Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par mammu...

 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Sveikas!

Izstaastiisu savu situaaciju, veelos zinaat,ko juus dariitu manaa vietaa.

Es straadaaju aarzemees, man ir 2 beerni, viirs un viss ok. Un man ir mamma lv, kura pameta manu teeti,lai aizietu pie cita viiriesa ar manu 13-gadiigo braali. Vina izraava braali no skolas un aizgaaja pie taa viiriesa uz laukiem. Tacu, peec kaada pus gada izraadiijaas, ka tas viirietis nav nemaz tik labs, dzeera un sita vinu, nelaava neko pirkt , kaut gan mamma pati straadaaja. Tad mamma aizgaaja no darba, jo finansiaali neatmaksaajaas braukaat katru dienu no laukiem uz pilseetu un atpakal. Mamma man prasiija paliidziibu, ka veelas aiziet no ta viiriesa,lai es paliidzu ar naudu.protams, es piekritu,ja jau vins tik slikts ir. es saaku suutiit naudu vinai taa,lai pietiktu noiireet 2-istabu dziivokli pilsetaa un paartiku nopirkt, nu pietiekami katraa zinaa. vina atkal izraava braali no skolas un aizgaaja atpakal uz pilseetu. tacu,lieta taada,ka vina atkal braukaa pie taa viiriesa un palike tur pus nedeelu, braali atstaaj pilseetaa vienu. mamma man vakar teica, ka vins vinu atkal sitot un dzerot, bet vina esot vinam piekeerusies. tikko sarakstiijos ar braali skypaa, prasiiju,kur mamma. vins teica,k a vina atkal aizskereejusi uz laukiem un pateica braalim, ka arii vinam buus jaabrauc tur dziivot pa briivlaiku. Godiigi sakot, esmu sadusmojusies uz mammu,jo vina buutiibaa turpina dziivot tur, bet nem no manis naudu,lai es vinu uzturu. bet es vinai soliiju naudu suutiit tikai, ja vina paliek viena. a tagat vina par manu naudu braukaa pie taa viiriesa un abii meedz arii par manu naudu iedzert. es nezinu,ko dariit, vai paartraukt suutiit naudu vinai?ko juus dariitu manaa vietaa?kad es vinai uzrakstu skypaa vai draugos un pajautaaju,kur vina ir, vina vai nu melo, vai arii neatbild. es vinai suutu diezgan lielu naudu, kaut gan man pasai ir beerni, savam viiram es vispaar neko nestaastu,ka taadu naudu es vinai suutu, citaadi vins mani noeestu.ko juus dariitu saadaa situaacijaa?
11.03.2012 20:38 |
 
10 gadi
Reitings 4292
Reģ: 03.08.2009
Jāsaka, ka drausmīga situācija. Mātei vnk ir jāsaprot, ka nav dzīvošana ar cilvēku kas sit un dzer. Nesaprotu tādas sievietes.
11.03.2012 20:41 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
bet , ja pārtrauksi sūtīt naudu, kas notiks ar brāli?
11.03.2012 20:43 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Es ilgi cietu no emocionalas un fiziskas vardarbiba sun ko varu teikt-sabojati nervi, gadi veja un pie dveseles tikai pasas drebes. Ludzu, palidzi mammai!
11.03.2012 20:45 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Es pārstātu sūtīt naudu, varbūt brālim aizsūtītu kādu naudiņu, lai vismaz viņš ir paēdis.
11.03.2012 20:45 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Lasīju un saprotu, cik bespēcīga esmu Tavā situācija, ka nevaru pat lāga palīdzēt, kad Tavā ģimenē viss ir tik sarežģīti.
Mātei ir 'āizbraucis", tur tik vienkārši viss nebūs.
Vai Nav iespējas Tavam tēvam paņemt brāli? Vai pie Tevis pašas, lai pārceltos?
11.03.2012 20:45 |
 
Reitings 57
Reģ: 27.06.2009
Noteikti nesuutiitu naudu. Varbuut tad vina nevareetu izbraukaat uz laukiem.... bet tad tas draudzins vaareetu paarvaakties pie vinas... kas arii nav labi.
Diezgaan gruuti kko ieteikt.
11.03.2012 20:48 |
 
Reitings 259
Reģ: 03.02.2012
Nesūti naudu.. varbūt brālis var dzīvot pie tēva?
11.03.2012 20:53 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
ideja par to, ka brālis varētu dzīvot pie tēta , nav zemē metama. varbūt mēģini runāt ar tēti, ko viņš par to domā? un naudu sūti brālim, lai ir paēdis un atliek varbūt kādam priekam. mātei tā arī pasaki, ka naudu nesūtīsi, lai viņa mierīgi varētu tur iedzert.. vispār nesaprotu, kā cilvēks var atgriezties pie tāda, zinot, ka viņšjau reizi ir pacēlis roku.
kas notiek 1x, nenotiks 2x. bet, ja tas notiks 2x, tas neapšaubāmi notiks arī 3x.
tā arī ir ;)
11.03.2012 20:55 |
 
Reitings 543
Reģ: 29.01.2009
Es ari nesutitu vairak naudu.. sutitu bralim naudu un palidzetu vinam.. vai nu ja ir iespeja brali nogadat pie teeva vai panemtu pie sevis.. lai vina dzive nav jabojaa del maates..

No otras puses saprotu ka mamma ir atkariga no taa viriesa.. un ir gruti vinai kautko manit tacu tur neviens no malas neko nepalidzes.. pasai jasaprot kas notiek.. un kamer suti naudu tu vinu atbalsti.. jo nauda neaiziet tam kam taa domata.. taapec iesaku tev pazvanit mammai izrunaties.. pateikt ko domaa un sajaa situacijaa visvairak cieš mazais brālis, kurš ir šobrīd jāglšbj, jo 13 gadīgu cilvēku nevar mētāt šurpu turpu.. tā nav dzīve.. Tev nav iespēja brāli pie sevis paņemt?
Ko brālis pats saka kā jūtas šajā visā?
11.03.2012 20:56 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
varbut ir kada radiniece kurai tu varetu sutit naudinu, lai bralim noperk visu skolai vai to, kas nepieciesams un edienam naudu iedotu?
11.03.2012 20:56 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
Teetis ir arii seit ar mani kopaa aarzemees un braalis nevar te atbraukt, jo vins neprot valodu, vinam jaapabeidz skola, tagat vins iet 7. klasee, kad pabeigs 9. tad jau brauks te pie mums uz aarzemeem.

ja es paarstaasu suutiit naudu, tad mamma izraus vinu atkal no skolas un ieliks tai lauku skolaa, un vinam buus jaanoskataas uz visaam taam sausmaam.

ja es suutiisu braalim un vinai nee, vina vienalga panems no vina to naudu,ja vinai vajadzees. est jau vinam ir ko. bet tikai taapeec, ka es suutu. vina tik dziivojaas pie taa viiriesa, bet vins vinai naudu iztikai nedod vispaar. es nesaprotu,ko man dariit.
11.03.2012 20:59 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Lai bērnam nav jācieš var aizbraukt arī tagad prom. Nekas ka pāris gadus atpaliks mācībās, bet iemācīsies valodu un viss dzīvē aizies. Nav bērnam jāmokās tikai dēļ tā, ka viņam mātei vajadzīgs vecis-dzērājs.
11.03.2012 21:01 |
 
Reitings 74
Reģ: 07.06.2011
mamma man staastiija, ka vins pagajuso nedeelu esot sadzeeries, sasitis vinas pirkto lustru, izsitis stikla durvis virtuvee un ar cirvi skraidiijis. es prasiiju vinai, vai vinaspraat, tas ir normaali, a vina smeejaas. un sodien vina atkal ir tur. un vina ignoree manus jautaajumus, man braalis pacuksteeja to.
11.03.2012 21:02 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Tiešām sarežģīta situācija! :/

Es laikam censtos viņiem atrast citu dzīvokli caur draugiem, draugu draugiem, paziņām, īsāk sakot dzīvokli par kuru būtu iespējams pārskaitīt naudu pa tiešo, nedod viņu mammai. Kā arī pārtikas iegādi arī uzticētu kādai labai draudzenei kurai varbūt varētu kko piesolīt par tādu izpalīdzēšanu. Mammai naudu pārstātu vispār sūtīt un iespējams samelotos, ka pēc kāda laika eju prom no darba, takā pēc noteikta laika naudu vairāk nesanāks sūtīt, nu tā lai viņai ir stimuls pašai atrast darbu..
Zinu tas izklausās briesmīgi tizli, bet nu ja cilvēks nesaprot!?
11.03.2012 21:02 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Smagi. Kādas šausmas puikam jāredz.... Man liekas, ja tiešām ir tik smagi, varbūt brāli ņemt tagad, īpaši ja vēl tēvs ir ar Tevi. Valodu apgūs labāk kā Latvijā pa 2 gadiem līdz pamatskolas beigšanai. Kaut vai izlaidīs vienu gadu mācībās, mācīsies tikai valodu pa to laiku. Nezinu, atkarībā kā viņš var izturēt ko pats saka.
Nedomāju, ka mammu kas var mainīt, līdz kādai galējai situācijai, un pat tad, zini, nē....
11.03.2012 21:08 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
iesaku brali panemt uz arzemem, ir tacu kursi u.c iespējas,lai iemācās valodu. A kur tieši esi?
Teikšu tā, man pazīstamā ar aizbrauca uz Ameriku nezinādama valodu, un viņa gāja uz skolu, bet protams viņu uz vien klasi zemāk atmeta, jo tā bija labāk, lai saprastu ko, gāja uz valodas kursiem un tgd jau tik labas valodas zināšanas, tik uz LV vairs nebrauc, tur iepaticies..
11.03.2012 21:08 |
 
Reitings 890
Reģ: 31.01.2012
ņem brāli tagad uz ārzemēm. nevajag gaidīt! kurā valstī tu dzīvo, ja nav noslēpums?
atbrauks, palīdzēsi viņam to valodu apgūt un aizies viss.. kā jau Jordana teica. būs ok ;) tie 2 gadi neko diži nemainīs. lai atbrauc, ātrāk apgūs valodu un nebūs tas viss jāredz.
un piedod, bet tavai mammai nu nav kaut kas, ja viņa smejās par to, ka viņas tas foršais čalis ar cirvi skraida pa māju! kas būs tālāk? ne tikai skries, moš vēl sāks izmantot to kā kkādu ieroci, lai sistu? nu, bet tā sanāk.. tas ir vēl tikai SĀKUMS, tici man!
11.03.2012 21:12 |
 
Reitings 1873
Reģ: 29.01.2009
Ņem brāli prom, jo savādāk neko neatrisināsi.
11.03.2012 21:12 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Ir nepieciešama vecāku piekrišana, lai nepilngadīgais izbrauktu no valsts, vai ne? Diez kā ar to? Vispār, ja viņa sapratīs, ka nogriezīsi naudu līdz ar brāļa paņemšanu, kaut kā šaubos vai viņa piekritīs...
11.03.2012 21:15 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Bāc, es, protams, negribu piesaukt nelaimi, bet cik nav dzirdēts, ka sakari ar šitādiem psiho-alko draudziņiem daudzām sievietēm beidzas traģiski:( Es nezinu, nav kāds radinieks vai kaimiņiene, kas var iejaukties un palīdzēt?
11.03.2012 21:23 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits