Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Par jogu!

 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
Ko jūs sakiet par jogu? Vai tā palīdz pret stresu, ikdienas nogurumu.
Esmu ļoti stresaina un emocionāla, bieži laužas laukā negatīvs, reizēm es nekontrolēju emocijas un "eksplodēju".
Vai joga jums ir palīdzējusi sakārtot prātu, radīt harmoniju?
05.03.2012 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 2238
Reģ: 27.02.2011
hop :)
05.03.2012 22:04 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Uzskatu, ka jebkura aktīva nodarbe nomierina. Arī tā pati skriešana, vismaz man, palīdz atslābināties un "izvēdināt galvu". Cik esmu dzirdējusi, tad vēl bez jogas ļoti efektīva tieši stresa pārņemtajiem ir austrumu vingrošanas māksla cigun.
05.03.2012 22:13 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Ar jogu ir tā, ja Tu piedomā pie tā visa, koncentrējies tam visam, tad jā. BET, ja tu to dari pie pasniedzējas un dari, skatoties uz kustībām un nedomājot līdzi, tad līdz harmonijai ir ļoooti tālu.
05.03.2012 22:31 |
 
Reitings 1434
Reģ: 29.01.2009
Lapsiņa, es nevaru būt 100% pārliecināta, ka Tev pēc pirmās nodarbības joga palīdzēs sakārtot visu, respektīvi, Tavu iekšējo emocionālo pasauli, taču varu teikt, ka Tu pēc tās nodarbības jutīsies pavisam citādāk, var teikt, ka tas būs solis priekšā tam, lai Tu varētu sākt savas pārmaiņas. Protams, pozitīvā nozīmē.

Nodarbojoties ar jogu esmu sapratusi, cik ļoti koncentrēšanās un pozitīvā domāšana man ir palīdzējušas tikt galā ar grūtiem vingrinājumiem.

Runājot par Moloko pieminēto skriešanu, tā arī palīdz, respektīvi, sniedz enerģijas pieplūdumu visā organisma sistēmā, uzreiz cilvēks ir gatavs jaunai dienai.

P.S. Visas iepriekšminētās atbildes tika sniegtas balstoties tikai un vienīgi uz manu pieredzi :)
05.03.2012 22:40 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Piektdien sāku apmeklēt Bikram jogu, šodien biju uz trešo nodarbību. Pirmās divas reizes bija grūti, ģībiens nāca un sirds nenormāli dauzījās, jo karstumu īsti labi nepanesu, bet šodien jau bija forši. Varēju izdarīt visu, kas jādara un trenere laboja kļūdas, jūtu muskuļus. Man jau pēc trīs nodarbībām palīdz savākties. Patīk spogulī skatoties pildīt asanas, pārvarēt sevi un varēt. Relaksācijas un elpošanas vingrinājumi arī šodien beidzot sāka pielekt, kad ar karstumu vairs nebija problēmu, varēju pievērsties visam pārējam. Un tas vēl tas, ka tiek atgādināts, ka Tev ir pilnīga kontrole pār ķermeni un prātu. Citus jogas veidus gan neesmu mēģinājusi, bet šī man ļoti patīk un turpināšu iet!
05.03.2012 22:58 |
 
Reitings 844
Reģ: 29.01.2009
joga varētu būt next step fiziko aktivitāšu ziņā, ja mērķis ir tikt galā ar emocijām. Es arī esmu emocionala, reizēm nevajadzīgi agresīva vai negatīvi noskaņota. Man joga nekad nav palīdzējusi pret šādām emocijām, tikai nokaitinājusi vēl vairāk. Vispirms izlādēsanās, tad pilnveidošanās. Šobrīd esmu gatava jogai, jo esmu iemācījusies norobežoties no emocijām, kad vajag. Es labak Tev iesaku body bike - tur ir ātrums, koncentrēšanās, Tu esi pati ar sevi, netraucē grupas biedri, kas man bija ļoti svarīgi, jo kādreiz likās, ka besī katra blaukus vingrojošā beibe...es ļoti mīlēju body bike un ar manām emocijām tas tika galā perfekti, katrs treniņš bija ka maza psihoterapija. Plus gandarījuma sajūta par to, cik liels darbs izdarīts, jo body bike ir pamatīga slodze.
05.03.2012 23:41 |
 
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009
Es piekriitu lana_3853 par
Vispirms izlādēsanās, tad pilnveidošanās.
. Es izmantoju dazhaadas fiziskaas aktivitaates,lai izlaadeetos- paarsvaraa dazhaada veida interesantus kardio un/vai boksa paneemienus un tad joga,lai speetu pilnveidot praatu un savu emocionaalo pasauli.
05.03.2012 23:53 |
 
Reitings 216
Reģ: 01.08.2009
man palīdzēja,pildīju patstāvīgi mājās,viena un klusumā.man bija tik ideāls miegs kā nekad,nesāpēja vairs mugura,ar ko mokos jau kopš bērnības,sākās rudens-skola visādi darbi,brīvdienās draugi utt.,laika vairs neatlika un viss ir atpakaļ,gan nogurums,gan muguras sāpes,gan nespēja koncentrēties.es tam piegāju ļoti nopietni,pirmo nedēļu mācījos tikai elpošanu,tad jau sāku ar viegliem vingrinājumiem,nezinu kā ir pie pasniedzēja un kā ir citām,bet ja vien man atliktu 1h brīva laika normālā diennakts laikā es noteikti vingrotu
05.03.2012 23:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!