Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

strijas

 
Reitings 23
Reģ: 01.10.2011
Sveikas! Jā,zinu, ka šī tēma ir runāta un pārrunāta, bet man situācija ir bišķiņ savādāka! Tātad īsumā, jau no 15 gadiem ik pa laikam esmu ievērojusi diezgan drastiskas diētas, badojos utt., bet rezultātā protams svars nāca atpakaļ, lieki pieminēt, ka tā bija vairākkārt! No šīm darbībām parādījās strijas gan uz vēdera, gan augšstilbiem gan arī padušu rajonā. Lieta tāda, ka sasniedzot saprātīgu vecumu (tagad 18), sapratu, ka strijas ļoti traucē un izskatās arī galīgi garām, jo tomēr esmu jauna un viss vēl priekšā. :) Sakarā ar to ēšanu, šobrīd viss ir normas robežās - ēdu veselīgi, regulāras sporta nodarbības, kā rezultātā atkal svars krītas, bet tā nav tāda ne'dēļas aizraušanās, jo tā jau ir kādu pusgadu, lūk! Situāciju it kā aprakstīju, bet galveno jautājumu tā arī neuzdevu :D Ko jūs ieteiktu, lai tās strijas mazinātu, zinu, ka nebūs tā, ka pazudīs, bet it kā bālākas un neuzkr';itošākas tās varot dabūt! Varbūt zināt kādu efektīvu krēmu vai arī procedūras? Ceru uz jūsu palīdzību, jo internets ir pārpildīts ar šiem "brīnumlīdzekļiem", bet efekts nav zināms! :)
07.03.2012 10:15 |
 
Reitings 1402
Reģ: 17.10.2010
kamēr vēl sarkanas, tikām var glābt ar bagātīgu ādas mitrināšanu un barošanu. Man līdzēja madaras eļļa, pavisam neizzuda, bet palika mazākas - šaurākas.
07.03.2012 10:31 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
Lai izvairītos no strijām es taisu sev kontrastdušas. Uz problēmzonām karsto ūdeni(cik karstu var izturēt) un uzreiz pārslēdzu uz auksto(cik var).
Tas ne tikai strijām, bet arī uzlabo asinsriti :)
07.03.2012 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 1696
Reģ: 29.01.2009
Ja, es arī lietoju Madaras eļļu - palika acīmredzami mazākas. Bet pavisam diez vai pazudīs. Vēl esmu dzirdējusi labas atsauksmes par Lierac Phytolastil, pajautā aptiekā :)
07.03.2012 10:35 |
 
Reitings 23
Reģ: 01.10.2011
Tikko apskatīju tās Madaras eļļas, Jūs lietojāt parastās vai speciāli strijām un celulītam domātās?
07.03.2012 10:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!