kautko teiksu,darisu,ka kautkas sanaks,jo javina neko tadu nedoma un nevelas ar mani tad manpec tam bus tads kauns,es parasti nekoliju meitenes,viss notiek kautka pats par sevi,bet soreiz ir tik traki,man viss ieksa vnk triic pec vinasun tas nospiez manu objektivo domasanu,nevaru saprast ka rikoties un noverot ka vina uzvedas,ja vienu bridi skiet,ak vina gatava man mesties virsu tad otru atkal,ka vinai nekadu emociju pret mani.
ka jums ir?
jus fantazejiet par kadu,ka vins pienaktu jums klat un tad tālāk jūsu fantāzijas utt ? un vai arī reāli esiet gatavas kādreiz tā ļauties,nevis tikai fantāzijas?
Palīdziet :D
Paldies par atbildēm jau tagad.
15.03.2012 14:41 |
 
Reitings 501
Reģ: 21.01.2012
sviests ... :D
15.03.2012 14:53 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Mierinajumam- neesi vienigais tads. :) ir ari citiem tas "gribu seksu ar vinu un viss"
Padomam- ta metoties virsu vari meiteni loti atri aizbaidit.
Pieredze- man ar ta bijis. :D ka virieti vienkarsi gribas seksam un neko vairak. :)
15.03.2012 15:02 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ak, ja, ieteikums- nomaini bildi. Si ir pretiga.
15.03.2012 15:05 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.03.2012
Saprotu,ka neesmu vienīgais,bet vai šādi ir tikai vīriešiem?
ja meitenēm nav šādas nepārvaramas vilkmes tad tas nav godīgi :D
Saprotu,ka nevaru mesties virsū.
Tev tā bija,ka tu kādu gribēji vai tevi gribēja?
15.03.2012 15:13 |
 
Reitings 50
Reģ: 24.02.2012
Nu loģiski,ka seksuālas fantāzijas sievietēm arī ir,tas ir visiem cilvēkiem un tas ir normāli. Tikai atšķirība tāda,cik katra daudz atļaujās savās fantāzijās.
Nu tikai nelec virsū kā zirgs-uzreiz mei4u aizbaidīsi. Un vsp sarežģīta situācija :D
16.03.2012 11:18 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.03.2012
DnG pa dienu redzot ari? Nu darba tu vai skola,uz ielas nez,fantaze par puisiem ko redzi? Cik biezi?
Man ta ir katru dienu,visu laiku,negribas but vienam tik perversam :d
18.03.2012 11:04 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Nu paga un ja te kāda atbildēs, ka jā, meitenes mēdz tāpat fantazēt, tad Tu uzreiz iesi mesties šitai meitenei virsū? :D
18.03.2012 11:21 |
 
Reitings 57
Reģ: 24.04.2011
varbuut taa ir riktīga iemīlēšanās, bet tu esi tik samaitāts un nogribējie,s ka uzreiz gribi sexu :D
20.03.2012 23:48 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Izklausās brutāli! :D

Protams, ka sievietēm arī mēdz gadīties šādas trakas domas galvā.
Personīgi es traka esmu pēc sava mīļotā, sveši vīrieši neliekas man k.kā pievilcīgi. Man tomēr erogēnā zona vīrietim ir smadzenes.

Var manīt, ka pavasaris visiem galvā! Šādas sarunas starp vīriešiem esmu dzirdējusi jau vairākkārt :D
20.03.2012 23:54 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Izklausās forši (l) :D
Un, protams, ka ir arī tāds fantāzijas, un ir izdevies piepildīt, bez jebkādām tālākām saistībām.
21.03.2012 00:03 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Mani seksuāli uzbudina tikai vīrieši, kuros esmu iemīlējusies. Protams, ka nepartraukti nākas sastap vīriešus, kuru enerģētika uzrunā manējo un tas vienmēr(!) ir abpusēji, bet man tas nekad nespētu totāli apmiglot prātu. Lai es varētu iztēloties, ka mīlējos ar vīrieti, man ir vajadzīgs kas vairāk starp mums. Ir bijis tā, ka sēžam abi darba sapulcē, viņš runā un es kūstu no savām fantāzijām. Un es redzu, jūtu, saprotu, ka viņam ir tāpat. To, vai tas ir abpusēji, vienmēr var nekļūdīgi just. Var taču pavedināt arī tā forši, bez brutalas mešanās virsū.

Nu uzaicini kaut vai pusdienās, garāmejot ilgāk paturi roku uz muguras, it ka netīšām pieskaries, uztaisi kafiju, piedāvā aizvest majās un tad jau arī viss būs skaidrs. Kas flirtēt nemāki?
21.03.2012 11:50 |
 
Reitings 50
Reģ: 24.02.2012
Nu ja tā godīgi,tad pa dienu drīzāk sanāk fantazēt par puisi ar ko esmu kopā,bet ja esmu viena tad protams,ka ir gadījies pafantazēt par citiem iekārojamiem vīriešiem ;)
bet nu viss tā normas robežās,nav vēlme fantazēt par katru garāmejošo vīrieti.
21.03.2012 18:19 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man liekas,ka katram ir bijushas taadas simpaatijas(skolaa,darbaa etc.) ,man ir taa bijis,vienreiz ir iistenojushaas fantaazijas arii ,tas bija sen,un ir bijis arii taa ,ka ir taada pievilkshanaas un var redzeet,ka otrs juutaas taapat,bet viss taa arii palicis flirta liimenii. :) Kaadas ir juusu attieciibas? Vinja izraada to,ka Tu vinjai interesee vai arii viss ir tikai Tava iedoma/fantaazija?
21.03.2012 18:28 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Ir tādi pāris vīrieši, kuri neizskaidrojamu iemeslu dēļ gribas un viss. Kad dabū, pēc tam vairs tā negribas, jo tas foršums ir tajā, ka vēl nav dabūts, bet varētu. Ir kaut kāda savstarpēja pievilkšanās, dzirksteles tādas, ka liekas telpa starp abiem uzlādēta ar elektrību. :D
Vienīgais, kas to visu var izbeigt, ir to cilvēku dabūt. Nu rīkojies. kas neriskē, nevinnē. :)
21.03.2012 18:38 |
 
Reitings 29
Reģ: 15.03.2012
Mēs strādājam dažādās nodaļās,es viņu redzu kas ienāk pie mums pa retam vai koridorī vai stāvlaukumā,mums reāli pat nac jāsarunājas,dažreiz kas sanāk,bet es mulstu,jo man ir tāda sajūta,ka esmu kā uz delnas.. ka var redzēt cik traki tas ir.
Tajā twilight bija tas moments kad tam vampīram skolā bija jaiet prom,jo viņam tik ļoti patika smarža vinās asins.. nu es nejūtu asini,bet man ir līdzīgi.. elpa jāievelk kad viņa nāk pretī,tāds sasprindzis,acis šaudās,nezinu cik ir mana fantāzija,cik iedomas,bet izskatās,ka viņa redz un jūt to ko jūtu es.
parasti varu paflirtēt un da jebko,bet ar šito neko :D
kautkādu magnētisko vētru man galvā taisa.
un nekur tālāk neesmu ticis.,
23.03.2012 00:14 |
 
Reitings 150
Reģ: 23.03.2012
Man ieteikums - labak ar darba kolegiem sadas lietas nedarit, bus mazak problemu :D Izskatas ka vnk esi safanojies par smuku meiteni...un kapec tev dazkart liekas ka vinja ari tevi grib? ( ja vnk paskatas uz tevi vai pieklajibas pec uzsmaida tas vel neko nenozime :D )
23.03.2012 15:49 |
 
Reitings 2302
Reģ: 13.06.2011
Tu esi tipiski tāds pats kā mans draugs. Viņš man dienas vidū, būdams darbā, var atsūtīt tādas perversības un izvirtības, ka man skolā, vai darbā jāsarkst lasot.. :D

Es domāju, ka tas ir pilnīgi normāli. Man pašai arī patīk pafantazzēt, ieraugot kādu seksīgu bombondziņu.. :D Bet tās jau tikai fantāzijas, kuras realizēt nav nepieciešamības, jo pašai sava bombondziņa katru vakaru gaidā mājās. ;)

Ja vēlies viņu iekārot, sākumā paflirtē, un tad jau manīs kas notiks tālāk. ;D
23.03.2012 16:04 |
 
Reitings 339
Reģ: 29.01.2009
es kkur lasīju, ka sievietes domā par sexu dienas laika vairāk, nekā vīrieši... tāpēc - tajā ziņā mums viss ir ok. Mani vīrs vispār sauc par perversu :) varbūt bišku ir, vai citas sievietes vnk to neizrāda. Bet par to meiteni, vairāk izklausās, ka tu esi iemīlējies. sory
Vnk, kad gribi tikai sexu, tas atri pāriet. (cik traki negribētos konkrētu cilvēku) vienalga ar laiku tas pāries, bet ja tevi tik ļoti pievelk viss kas ar viņu saistīts....biedod man, tas jau ir nopietni. Uzaicini viņu uz kafiju, tad redzēs ka rīkoties tālāk!!!
23.03.2012 16:15 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
Man arī, draudziņ, drīzāk izklausās, ka būsi iekritis - iemīlējies! Ak, ku jauki. Tā notiek, tā ir noticis un tā notiks! Nu feina ta pasaule. Iemīlēšanās ir visforšākā lieta uz pasaules. Tāpēc vien ir vērts dzīvot! Enjoy, hehehehe. Un good luck:)! Pilnīgi garastāvoklis uzlabojās, kārtējo reizi saprotot, ka griežas tā pasaule, griežas!!!!
23.03.2012 17:12 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
taa kaa esmu aiznemta daama, tad dazkaart uznaak tik nezeeliiga veelme satikt uz ielas vienk kaadu nepaziistamu smukuli, elliigi nodrazties un stiagaat taalaak. taa pa skarbo :) Protams, es to nedaru, bet taada doma mani padara traku
07.04.2012 16:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits