Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

trešā nedēļas diena!

 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Labrīt!

Solīju taisīt beztēmu, kad būs lielais notikums!!! :) Savā ziņā mani var apsveikt! Man ir mazs radinieks!!! :) :) :) Šodien braukšu ciemos!!! :)

Kas jums jauns? Kas pozitīvs? Kas negatīvs?

Man pozitīvais ir vienīgi augstāk minētais fakts, pārejā ziņā - darba ziņā - viss ir pilnīgā "pakaļā" (atvainojiet par izteicienu). Šodien jābūt stiprai, jo pirmo reizi 4 gadu laikā esmu izsaukta pie augstāka priekšnieka, zinu, par ko viņš grib runāt (uzkraut man darbu, kuru es nevaru izdarīt), bet nezinu, kādā virzienā saruna aizies.. zinot viņa ambīcijas un attieksmi pret cilvēkiem nekas labs tur nav gaidāms...
Un vispār - sāku domāt, ka darbs man pēdējā laikā nes tikai negatīvas emocijas.. varbūt jāsāk domāt, ka tā ir zīme, ka kaut kas jāmaina???

Jauku jums dienu un turiet par mani īkšķus. Man šodien būs nervu pārbaude... Ieteikumi stresa noņemšanai??? - gaidu Jūsu ierosinājumus! :)
07.03.2012 09:01 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Čau! Nu darbā dabūju iekšās, jo manā pirmajā darba mēnesī rādītāji nav labi... Nezinu gan kā var gaidīt, ka pirmajā mēnesī būs superīgi rādītāji, ja apmācība sastāv no - iemeta ūdenī un teica peldi :D Tā kā spēju tevi saprast un ceru, ka būs viss okei :)
Joprojām gaidu atpakaļ savu naudu no Čili, kas jau pirms 2 ned solīja, ka pēc nedēļas būs nauda atpakaļ. Tā man te sanāk negaidīti krājkonti, pie kuriem diemžēl nevaru piekļūt.
07.03.2012 09:10 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu tad sveicieni tev :)

Es jau šodien tik nežēlīgi gaidu rītdienas pēcpusdienu un brīvdienas, tas nozīmē to, ka šodiena vilksies diezgan lēni .. Ceru saņemt jau šodien Madaras pasūtījumu, citādāk brīvdienās būšu tālu no mājām :)

Par to stresa noņemšanu - nezinu, cik noderīgs ieteikums, bet tad es vienmēr iedomājos, ka vajag visu uztvert vieglāk un neraizēties tik ļooti par tādiem salīdzinoši sīkumiem, un darbojas! Katrā ziņā veiksmi :)
07.03.2012 09:12 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
sunce, turēšu īkšķus! Vakarpusē paturi arī par mani :)

Man vakar bija dusmīgs vakars, taču šodien jauna diena, cenšos par to nedomāt, jo atkal lieli notikumi priekšā. :))
07.03.2012 09:13 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* sunce, darbs Tev noteikti IR jāmaina. Pēdējā laikā ļoooti daudz negatīvisms tieši tā sakarā no Tevis komentāros. :)

Ja kāda grib ko dvēslisku, iesaku aiziet uz koncertuzvedumu Dailes teātrī "Tu esi skaista visos niekos sīkumos". Vakar baudīju Ziedoņa dzeju, Vētras dziesmas un Rešetina aktierspēli. Kaut kas savādāks nekā Džilindžera vienveidīgās izrādes. :) Tiešām baudāms pasākums par sievietēm, mīlestību, sajūtām, izjūtām un viss tā skaisti "iepakots". :) Pat mums abiem neromantiķiem ļoti patika. :)
07.03.2012 09:16 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
P.S. "Es Tevi mīlu kā piebriedušu kartupeļu lauku ar bumbuļiem apakšā" :D Citāts no koncerta. :)
07.03.2012 09:17 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Brīt.
Atbraucu uz Rīgu.Tagad fiksi brokastiņas un tad mani gaida gara diena arhīvā.
Vakarā noteikti kāda filma.
07.03.2012 09:20 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Labrīīīt!!
Vakar pabiju uz Iron Lady, nu patika man, nākamnedēļ iesim uz Mums ir Pāvests. Cik jaukas pārmaiņas.
No rīta piespiedu sev izdarīt labu darbu, 7 no rīta braucu uz jogas nodarbībām, tagad tāda svaiga un stīva jūtos :D

Happy day!!
07.03.2012 09:21 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
sunce, izturību un veiksmi!

Man plānā vienīgi tikšanās ar bakalaura darba vadītāju par prakses atskaiti, kas piektdien janodod, viņa nez kāpēc manu e-pastu tā arī nesaņēma :/ Šodien domāsim, ko darīt un kā izsprukt sveikā :)
Vēlāk konsultācija par bakalaura darbu ar citu pasniedzēju :D Tā nu es šodien pa skolu.
Man ellīgi sāp galva, grūti kkustēties un mājās nav nekādu ripiņu :/

Jautājumiņš - J man nāk paka no Bauskas, kas piektdien izsūtīta, cik tā max ilgi var nākt? Domāju šodien iet uz pastu un noskaidrot vai nav noklīdusi, bet nav par agru? Paciņa ļoti gaidīta.
Vēl ir iespēja, ka tā lapiņa par to, ka man atnācis sūtījums varētu būt izkritusi no pastkastītes un kaimiņi vienkārši izmetuši, jā, man ir tik "forši" kaimiņi.
07.03.2012 09:31 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
MVK, ja tā lapiņa izkritusi, pazudusi u.tml, Tev sūta atkārtotu aicinājumu ierasties pastā. Nezinu, kas Tev tajā paciņā, bet es nestresotu un pacietīgi gaidītu :D
07.03.2012 09:37 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Man vienīgajai "neiet" FB? :D Mans ik rīta rituāls ir izjaukts :D
07.03.2012 09:40 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
ņam ņam,man viss iet. :) :D (FB taču ir domāts facebook? :D )
07.03.2012 09:44 |
 
10 gadi
Reitings 5631
Reģ: 29.01.2009
labrīt!
šodien laiciņš labs! :D forša saulīte tik žēl, ka pavēsi!
paņe'mu līdz arī kremu, lai var mākslīgajā saulīte pagulēt, bet redzēs vai saņemšos aiziet!

no rīta gāju gar ēdnīcu tiiik forši smaržoja pēc ēdiena :)

šodien jāizdomā ko uz fikso var uztaisīt no garnelēm, zinu zinu te nesen bija tēmas par garnelēm. no rīta domāju salātus, bet vispār varētu arī kādu sātīgāku ēdienu.

jauku dienu!
07.03.2012 09:45 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Čau Sunce un citas dāmas! :)

Šodien ārā saulīte, bet tik vēss. Strādāt protams šodien tāpat kā citas dienas negribas. :D Pārādās stress, jo "uzpeld" mājas darbi un citas figņas par kurām līdz šim es neko nezināju, bet visam jābūt gatavam līdz 5dienai. :)

Sunce, es domāju, ka tevi saprotu, jo arī man viens no lielākajiem stresa faktoriem ir problēmas darbā. Šobrīd gan te viss ir kārtībā daudz maz, bet pie lielākām problēmām es sāku raudāt, tad priekšnieks nobīstas un kādu laiku liek mierā. :D Tā te dara gandrīz visas sievietes. :D Kā jau vairākkārt esmu teikusi- man šis darbs nepatīk, bet es te turos dažu apsvērumu dēļ. :) Varbūte tev tiešām ir jāpārdomā lietas kas attiecas uz darbu nākotnē.
07.03.2012 10:01 |
 
Reitings 248
Reģ: 07.06.2010
Labrīt :)
Dikti auksti mājās...brrr...būs vien jāģērbjas siltāk nekā cerēts.
Man ar FB neiet :( man kāreiz tur svarīgai vēstulei jābūt. :D
Šodien garās lekcijas un + vēl seminārs.Ceru uz labu veiksmi :))

Jauku dienu !
07.03.2012 10:04 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
labu rītu)))

tieši tikko gribēju rakstīt pozitīvās atsauksmes par vakardienas izrādi
Abalone
jocīgi, ka tik mazā zālē nemanīju un nepazinu Tevi :D kaut gan mēs ieradāmies pēdējās sekundēs pirms sākšanās, nepaspēju izpētīt citus skatītājus :D
Sēdējām otrā rindā.
Kad bija jādzied "Tu esi man vienīgā/gais", tad Rešetins ar Vētru manam draugam piesējās kapēc neesot pārlicis man roku pār plecu, bet viņš turēja roku man uz kājas :D vai tiešām esot atnācis ar divām dāmām :D
Bet tik tiešām, es varu tikai to labāko teikt par šo izrādi. Vakar vēl ilgi pēc izrādes biju tādā kā eiforijā. Visu izrādi nosēdēju slapjām acīm. ļoti, ļoti patika ))))

Beidzot arī vakar tiku pie pārbūvētas mašīnas )) vēl, protams, angļu numuri stāv, bet toties stūre pareizajā pusē ))

Sunce, izturību Tev.

Visām, visām burvīgu šo saulaino dienu )))
07.03.2012 10:12 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
* Gabs, mēs sēdējām pēdējā rindā pašā vidū, Tu varēji manīt mani ejot ārā no zales, jo gaidījām, kamēr visi izies. :) Labprāt gan būtu sēdējusi kur citur, ņemot vērā, ka priekšā sēdēja pārītis, kas pa laikam bučojās, runājās, ucinājās-nu tiiiik traucējoši. laikam esmu pārāk konservatīva, bet uzskatu, ka teātris īsti nav tā vieta, kur tik demonstratīvi tā uzvesties. :)
07.03.2012 10:17 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
A pastā vai tad nebija tā, ka ja ilgāku laiku neizņem, tad sods jāmaksā? Kā viņi zina vai esmu/neesmu saņēmusi?
07.03.2012 10:27 |
 
Reitings 1149
Reģ: 27.04.2009
Abalone
nē, nemanīju Tevi.
Mums atkal tieši aizmugurē bija pārītis, kurš nepārtraukti zviedza. Skan dziesma (lēnā, romantiskā) un šie tik visu laiku smejās.. Un pats tracinošākais, ka tie viņu smiekli bija ar tādu kā "pffffffffffffff" sākumā.. kā zirgi pūta gaisu :D Bet tas man netraucēja priecāties par skaisto :)
07.03.2012 10:28 |
 
Reitings 460
Reģ: 17.08.2010
Pilniba slikat diena :(

saminits darba galds un jauna vieta ir pilniba slikta-apgaismojums, troksnis no kolegas blakus...gribu prom,jo jau sap galva....ilgi to neiztureesu.. :(
07.03.2012 10:48 |
 
Reitings 77
Reģ: 04.03.2012
Esmu joprojām vakardienas pozitīvajās atmiņās- vakars pie jūras izdevās un liekas, ka draudzenes vārdi piepildās. jau vakar šī mani brīdināja, ka rīt būs saule visu dienu un mēs burtiski kauksim pēc jūras :D

Šobrīd baudu savu atklājumu- gardāko musli zemes virsū un visām burvīgu dienu :)
07.03.2012 11:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits