Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

ko dariit? kaa riikoties??

 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Sveikas, veershos peec paliidziibas un tieshaam ceru arii to sanemt..
Ko man dariit , kaa riikoties un kaa ieguut motivaaaciju
Es ilgu laiku biju diezgan tieva, slaida.. protams, to visu panaacu ar badoshanos.. tad atkal saaku eest, neest, eest, neest.. un taa visu laiku... pirms kaada laika, izdevaas nomest paaris kg.. bet nezinu, uz cik ilgu laiku tas ir.. bet nezinu, ko dariit kaa riikoties, lai butu ta motivaacija dziivot veseliigi, un nomest kg.. jo tiesam maan taaa riepinja ir apnikusi.. un veel joprojaam uznaak tie mirklji, kad pierijos nenormaali un juutos briesmiigi.. bet es nedriikstu ari lietot daudz medikamentus, jo ar visiem ssiem fermentiem, un tableteem, kuras samazina apetiiti esmu sabeigusi savas iekssas veel vairaaak.. ko juus iesakat / ? kaa man riikoties ? es tieshaam gribu jau saakt ar riitidenu, bet vajag to motivaaciju .. ceru uz palidzibu :)
13.03.2012 19:48 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Sāc ar to, ka beidz tik ļoti stresot par kg un iemīli sevi. Un pie uzlabojumiem jau var ķerties vēlāk..
13.03.2012 19:55 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
Sac sportot, un nebus jadoma par riepu un kg :) un tas ,ka tu vienu dienu ka pati saki pierijies, nenozime, ka nakamaja diena tev bus lielaka riepa vai 2 kg klat... tava problema ir galva kamer ar to netiksi gala tev palidzet nevares...
13.03.2012 19:55 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Tas ir neiespejami, ir gruti sakt sevi iemiileet, ja sevii kaut kas nepatiik vai neapmierina.. tas ir tik gruuti...
ar sportoshanu ir taa, ka nav jau tas naudas sporta klubiem, un majas ir taa, ka atnaac diezgan veelu, un atkal ir slinkums, nogurums,.. ir doma saakt iet ara skriet, drosi jau, ka saja laika var sakt iet ara skriet ? bet atkal jautajums, vai nesaakssu sevii sliktas domas domaat, ka man nekas nesanaaks..un visam atmetisu ar roku.. bet katru vakaru pirms guleet iessanas, es izteelojos sevi tievu,.. un tad saprotu, ka vienmer palikssu ar saviem apallumiem..
13.03.2012 20:20 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Ja Tu tik tiešām ļoooti gribētu darīt ko lietas labā, tad vingrotu mājās vai ietu ārā skriet. Nez, kāds labums no šādas čikstēšanas?
13.03.2012 20:23 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kādu palīdzību Tu vēlies?
Man iet pie Tevis katru vakaru un dzīt ar varu ārā skriet, pagatavot Tev veselīgu ēdienu, pabarot 3x dienā, ja viss, ko pati dari ir čīksti par kkādu nogurumu un slinkumu?

Maini domāšanu par tievumu uz darbiem tievuma labā!

Neciešu tādu čīkstēšanu bez nedarīšanas. Saprastu, ja būtu mēnesi noskrējusi un pamanījusi, ka nekas nemainās, tad varētu apspriest, ko dari nepareizi... bet tagad ir tikai un vienīgi darīšanas vaina
13.03.2012 21:11 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Ne jau es chiikstu par kaut ko .. bet ees chiikstu par to, ka man nav speeka vai stimula, taas motivaacijas.. kuru vajadzeetu, es ieksheeji saprotu un gribu to visu. bet man ir bail, ka deelj taa, ka esmu tik ljoti bojaajusi savu veseliibu, man tas neizdosies.. ar visadam badossanaam, pieriishanos, zaaleem utt.
13.03.2012 21:42 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nu bet paskaties uz to, ko raksti no malas!
Ir vēl kādi varianti?!
Kāds tad ir Tavs veselības stāvoklis? Tev klapē sirds pie slodzes, sāp kājas, kādas citas vainas, kuru dēļ nevari sportot?

Tavā gadījumā risinājums ir sports, jo ar uztura regulēšanu neko panākt nevari - tik kā saki, kko sabojājusi.
13.03.2012 21:46 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Mans veseliibas staavoklis deelj visiem tiem medikamentiem, ko esmu lietojusi ir tieshaam slikts, sirdi man klapee biezhi, melns iet gar aciim.. bet esmu apnjeemusies ar ssodienu jau saakt riikoties, un tad redzees kaa buus pie taas fiziskaas slodzes, kaa jutiissos es :)
14.03.2012 09:02 |
 
10 gadi
Reitings 1697
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, motivāciju var iegūt diezgan vienkārši - ja es pieeju pie spoguļa un saprotu, ka man nepatīk tas, ko es tur redzu, tas nozīmē, ka jāsāk kaut ko darīt lietas labā.
Īstenībā tas viss nemaz nav tik grūti - ēd veselīgi, lieto pēc iespējas mazāk sāls un cukura (es, piemēram, nelietoju vispār - no sākuma bija ļoti grūti atteikties, jo pirms tam ēdu visu pārsalītu, bet tagad jau esmu pieradusi un liekas garšīgi tāpat), vairāk augļus, dārzeņus, bezpiedevu jogurtus. Nekādus pelmeņus, cīsiņus utt. pirktus pārstrādātās gaļas izstrādājumus. Varbūt tiešām atrod naudiņu, lai aiziet pie kāda dietologa, kurš Tev palīdzētu daudz maz sakārtot savu ēdienkarti.
Un attiecībā uz sportu - ja nav laika/naudas sporta zālei un kaut kādām nodarbībām, skriet nedrīkst - vienkārši pastaigājies ātrā solī. Tici man, ja Tu kaut 5 reizes nedēļā pa pusstundai tā darīsi un pareizi ēdīsi, rezultāti būs. Tikai nevajag gaidīt tos pārāk ātri - pati saproti, ka ātru efektu var panākt tikai ar drastiskām diētām, kuru gadījumā noraujoties viss nāk atpakaļ, un labi ja ne dubultā.
14.03.2012 09:39 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
brokenheart - viss tavaa galvaa! neviens saja foruma tev tavaa galvaa neieliidiis un "nesaspraudiis" visu, kaa vajag, lai tev mainiitos, pirmkaart, domaasana par so visu ;)
vispirms tiesi ir jaasaak ar to, ko teica Zakjis! nekad nav taa,ka cilveekaa var atrast tikai lietas, kamdeelj vinju niist. atrodi lietas, ar kuraam tu lepojies! ;)
un saac ees regulaari, nevis pa periodiem, tad eedu, tad needu, tas arii tev to kungi beidz nost ;) varu pateikt, ka ar saadiem eesanas paradumiem un ciiksteesanu neko nepanaaksi, lai cik skarbi nebuutu, driiz arii visi kg buus atpakalj. tas ir jaadara veseliigi,ja gribi, lai rezultaats ir paliekosh!
14.03.2012 09:43 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
fluffy deva visrealako padomu ;)
loti gruti kaut ko ieteikt tavam gadijumam. vienkarsi es teiktu isi - beidz sapnjot!
iedomajies, ka tu gribi skaistu dzivi, but muzigi vesela. un aizmirsti visas paaresanas un neesanas - tas ne pie ka laba nenovedis, izklausas jau pec bulimijas pazimem. :o
eed veseligi - brokastis obligati ed! aped kadus auglisus, musli utt. un dzer veseligus dzerienus! pusdienas ari aped, vakarinas tikai liesu partiku. un no ritiem kad pamodies izstaipies. vispar macies baudit dzivi!!! paskaties cik ara forss laicins - pasaki chau, tu mana skaista saule!!! :) vispirms priecajies par to, kas tev ir apkart un ta tu ari iemilesi sevi. viss jau sakas musu galvina.
14.03.2012 09:56 |
 
Reitings 25
Reģ: 12.03.2012
Smaržu i-veikals piedāva brendu smaržas par tiešām lieliskām cenām sākot no 10.00LVL

Ienāc apskaties V I E N K A R S I . L V

14.03.2012 10:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits