Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dīvainības

 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
labvakar, meitenes! :)

tikko uzgāju šo rakstu spokos un aizdomājos, kā ir ar citiem cilvēkiem, jo mums katram taču ir savas dīvainības, ne tā ? būtu interesanti salīdzīnāt !
Zinu, ka ir bijušas diskusijas par puišu dīvainībām, bet , manuprāt, arī mēs varam ar viņiem konkurēt šīs tēmas ietvaros :D

Es, piemēram, esmu iedomājusies, ka apēdot saldējumu, pāriet nogurums un bezspēks, jo viņš ir tāds atvēsinošs un kad to apēdu, ir tāda sajūta, ka parādās enerģija! (apzinos, ka tas ir placebo efekts) :-D protams, varētu baigo listu uztaisīt, jo nenoliedzu, ka esmu dīvaina, bet kā ar jums ? :)
12.03.2012 18:57 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
kāpēc man links neielikās ? :D
aj, nemāku, šitas- http://www.spoki.lv/slavenibas/Slavenibu-kaprizes-jeb-divainibas-/524705
12.03.2012 18:58 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Nesen piefiksēju, ka vienmēr ejot ārā no kāda veikala, es noslauku kājas. :D
12.03.2012 19:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es esmu ieveerojusi jau vairaakus meenesus-jo vienkaarsaak eedu ,jo lielaaka energija!Vienkaarsi tas nenoziimee badosanas,vai pilniigi negarsiigi!Tas ir -nekaadas gandriiz garsvielas-tikai dabiigaas garsvielas-visi zalumi ,kiploki...!Esmu ieveerojusi,ja eedu kaut ko loti loti "bagaatiigi taisiitu",kur ir 100 un viena garsviela...loti liels nogurums!
Esmu saadaa veidaa nodziivojusi vairaakus meenesus straadaajot pie loti intensiivas slodzes!Diivaini ir tas ,ka visi apkaart slimo un man ir taads speeks....!
12.03.2012 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Man ir tik daudz visaadu diivainiibu! :D Viena no taam - man nepatiik eest mazpaziistamu cilveeku sabiedriiba. Labraataak eedu viena, vai ar cilveekiem, ko labi paziistu. Nezinu kaadeelj taa.
12.03.2012 19:18 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Liidere-man arii daudz diivainiibu-iipasi peedejaa laikaa!Nepatiik runaat ar reaaliem cilveekiem!Izvairos runaat er draudzeneem,radiem...gan jau atkal ieiesu sliedees!:)
12.03.2012 19:22 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
ēm, man ir daudz...
ja paliek pāri sāls rokā, tad metu pār kreiso plecu (mājās točna, citos cilvēkos kaunos)
ja nākas atgriezties mājās pēc kā aizmirsta - paskatos spogulī
vienmēr apaunu-noaunu kreiso kāju pirmo
nepatīk, vienkārši nepanesami nepatīk runāt pa telefonu ar mazpazīstamiem/nepazīstamiem cilvēkim
svešiem nummuriem neatbildu
jau trešo gadu saku, ka beidzies kredīts, lai gan sen ir pieslēgums
nekad nedziedu karaoki, bet visi vienmēr domā, ka esmu jau nodziedājusi un viņi nav pamanījuši :D
12.03.2012 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 471
Reģ: 13.10.2011
ujjj.. es emsu ļoti dīvaina :D
piemēram, kad nav ko darīt, sāku savus matus ķemmēt ar rokām un takā plēst, nejau ar spēku, bet tā, izraujas ārā :D krč kautkāds murgs!
ja dzeru kafiju, tēju nekad neizdzeru visu, vienmēr atstāju kaut maz drusciņ, nekad nevaru izdzert visu :D
12.03.2012 19:33 |
 
Reitings 25
Reģ: 12.03.2012
Pavisma vienkārši - V I E N K A R S I . LV - tiešām lieliskas smaržas par lieliskām cenām, pasaki draudzenēm
12.03.2012 19:36 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Kad sadzeros, runāju ar akcentu un pati to nemaz nepamanu; ja kaut kas smieklīgs vai stulbs notiek, pirmā doma vienmēr ir par to ietvītot; vienmēr izlasu papriku no sava kebaba; nekad nevalkāju čības - vnk riebjas, labāk tad zeķēs vai plikām kājām; no kefīra pakas varu padzerties tikai vienu reizi, tiklīdz paka atvērta - nākamajā dienā liekas, ka viņš jau ir nelabs un metu ārā, lai gan reizēm tikai viena krūzīte izdzerta; nekad nesmēķēju vienatnē; vienmēr eju pa ielas saulaino pusi, pat ja tik vienu kvartālu jāiet.. Ai, visādi sīkumi - varbūt dīvaini, varbūt nē! :D
12.03.2012 19:41 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
aisse, Tu vienkārši esi māņticīga, mana mamma arī ieskatās tajā spogulī, kad atgriežas pēc kaut kā mājās, man arī agrāk lika tā darīt :D
Man šķie, ka daudziem nepatīk ēst mazpazīstamu cilvēku sabiedrībā, man arī. Man arī nepatīk ēst vienai kafejnīcās.
Man vienmēr liekas, ka man kāds seko, grib apzagt vai vēl sazin ko, bet man ir bijuši pāris jautri atgadījumi, kad man Rīgā skrēja pa tuneli pakaļ līdz pat Stockmann apsargam :D
Es vienmēr no rudens līdz pavasarim salstu, bet vasarā mirstu nost no karstuma.
Es neguļu kaila, jo man riebjas tā sajūta, jau kopš bērnības.
Es dziedu nevis dušā, bet sēžot uz poda, parasti kaut ko jautru, kas skan galvā. Tāpat man katru rītu pamostoties galvā skan kāds meldiņš.
Es, kad slimoju, vienmēr daudz dejoju, man šķiet, ka dejojot jūtos labāk.
Es nespēju gatavot ēst bez mūzikas, kas man patīk, citādi nav tā "gatavots ar mīlestību" sajūtas vai arī obligāti ar kādu man tīkamu cilvēku jārunā.
Brokastis ir mana lielākā ēdienreize.
Oi, man ir daudz :D
12.03.2012 19:43 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Man nepatīk skatīties spogulī publiskās vietās, kad apkārt ir cilvēki.
12.03.2012 19:44 |
 
Reitings 372
Reģ: 04.05.2010
man bail no pirtīm, jo vislaik šķiet ka smoku nost. :D
un vēl ēdot man vienmēr kaut kas paliek uz šķīvja, kaut maziņš gabaliņš, bet nekādīgi to vairs nevar dabūt iekšā. :D nezinu kāpēc tā.
man arī nepatīk skatīties spogulī kad apkārt ir cilvēki, jo sajūta ka uz mani skatās.
12.03.2012 19:47 |
 
Reitings 1468
Reģ: 04.04.2011
pēdējā laikā esmu ievērojusi,ka mājās kko darot, it sevišķi rakstot bakalaura darbu, ilgi nevaru nosēdēt un koncentrēties:D ik pēc kādām 10min pastaigāju pa dzīvokli un aizeju paskatīties spogulī :D tas ir vnk strange.
12.03.2012 19:51 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
ā, man ir izcils talants visu vienmēr pamanīt, dzirdēt un vēl skaļi nokomentēt, parasti tas visus kaitina, ja tas notiek sabiedriskajā transportā vai veikalā :D
12.03.2012 19:53 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Es jau blogā reiz par to rakstīju.
Mēdzu sēdēt pie datora, pēkšņi piecelties, aiziet pie loga un paskatīties, cik ārā ir grādi.
Kā jau te minēja:
neatbildu uz svešiem numuriem (dažreiz arī neeju pie durvīm, ja kads klauvē, jo vienmēr man paziņo, ja ierodas; visbiežāk klauvē mans kaimiņš, kurš ir alkoholiķis un prasa naudu, tapēc neveru vaļā :D)
Ja palicis mazs kriksītis uz šķīvja, un man ir sāta sajūta, to kriksīti nevaru ne par ko noēst, kaut izstiepies.
Bieži aiztieku seju un matus, visvairāk matus, man ir viena šķipsna, kuru patīk pārlikt no vienas puses uz otru, :D
Lekcijās regulāri trinos, jo nevaru nosēdēt, kaut ko bakstu, zīmēju, spaidu telefonu, kad pārtraukums un varētu pastaigāties, es nevis eju kaut kur, bet turpinu sēdēt un palieku mierīga, kā lekcija atsākas - atkal trinamais.
Kad lasu grāmatas/klausos pleijerī mūziku, man fonā ir ieslēgts televizors, patīk, ja "jūtu dzīvību" telpā :D
12.03.2012 20:05 |
 
10 gadi
Reitings 189
Reģ: 29.01.2009
Es diezgan bieži no rītiem pamostos ar kādu konkrētu dziesmu, kas skan manā galvā:D Es nekad viena neietu uz kino. Uz svešiem numuriem lielākoties neatbildu.
12.03.2012 20:11 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Vienmēr produktus, kas ir trauciņos (kausētais siers, jogurts utt.) nevaru izēst līdz galam. Visu laiku paliek mazliet iekšā un ielieku atpakaļ ledusskapī, nedēļas beigās ir jau sakrāta vesela kaudze ar iepakojumiem un, atverot ledusskapi, šķiet, ka ir ļoti daudz ko ēst :D Puisis jau pēdējā laikā ir sācis viņus vērt vaļā un pārbaudīt, cik viņi ir pilni, jo savādāk viņš nezinot, vai man ir ko ēst - atver ledusskapi un skatās, ka pilns ar iepakojumiem, man neko nevajagot pirkt, bet īstenībā tur pat divām maizītēm nesanākot :D


Šeit jau minēja par to spoguli, man arī tā ir.

Esmu rotaslietu cilvēks - vispirms nopērku/uzmeistaroju krelles, auskarus vai rokassprādzes un tad pērku apģērbu, kas piestāv pie šīm rotām. Parasti jau apģērbam pieskaņo aksesuārus, es daru otrādāk :)
12.03.2012 20:14 |
 
Reitings 1257
Reģ: 16.03.2011
Uz svešiem nummuriem arī neatbildu, bet nu cenšos atradināties no šī niķa, par cik darbs ir tāds, ka regulāri var zvanīt no svešiem nr.

Draugiem.lv vēstules neizlasu uzreiz, kad viņas ir saņemtas, lasu tikai tad, kad zinu, ka gribēšu rakstīt atbildi :D
12.03.2012 20:16 |
 
Reitings 457
Reģ: 29.01.2009
Izejot no mājas un pēkšņi atgriežoties- paskatos spogulī.
Patīk zīlēt ar zelta gredzenu pakārtu diedziņā.
Pirms eksāmeniem mēdzu pusnaktī pakliegt- Haljava pridi :D
Īsāksakot, ja sanāk sev kko iestāstīt un kkā sevi ieprogrammēt uz pozitīvu rezultātu, tad, manuprāt, tās nav jāuzskata par dīvainībām.
12.03.2012 20:19 |
 
Reitings 139
Reģ: 29.01.2009
man atkal nepatīk,ka elektriskā tējkanna izslēdzas pati,liekas, ka tas klikšķis man sabojā visu dienu.Kad dzirdu,ka tējkanna jau gatavojas izslēgties,skriešus metos uz virtuvi,lai paspētu to izdarīt pirms pati izslēdzas. :D ka arī,ja parādu kaut ko uz sevis,tad uzreiz ar plaukstu "notīru" un nopūšu no plaukstas,lai pašai tā nebūtu:D
12.03.2012 20:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits