Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darba kolēģi.

 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Sveikas!:)
Vakar vakariņojot ar savu vīrieti, sanāca aizrunāties par dažādām tēmām. Tākā mans vīrietis ir daļa no manis un otrādi, mēs runājam par visu. Viņš man atklāja, ka nu jau 2 nedēļas aptuveni viņa sekretāre pievērš pastiprinātu uzmanību. Izmanto katru izdevību ,lai būtu kāds kontakts. Esmu priecīga, ka starp mums ir uzticība, un mēs abi kopā par to principā pasmējāmies.
Lieta tāda, ka viss sākās dienā ,kad es ierados viņa birojā, lai parunātu par dažām darba lietām, un tur sēdēja viņa. Blondiem matiem, bez make up, gadi pāri pa 30.sēdēja stūrī ierāvusies diezgan teiktu pat nekopta, no ģimenes dzīves nogurusi sieviete.Bez starojuma un iekšējā prieka. Viņas seja pārvērtās, kad viņa ieraudzija mani. Tāds sava veida nicinošs skatiens. Es pati darbojos modes lietās, pietiekoši kopju sevi, nav divu domu ,lai teiktu, ka mēs esam katra no savas "" planētas.""
Sākumā es domāju, ka mans vīrietis ir pārpratis draudzīgos žestus un pats ko padomājis, bet nebūt nē. Izrādās, viņa lūdz lai viņš viņu aizved mājās, cik viņa ir nogurusi no sava vīra, no bērniem. Viņa dara visu, lai izveidotu darba romānu.
Īstenībā man rodās jautājums, kur rodās šādas sievietes? Es par viņām smejos, smejos par to, ka viņām netraucē tas, ka redz ,ka cilvēks ir iemīlējies,un ka otra pusīte nav no pelēkā tipāža. Mums ir lieliskas attiecības! Un tas viņu pievelk vel vairāk.
Kā to var izskaidrot? Varbūt jums tā iri bijis, būt šīs sekretāres lomā, jeb arī jūsu vīrietim ir bijusi šāda malējā sieviete, kura ir pārāk pārliecināta par sevi?
Interesanti būtu palasīt par to, kapēc un kā sievietes nonāk tik tālu lai kārtos kaklā aiznemtam vīrietim?
07.03.2012 15:25 |
 
Reitings 2051
Reģ: 29.01.2009
Viss, ko varu teikt - tas, ka sieviete labi izskatās, vēl nenozīmē, ka vīrietis ir ar viņu laimīgs.

Protams, nemēģinu apgalvot, ka tavējais nav laimīgs ar tevi. Sievietes ir visādas, diemžēl arī tādas, kas vīrieša aizņemtības faktoram nepievērš absolūti nekādu uzmanību. Ko darīt? Nestresot un dzīvot tālāk.
07.03.2012 15:30 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Vīīī, meitēn, kāda nenormāla augstprātība spiežas laukā no Tava teksta...:D
07.03.2012 15:34 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Protams, tam gan es noteikti piekritīšu.:)
Izskats daudz pāriem ir maldinošs.

Mums tiešām viss ir skaisti, es nevaru teikt neko sliktu par mūsu attiecībām. Ir nianses, bet tās ir katram. :)
07.03.2012 15:34 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Interesanti būtu palasīt par to, kapēc un kā sievietes nonāk tik tālu lai kārtos kaklā aiznemtam vīrietim?


ij nejautā.. Manā darbā ir līdzīgi.. Grāmatvede skrien baram tehniķu pakaļ, kuriem visiem ir meitenes/sievas. Tas izskatās no malas tik smieklīgi un reizē nožēlojami.. Piemēram tagad - šī jau ir bijusi pie friziera(gan jau arī uz dziļo vaksingu :D), un jau otro dienu slimo, bet rīt noteikti būs, jo rīt 8. marts un puiši kaut ko perina.. :)

tai pašā laikā, nedod dies, ja pajautāšu tehniķiem palīdzēt ko uznest. Tā šī metīsies viņiem par aizstāvi..
Es pieļauju, ka tādas sievietes nedodas dzīvē, viņām ir tikai māja un darbs un līdz ar to vietas kur romantiku meklēt neatliek daudz.
07.03.2012 15:36 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
lai atlaiž to pretēkleni
07.03.2012 15:36 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
manuprāt ar tādām sievietēm vīrieši īsteno to daļu, ko nevar ar savu partneri dzīvē. varbūt pietiekoši neieklausies viņā, bet sekretāre to darīs.. varbūt esi pārāk aizņemta ar sevi..bet viņa atradīs laiku ko veltīt viņam..
nu kkā tā.. domāju, tas daudzus vīriešus paņem no laimīgām attiecībām.
bet protams nerunāju jau konkrēti par jūsu attiecībām..
07.03.2012 15:37 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Viņš man to pastāstija pats, vēlējās no manis kādu padomu, kā šo lietu risināt.
Šī sieviete ir dažus gadus vecāka par viņu, vizuāi viņš izskatās viņai kā dēls:).
Protams, ka viņš saka, ka apsver domu parunāt ar vel cilvēkiem, lai vienotos par atlaišanu.
Darbā viņa esot tāka kā pelīte, un par cik mans vīrietis ir ļoti laipns pret cilvēkiem, viņa to ir pamanijusi, un sākusi uztvert pa visam citādi..
07.03.2012 15:47 |
 
Reitings 576
Reģ: 29.01.2009
Njāaa,,, Atlaist, jo pievērš uzmanību kolēģim? :D
07.03.2012 15:56 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Kaut kā šausmīgi neglīti viss, ko šeit raksti, izklausās....
07.03.2012 15:57 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Luīzeluīze!
Jā, šausmīgi neglīti un augstprātīgi visu te rakstu!
Laikam būšu kādu aizvainojusi.
07.03.2012 16:03 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Piekrītu tām, kuras saka, ka izklausās apmēram tā- "es tā ideālā,skaistā, gudrā perfektā tā otra sieviete gan tā nesmukā, nekoptā, neforšā un stulbā". :) Protams, nav patīkami apzināties, ka kāda izteikti lenc Tavu vīrieti, bet viņš ļoti labi pats var pateikt sievietei, ka nekas nebūs, lai necer, mājās nevedīs, rociņu neturēs grūtā brīdī un seksuālo spriedzi nenoņems. :) Varbūt sakautrēsies un liksies mierā. :) Nevienu vīrieti nevar ievilkt gultā, ja viņš to nevēlas. Atliek tikai parunāt ar to sievieti un norādīt, kur ir viņas īstā vieta. :)
07.03.2012 16:03 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Es esmu bijusi šādas sekretāres lomā gadus 5 (bet nekaros kaklā nekaunīgi, tā... skatieni, flirts, arī šefs (ne tiešais) no manis nebēguloja, bet neko nekitru arī neatlāvās).

Tagad precīzi 1.5 mēnešus bijuu sekretārītes - mīļākas lomā, tagad jau pāris nedēļas mēginu no tā murga tikt galā, un nožēloju par to.... ļoti.
Viņa sieva ir koptāka un skaistāka par amni, tikai... viņai tiesi tik gau, cik manai mammai...
07.03.2012 16:04 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Cosmonaute!
Tici man, atlaist var. Jo tās ir lietas, kuras traucē veikt darba pienākumus kolēģiem, it īpaši tad, ja kādam cilvēkam tas nevis sagādā patiku bet otrādi, nepatiku un pārlieku lielu uzbāzību.
07.03.2012 16:04 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Autorei,pamēgini izrunāties ar to damu, loti taktiski, un vēl.. ja vīrietis neko tadu nepieljaus, tad arī nekā nebūs... pavasaris, sievietei gribās kaut kā romantiska, cerams ka atradīs citu upuri.
07.03.2012 16:05 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Par atlaišanu... nju par skaraidīšanu pakaļ jau neviens neatlaiz, bet lai vīrietis parunā, ka būs spiests atkaist, ja tas turpināsies.
par sevi - tas tiešam traucē darbam, manā gadījumā,es pati izvēlējos iet prom, a tagad vēl saslimu un pat priecajos, ka otru nedēļu ar 39 sēzu mājās.

Es tiešām ceru, ka Jums viss nokārtosies ar to dāmu :)
07.03.2012 16:08 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Abalone!
Jā, esmu pārliecināta par sevi un drīkst tā isteikties.
Tas ir sievietes viens no galvenajiem trumpjiem, starpcitu!
Tas ir mans subjektīvais viedoklis un skatijums pret pretimesošo cilvēku.
07.03.2012 16:08 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Skaistums un koptums nav attiecību stūrakmens. Vīrieši aiziet arī no ļoti skaistām un ļoti koptām sievietēm, tā kā uz to ieciklēties nevajadzētu un tādēļ nav jājūtas pārākai. Bet labi, ka ar pašapziņu tev viss kārtībā. Tikai nevajag to celt, nonievājot kādu citu. Ja tu esi te uztaisījusi šo diskusiju, tad tevi šī sieviete uztrauc un, acīmredzot, tu neuzskati viņu par pilnīgi "nekaitīgu".
Ja vīrietis nebūs ieinteresēts, tad viņš mācēs šo sievieti turēt drošā attālumā.
07.03.2012 16:09 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Nikolette, pilnībā piekrītu Tev.
Es jau neteicu to, cik viņa ir stulba, bet aprakstiju tieši tā, kā viņa sevi pati bija pasniegusi manam vīrietim, ka viņai ar vīru viss nav tā kā vajag, ka bērni paņem laiku, ka nevar nekur izklaidēties utt.
+Vizuālais. Es neapstrīdēšu ,varbūt viņa ir lieliska sieviete, bet viņa mani skar tikai tādā ziņā, ka es nekad nesapratīšu tieši šo sieviešu grupu,kuras pašas krīt kaklā vīriešiem, vīrietis taču ir mednieks.
Kapēc sievietēm( vairākām) mUsdienās vairs nav pilnīgi nekā svēta, kaut attiecībā pret sevis izveidoto ģimeni?
07.03.2012 16:14 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Vizara, nezinu, kā citas, bet es tiešām samīlējos tajā cilvēkā, bet toties tagad ienīstu. lai jau tavs vecis vinia psaka ko rupju, lai viljas vin jaa?
07.03.2012 16:16 |
 
Reitings 345
Reģ: 07.06.2009
Tauriņ, es viņu nepazīstu, tapēc saruna man ar viņu nesanāktu, bet ja arī pazītu, es diezvai ar viņu runātu.:).jO, ja mans vīrietis izdarītu tāda veida izvēli, tad tā būtu viņa izvēle un viss.
Bet to ,kā viņš par šo darbinieci atsaucās, jau vien parāda viņa nostāju.
Tapēc vienmēr ir jābūt uzmanīgam, jo reizēm šķiet labā attieksme pretējam dzimumam var šķist, savādāka kā mēs ti iedomājamies paši. UN tad ir šis gadijums, kad tiek sabojātas darba attiecības. Bet nu gan jau viņai tas viss pāries, tas tāds varbūt mirkļa vājums.
07.03.2012 16:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits