Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

dzīvokļa biedrs-puisis

 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
Kāda īrē dzīvokli kopā ar puisi? Tas ir ne tādu, ar kuru tev ir attiecības, sex etc, bet vnk esat draugi. Nez, man tagad ir piedāvājums no sava laba drauga īrēt kopā foršu dzīvokli, vnk baidos, ka tas kkādā veidā varētu sabojāt attiecības. Pat nezinu, vnk esmu pieradusi dzīvoties ar meitenēm, a te pekšņi- čalis :D
Kāda ir jūsu pieredze?Ir gadījies?
11.03.2012 17:12 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
esmu dzīvojusi ar nepazīstamiem čaļiem. īstenībā ļoti forši bija
11.03.2012 17:15 |
 
10 gadi
Reitings 620
Reģ: 21.01.2010
kapec gan ne..jamak tik zinat robežas.
11.03.2012 17:16 |
 
Reitings 621
Reģ: 28.07.2010
Ar džekiem ir daudz jautrāka ikdiena. No pieredzes :D :)
11.03.2012 17:19 |
 
Reitings 6
Reģ: 29.05.2009
Sākumā dzīvoju kojās, taču tad nenormāli apnika visa tā koju padarīšana. Izlēmu, ka vēlos īrēt dzīvokli. Sākumā dzīvojām kopā ar savu istabas biedreni, taču tad pēc vasaras saimnieks paziņoja, ka ar mums dzīvošot puisis - vai mums neesot iebildumi? Protams, nebija... lielāka jautrība... ballītes utt. :D ;D
Taču nu jau vairāk kā gadu esmu kopā ar šo puisi. Dzīvojam joprojām tur.. tikai tagad divatā.. :))
Man noteikti nepasliktinājās attiecības, tikai uzradās iespēja būt ar kādu kopā... ;)
Tev noteikti ieteiktu pieņemt šo uzaicinājumu... ;) tad jau redzēsi, kas un kā mainīsies ;)
11.03.2012 17:19 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
Zinot savu draugu, ar esmu droša, ka būs jautri kopā. Tas , ka nekad iepriekš neesmu dzīvojusies un ir tā baža, ka nāksies kkā mainīt savus paradumus, ar meičām jau parasti visu var atļauties :)
11.03.2012 17:20 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Briizhiem man liekas,ka ar sievietem ir daudz trakaak dziivot kopaa... Viirieshi njem lietas daudz vieglaak,ar meiteneem tur var buut vairaak kashkji,manupraat
11.03.2012 17:21 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
man viens paziņa dzīvo kopā ar meiteni. Ironiski, bet meitenes istaba ir cūku kūts kubā, kamēr čalim viss tīrs un smuks :D Jā, otrreiz tajā vannasistabā ieiet negribētu - nu kā var meitene aiz sevis nesavākt? :D
11.03.2012 17:21 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
izskatās, ka vairāk nosliecos uz to, lai pieņemtu piedāvājumu. Galvenais tiešām kā pieminējāt ir noteikt robežas :)
Un piekrītu, dzīvojot ar meitenēm kopā tiešām rodās visādi kašķi :)
Vēl man liekās tā komiski, ka mazums man būs situācija, ka vedīšu kādu čali mājās( nu mazums kas), a te bāc priekšā istabas biedrs, nez ko nabaga ciemiņš nodomātu.. :D zinu, ka draugam ar to problēmu nekādu nav, abi brīvi, atvērti cilvēki. Bet nu trešajam gan laikam būtu izbrīns. nez, jau sāku sadomāties. Vnk pašai interesanti :D
11.03.2012 17:27 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Es jau teiktu, ka esi sadomājusies!
Ir man viena draudzene, kas dzīvo dzīvoklī ar puisi.
Nav nekādu trešo personu izbrīnu un nav nekādas runas par robežu novilkšanu. Tikpat labi, var iedomāties par robežu novilkšanu ar svešu meiteni, ko zin, varbūt lezbete. Tas tāds pārspīlēts salīdzinājums, un Tava sadomāšanās arī ir pārspīlēta - manā skatījumā.

Kašķi un pārpratumi par saimnieciskajām lietām, var būt arī starp puisi un meiteni.
11.03.2012 17:32 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
Jā, piekrītu womankind. Gan jau nav tik traki, kā es te spriežu un viss būs kā vajag :) Saprotu, ka nav ko nošķirt diži čalis vai meitene, visi cilvēki vien esam, tas ka pašai nav pierasti.
11.03.2012 17:37 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Dzīvoju jau kādu 4.gadu kompānijā
1. istaba es un mans puisis
2. istaba mana draudzene
3. istaba mans labākais draugs (puisis, kurš nekad nezin, kas viņš ir gejs vai meitene) :D
4. istaba 3.istabas puiša dvīņu brālis (šobrīd afganistānā)

Starp citu, šai jautrajai kompānijai meklējam jaunu 4istabnieku, bet kopā gribam dzīvot, jo esam labākie draugi :) Mēs jau smejam, ka varētu dzīvot ari pensijā šita, lai jautrāk. Visi bijam labi draugi kopš vidusskolas laikiem..
11.03.2012 17:55 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Ar tīrību un kārtību pa retam piekllibo, tad vnk kopējā skype čatā kāds no mums iekliedz ka jasaņemas un tad skaļa mūzika un pāris stundās viss tīrs :) Bet visi esam vairāk vai mazāk kārtībmīļi.
11.03.2012 17:58 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Vienīgā neērtība, ko varu iedomāties jāapgērbjas vannasistabā pirms nākt ārā. Nu, un ja ir sabiedrisks, tad jau sākumā vajadzētu norunāt, ka nebūs nemitīgi pilna māja viņa draugiem ar alu, hokeju, skaļu zviegšanu līdz nakts vidum utml.
Un vel protams, vai jums saskan kārtības izpratne, un viņš neuzskatīs, ka mājas darbi paši izdarās, ka vīrietim nav jātīra plīts, vanna jaizmazgā aiz sevis, trauki utt.
Savādak, ja vinš tiešām ir draugs un nelolo uz tevi nekādas cerības, kāpēc ne.
11.03.2012 18:15 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
izklausās jau pavisam jautri jums tur sunset :D jā, tas laikam ir lielākais pluss dzīvošanai kopā ar kādu, vismaz zini, ka būs jautri!
11.03.2012 18:17 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
karinjo šajā ziņā domāju man nebūs problēmu, cik esmu bijusi ciemos pie viņa iepriekš vienmēr viss ir daudz maz kārtīgi, un čalis pats ar seko sev līdz. Bet nu plānoju visas šīs lietas izrunāt pirms pateikt jā. Jo kā jau minēju, negribās, lai kaut kādas sadzīviskas tēmas kaut kā pēcāk ietekmētu draudzību.
Un noteikti nedomājam viens par otru, kā par potenciālo partneri, savādāk nemaz nebūtu šo tēmu uzsākusi un pat apsvērusi domu par ievākšanos.
11.03.2012 18:23 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
mums nav TV, tas visu atvieglo. un tie draugi, kas varētu dzert alu visi dzīvo uz vietas, no malas sveši nāk 1x gadā apmēram :D mēs taisam kopīgus kino vakarus un reizēm kopā cepam pankūkas, tā forši. gadās, ka kāds lavās no vannasistabas vienās apakšbiksēs uz savu istabu, tad ja manu, tad tik nokliedzos, ka visu redzēju :D ta pat jau vasarā pludmalē visi viens otru redzējuši, ko tur :D
11.03.2012 18:28 |
 
Reitings 43
Reģ: 29.01.2009
Nu jā, tas laikam tāds vienīgais moments, ka nevarēs puspliks pa māju skraidīt :D
Bet nu tas jau tā, pats pa sevi saprotams.
Ciemiņu vakari gan jau ka būs, gan no manas, gan viņa puses. Bet cerēsim, ka normas robežās. Mums pie tam ir daži kopīgi draugi, ta jau būs ok :)
11.03.2012 18:38 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Esmu dziivojusi tikai ar puishiem peec izvaakshanaas no mammas maajas. Tikai pirms paaris meeneshiem paarvaacos uz atsevishkju dziivokli. Nu ko, ir jautri, parastikaartiibas/nekaartiibas probleemu nav bijushas. vieniigi taisniiba par to stulbo gjeerbshanos vannasistabaa. tas taads vieniigais miinuss.
12.03.2012 04:04 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
es 2 gadus dzīvoju dažādu puišu kompānija. Man liekas,ar viņiem mazāk problēmu. Ar to kārtību un tīrību ir kā ir, bet ja parāda ar pirkstu,izdara. Tagad ir arī viena meitene un neteikšu,ka kārtība ir uzlabojusies. Pēc vannas var uzvilkt halātu,kas jūs dzīvojot ar citām meitenēm staigātu plikas? Katrā ziņā cilvēki ir dažādi un nevar iedalīt stingrās kategorijās,ka ar VISĀM meitenēm ir tā,bet VISIEM puišiem tā! Dzīvosi,redzēsi :)
12.03.2012 04:27 |
 
Reitings 235
Reģ: 04.04.2011
visam tik pozitivi viss.
es gan, iireeju maaju kopaa ar seshiem puishiem, ne Latvijaa. Un taakaa esmu vieniigaa meitene, tad citreiz eju pa gaisu no dusmaam par to, ka virtuve aizcuukota, vannasistaba viena vai otra nav savaaktas aiz sevis, plusam klaat man riebjas, ka uzskata , ka ja maajaas ir meitene, tad ganjau vinjai nervi neizturees un sakops visu - iztiiriis paklaajus, kas ir pietiekoshi daudzaas vietaas maajaas ( miikstais griidas segums) - kaapnes no pirmaa liidz treshama staavam utt. protams, pienaak reizes, kad mani nervi netur un es visu iztiiru un sakopju, bet uz cik ilgu laiku tad tas...
taaka nekaadas labaas atsauksmes nav.
BET - viens puisis nav seshi maneejie puishi! :D taaka ja saticiigi dziivosiet tad arii viss buus jauki! :)
manaa gadijumaa - izrunaashanaas nepaliidz. kaa pret sienu. saka, ka jaa savaaks, bet taa arii netiek nekas dariits. tapeec pavisam driiz atvadiishos no shiis kompaanijas. man tomeer gribas tiiriigumu, maajiigumu apkaart, nevis cuukukuuti. kalpone arii negribu buut. zheel iedomaaties, kaada shii maaja buus, kad manis te nebuuus :D
12.03.2012 04:32 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits