Darba kolēģi.

 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Sveikas!:)
Vakar vakariņojot ar savu vīrieti, sanāca aizrunāties par dažādām tēmām. Tākā mans vīrietis ir daļa no manis un otrādi, mēs runājam par visu. Viņš man atklāja, ka nu jau 2 nedēļas aptuveni viņa sekretāre pievērš pastiprinātu uzmanību. Izmanto katru izdevību ,lai būtu kāds kontakts. Esmu priecīga, ka starp mums ir uzticība, un mēs abi kopā par to principā pasmējāmies.
Lieta tāda, ka viss sākās dienā ,kad es ierados viņa birojā, lai parunātu par dažām darba lietām, un tur sēdēja viņa. Blondiem matiem, bez make up, gadi pāri pa 30.sēdēja stūrī ierāvusies diezgan teiktu pat nekopta, no ģimenes dzīves nogurusi sieviete.Bez starojuma un iekšējā prieka. Viņas seja pārvērtās, kad viņa ieraudzija mani. Tāds sava veida nicinošs skatiens. Es pati darbojos modes lietās, pietiekoši kopju sevi, nav divu domu ,lai teiktu, ka mēs esam katra no savas "" planētas.""
Sākumā es domāju, ka mans vīrietis ir pārpratis draudzīgos žestus un pats ko padomājis, bet nebūt nē. Izrādās, viņa lūdz lai viņš viņu aizved mājās, cik viņa ir nogurusi no sava vīra, no bērniem. Viņa dara visu, lai izveidotu darba romānu.
Īstenībā man rodās jautājums, kur rodās šādas sievietes? Es par viņām smejos, smejos par to, ka viņām netraucē tas, ka redz ,ka cilvēks ir iemīlējies,un ka otra pusīte nav no pelēkā tipāža. Mums ir lieliskas attiecības! Un tas viņu pievelk vel vairāk.
Kā to var izskaidrot? Varbūt jums tā iri bijis, būt šīs sekretāres lomā, jeb arī jūsu vīrietim ir bijusi šāda malējā sieviete, kura ir pārāk pārliecināta par sevi?
Interesanti būtu palasīt par to, kapēc un kā sievietes nonāk tik tālu lai kārtos kaklā aiznemtam vīrietim?
07.03.2012 15:25 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Man tā nav bijis, jo neesmu nevienu vīrieti apzināti valdzinājusi, bet, ja tiešām tā ir kā Tu saki un savam vīrietim esi svarīga, tad viņš ar viņu nekādās darīšanās neiesaistīsies.
07.03.2012 20:34 |
 
Reitings 250
Reģ: 11.01.2012
Agri vai velu vina dabus savu,var uzlikt roza brilles,ka manejais ir engelitis,bet statistika saka,ka tas ir tikai laika jautajums lidz vins kaut intereses vadits padosies,jo ipasi ja ikdiena ir saskarsme,likumsakarigi.
07.03.2012 20:38 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
Pride and prejudice uzraxtiija ljoti pareizi..kaa naglai uz galvas..
07.03.2012 20:41 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Luizeuk, visticamāk, es to neuzzinātu, mans vīrietis nav tik bezspēcīgs, lai stāstītu man par sievišķi, ar kuru viņš nevar pa labam un ātri tikt galā un arī nav tik stulbs, lai savas intrižkas darītu zināmas man, ja nu tas tā notktu. Savukārt, es līdz līmenim čekot-sekot nenolaižos.
07.03.2012 20:47 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
neviena sieviete nemaz nevar buut 100% parliecinata par savu viirieti! Nekaados apstaakljos, jo galvot var tikai pats par sevi nevis par otru cilveeku!
07.03.2012 20:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 08.02.2012
Expedition-galot nevar pat pats par sevi :) Never say never!
Becky-agree! Bet nu tādas lietas tāpat var pamanīt (sms skaņa naktī utt.). Ja tu tomēr uzzinātu-besis nebūtu?
Stefany-visi TO nedara! Visskaļāk par to, ka visi vīrieši TO dara, bļauj krāptās sievietes, viņām laikam paliek vieglāk no domas, ka ne jau viņas vienīgās tiek krāptas.
07.03.2012 20:58 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Stefany, visi nav vienaadi... maneejam var plikas apkaart skraidiit, vinju intereseeju tikai es... un es varu buut pilniigi paarliecinaata....tikai lupatas un jaakljus jebkura prasta vecene var ievilkt gultaa "pret " vinju gribu
07.03.2012 21:19 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
luizeuk,
es neuzskatu, ka 30gadīga sieviete uzreiz ir veca.. Man drīz būs 30, veca nejutos, resna gan, bet tā ir mana izvēle pārrīties TAGAD , LAI UZ MANI VISPĒR NEVIENS NESKATĪTOS, ari tas šefs, kuru dabūju un vairs negribu :)

par tam sms naktīs utt, ja ta dāma izrāda patiku tikai darbalaikā un ne pārāk histeriski, tad to vispār vīrieša otra pusīte var neuzzināt, ne jau visas dāmas raksta sms un kārās fiziski kaklā :)
07.03.2012 21:34 |
 
Reitings 156
Reģ: 19.01.2012
visu nelasīju, bet.. Kāpēc sieviete nevar pateikt, ka viņa izskatās labāk par pelēko peli? Kas tur nosodošs? Ja cilvēks labi izskatās un ģērbjās, tad viss kārtībā..citas tak arī var parūpēties par sevi..pašas vainīgas, ka slinko.. arī apaļīgas utt. sievietes var būt skaistas - ir tikai jāgrib un jākopj sevi un parasti jau var redzēt starojumu..
Tākā neko rupju neredzu autores rakstā..Viņa vismaz zin savu vērtību un pārējās tikai to apskauž un nosoda ar tizliem komentariem internetā!! Tādu meiteņu ir pa pilno, bet katra jau pieder savam slānim..es, piemēram, mēģinu nekontaktēties ar kaut kādiem nūģiem un cilvēkiem, kas neievēro elementārako (koptas rokas, drēbes utt.)

Un jā..pats kaitinošākais, kad tās pelēkās peles mēģina dabūt citus puišus un neredz zemtekstus, ka viņa nevienam nepatīk..Bet nu jā..parasti jau labsirdīgiem cilvekiem ir žēl viņu un viņi izturās pārāk jauki..
08.03.2012 00:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
njaa, ja situaacija buutu mainiitaam lomaam - sekretaare buutu smuka, preceeta meitene un boss padziivojis viirietis, kuram apnikusi sava sieva un ja vinjsh meeginaatu ar vinju flirteet, tad taa buutu nepiedieniiga uzvediiba un seksuaalaa uzmaakshanaas darba vietaa un varbuut viss pat beigtos ar kaadu tiesas praavu par ljaunpraatiigu dienesta staavoklja izmantoshanu.
08.03.2012 00:35 |
 
Reitings 560
Reģ: 19.04.2009
man secinājums tāds - vai nu tavs vīrietis ir bez mugurkaula (ja nevar to sievieti nolikt pie vietas) vai arī viņš nemaz nav tik nevainīgs, kā stāsta. Jo, ja viņu tiešām kaitinātu viņas uzmanība, noteikti jau sen būtu to pateicis. Bet vīriešiem, tāpat, kā sievietēm, patīk pretējā dzimuma uzmanība. Iespējams, arī tavam vīrietim tas patīk, bet, lai viņš nejustos par to vainīgs, viņš visu izstāstīja Tev, lai Tu it kā būtu lietas kursā par to, ka viņam ar to kolēģi ir visai interesantas attiecības. Nu ja nu gadījumā tu pati uzzinātu :d
08.03.2012 00:48 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
tavs vīrietis jau apsveica savu darba pielūdzēju 8. martā? :)
08.03.2012 10:49 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Paldies visām tām, kuras saprata, ko es ar to visu gribēju pateikt.
Bet pārējās, paldies jāsaka arī jums, nāca man jauna apgaismība par to, kādu tad stilu piekop (attiecību) citi cilvēki.
Visā kopumā ar to es arī gribēju zināt kur rodās šādas sievietes.
Katrs spriež pēc sava skatijuma un stila kādas attiecības piekop.
Tas ka jūs uztvērāt ,ka es sevi ceļu mākoņos- droši drīkst tā domāt. Jo vairāk viedokļu ,jo pasaule krāsaināka ;)!
Mans vīrietis nav ne bezmugurkalnieks ne arī vainīgs kā dažas labas te pieļāva gadijumus.
Viņš ir godīgs, sirsnīgs, patiess, neviltots, jā viņš dalās ar savām sajūtām, viedokli.
Jā mīļās sievietes, diemžēl mūsu sabojātajā pasaulē tā vēl notiek! Vel notiek tā,ka attiecības ir atklātas skaistas utt. Šeit es runāju par uzticību, par to, ka cilvēks ierodoties no darba, ar tīru sirdi atklāj, ka ir šāds gadijums. Viena no svarīgākajām detaļām attiecībās ir uzticēšanās, jo mīļotā sieviete nav "d.......s" objekts bet arī sirds draugs reizē.

Maybe- Jā, iedomājies, apsveica gan, jo viņa tomēr paliek sieviete!

Novēlu Jums visām atrast prieku ,un galvenokārt atcerēties, ka esat sievietes, kurām jābūt skaistām ,gudrām, pozitīvām, tā lai katru pelēko teikumu negribētos uztver uz sevi!
Priecīgus svētkus!
08.03.2012 11:37 |
 
Reitings 8
Reģ: 28.09.2010
Kā man besī šitie mīkstie/tās, kas nevar citam pateikt uzreiz lai atkratās. Tikai tadēļ vien ir vērts otram pateikt atā. Ja nav jau uzreiz pārliecināts par to ko kā darīt.
Kas tur grūts pieiet klāt kad neviens neredz un klusi pateikt nekaries kaklā neredzi esmu aizņemts un laimīgs.

Mans viedoklis. šaubīšanās ir pirmā fāze uz krāpšanu.
08.03.2012 12:44 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Jā mīļās sievietes, diemžēl mūsu sabojātajā pasaulē tā vēl notiek! Vel notiek tā,ka attiecības ir atklātas skaistas utt. Šeit es runāju par uzticību, par to, ka cilvēks ierodoties no darba, ar tīru sirdi atklāj, ka ir šāds gadijums. Viena no svarīgākajām detaļām attiecībās ir uzticēšanās, jo mīļotā sieviete nav "d.......s" objekts bet arī sirds draugs reizē


Tas laikam bija man veltiits. Jo es tecu ,ka man pat prataa nenaktu stastit savam puisim par puishiem kas ar mani flirtee darbaa. Tici vai nee es zinu,ka musdienaas ir atklatas attiecibas. Es savam puisim uztcos, un arii vinsh man uzticaas. Bet staastit pie vakarinju galda par to kaa kaada daama flirtee ar vinju- piedod bet tas man liekas diivaini. Aciim redzot Tevi tas uztrauca ,ja sadmaji par to ierakstiit Cosmo..
08.03.2012 12:53 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
No vienas puses es priecājos, ka Vizar nostāda sevi augstāk par to sievieti, kura patiesi jau pati atzīst, ka ir nogurusi un pelēka, un vēl skumjāks ir fakts, ka viņa darbā stāsta savas privātas lietas par ģimenes dzīvi, nogurumu, tas nav korekti, ir jāmāk nošķirt to ko var runāt darbā un ko atstāt pie sevis. Es neuzskatu, ka vīrietis būtu mīkstais, es nesaprotu, kāpēc vairums ķeras klāt tam vīrietim, viņš taču tikai pateica, ka viņa pievērš uzmanību, bet viņa nav izteikusi konkrētus piedāvājumus, aicinājusi pie sevis vai brīvajā laikā terorizējusi ar zvaniem vai sms. Būtu tikai stulbi, ja pēkšņi Vizar vīrietis pateiktu, zini atšujies man ir meitene, tas būtu nekorekti, ar pieklājīgu attieksmi vajag nošķirt darba attiecības no personīgajām.
Es tā domāju.
08.03.2012 13:02 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
bet no vienas puses šī atklātība varbūt arī nodara pāri... varbūt šis vīrietis ar savu atklātību ir radījis savā sievietē neērtības sajūtu. kad viņš ir darbā, viņa varbūt iedomājas: nez, ko tagad tā sieviete dara? ja nu viņi satuvinās?
tā ka koks ar 2 galiem. protams, atkarīgs no katra griezsirdības un paranojas pakāpes :)
08.03.2012 13:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits