Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Donas sfinkss

 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
čiv-čiv!

Gribu iegādāties Donas sfinksas kaķīti, meklēju i-netā kopšanas, barošanas info, bet diezgan daudz kopējas un paskopa informācija.

Varbūt, k akādai ir, un kaut ko var pastāstīt?
Priecāšos par informāciju, paldies :)))
11.03.2012 15:51 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
man bija kaķenīte, diemžēl pirms nedēļas aizmuka no mājām un nav izdevies atrast :(

bet nu visādā ziņā..

ļoti mīļš kaķītis, ārkārtīgi komunikabals. patīk ņemties gar saimnieku un naktīs gulēt zem segas, jo salst. ēd riktīgi daudz, bet tas tapēc, ka ar ēdienu uzņem enerģiju, ka palīdz sildīties. taču manēja neresnēja, lai cik ēstu. baroju ar speciālo sfinksiem paredzēto barību. būtībā šie kaķi jāmazgā reizi nedēļā vai kaut kā līdzīdzīgi, bet nu var jau vienkārši skatīties, kad vajag, tad arī nomazgā.

atgādinot vēlreiz par to komunikablitāti.. šiem kaķiem vajag ļoti daudz uzmanību. pašai ir vēl siāmas kaķis un divi džeka rasela terjeri, gar tiem ņēmās visu laiku un dzenāja viens otru. ilgojas ļoti pēc saimnieka. manējā bija ļoti man uzticīga, kā pasauca tā atnāca, ja nebiju mājās kādu nakti, otrā dienā uzvedās it kā dusmotos :D bet nu būtībā visu laiku, kad biju mājās, lai vai ko darītu viņa visu laiku bija blakus. :)
11.03.2012 16:12 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
p.s. par ēdienu - lai gan baroju ar speciālo barību, viņa ēda pilnīgi visu.. nu tiešām.. es nezinu vai bija kkas tāds ko viņa neēstu :D tas šķita diezgan īpatnēji
11.03.2012 16:16 |
 
Reitings 2
Reģ: 16.12.2012
Grand International Champion WCF BISMARK un Champion WCF AMADEYA









http://www.dsx-bismark.webs.com
16.12.2012 20:29 |
 
Reitings 413
Reģ: 12.04.2010
Ahh, kā man gribētos sfinksu (l)
16.12.2012 20:43 |
 
Reitings 10
Reģ: 01.09.2014
Es ļoti vēlētos iegādāties džeka rasela terjeru! Idiāli būtu ja dāvinātu, bet šādu suni jau nedāvinās! Esmu par viņiem ievākusi ļoti daudz info. Un vēlos sev šādu suni, bet puiku! Vai kādam ir zināms kur tādu var iegādaties par saprātīgām cenām, vai arī kāds kas viņu atdod (dāvina)???
01.09.2014 16:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits