Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās

 
Reitings 11
Reģ: 05.03.2012
Sveikas meitenes. Man te tāda sāpe gadījās. Ar puisi bijām kopā pusgadu, bija gan strīdi, gan patīkami mirkļi, bet tas viss beidzās tā pēkšņi. Man jautājums ir tāds vai ir iespēja būt kopā atkal ar puisi, ja viņš saka, ka tagad negrib būt kopā, bet tā pavisam pavisam "atā" arī nesaka. Es nezinu kur likties, ko darīt... otro dienu nespēju nedz pagulēt, nedz paēst.

bija tā, ka viņš palasīja ziņas skype, kur ar meitenēm runājam par visu, protams, dusmu brīžos uzrakstīju arī tur par viņu pēc kārtējā strīda, cik viss ir apnicis (kaut gan tas tā dusmu iespaidā) pateicu kko sliktu arī... un visu to izlasīja.. un tagad es izjūtu sekas.

Zinu, ka mana vaina, bet ko darīt, kā izturēt visu šo laiku, kamēr viņš domā/saprot grib vai nē būt kopā ar mani? Jo no domas vien, ka esmu viņu pazaudējusi acīs parādās asaras. :(
05.03.2012 20:53 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Tāpēc šādas lietas vajag vispirms izrunāt ar puisi, nevis aiz muguras!Attiecības veidojat jūs,nevis tu ar draudzenēm...
05.03.2012 20:56 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
iemācies nemazgāt savu netīro veļu publiski! kas notiek starp jums,lai arī paliek starp jums. labākajā gadījumā sirdsdraudzenei vari pakratīt sirdi... visiem pāriem mēdz būt strīdi,tas ir normāli,bet pēc tam runāt sliktu par otru pusīti nav labi maigi izsakoties. izlietu ūdeni nesasmelsi-atvainojies viņam un pasaki,ka nekas tāds vairs neatkārtosies-pārējais lai paliek viņa ziņā!
05.03.2012 21:00 |
 
Reitings 11
Reģ: 05.03.2012
Es ar viņu runāju par daudz ko. viņam esmu atklājusies kā nevienam citam.. un izlādējos sarunā ar draudzenēm tikai tāpēc, lai neaizskartu viņu.. lai nesabojātu visu vēl vairāk. Es nekad nebūtu iedomājusies, ka viss var iznākt šādi. :( jo man viņš ir pārāk svarīgs. es paskaidroju atkal un atkal kāpēc tā rīkojos, bet pagaidām neko negrib viņš... mazliet parunājamies, bet acīmredzami mazliet izvairās no manis... bet tad kāpēc nepateikt uzreiz " čau" un viss! :( kāpēc mocīt sevi, gan mani cerībā, ka viss ar laiku nokārtosies... sarunājām, ka nevienam vēl neteiksim, ka šķiramies! :(
05.03.2012 21:01 |
 
Reitings 11
Reģ: 05.03.2012
Varbūt, ja saruna noritētu dzīvē..viss būtu savādāk.. bet pagaidām satikties nevaram,jo esmu 300km attālumā no viņa... pa sms vai netu ir vieglāk runāt,jo neredzi otra cilvēka emocijas...
05.03.2012 21:02 |
 
Reitings 11
Reģ: 05.03.2012
Un vēl viens jautājums.. vai pēc tā visa tik ātri un vienkārši var pazust puiša jūtas? Ja jau viņas bija tik spēcīgas cik viņš bija teicis, tad vai tad viņas tā vienkārši var ņemt un pazust?
man ir zināmi cilvēki, kuri izšķiras un atkal saiet kopā.pat pēc vairāku gadu šķirtības!

es vienkārši nezinu kā viņam atvainoties. kā visu vērst par labu.. sakot ka man viņa pietrūkst, ka man vajag tikai viņu..visas tāda veida sarunas..atbaida :(
tad ko iesākt? :( jo negribu viņu pazaudēt! ;(
05.03.2012 21:12 |
 
Reitings 728
Reģ: 13.10.2009
nu neuzbāzies viņam tik ļoti-nav brīnums,ka viņš izvairās-vīriešiem nepatīk pārāk uzbāzīgas sievietes! lai pats tiek ar savām domām galā. vēl viens variants-vnk nostādi viņu fakta priekšā-pajautā-"vai tu gribi šķirties?" ja viņš atbild ar "jā",tad tur vairs nav ko gaidīt un cerēt...
05.03.2012 21:18 |
 
Reitings 550
Reģ: 29.01.2009
Diemžēl manuprāt neko vairāk Tu nevari darīt.. Atvainojies un liecies mierā! Kkāda lūgšanās tikai atbaidīs, tur Tev taisnība. Ja tiešām mīl tad atgriezīsies! ;)
05.03.2012 21:19 |
 
Reitings 11
Reģ: 05.03.2012
tur jau ir tā lieta, kad es jautāju vai viņš grib būt kopā ar mani, viņš atbild, ka šobrīd nē.. bet kad uzjautāju, ka pavisam pavisam šķiramies..viņš pateica, ka tādu nav teicis, bet šobrīd nevēlas būt kopā... vienkārši liekas es nez stulbi, ka tā... sēdēt un cerēt, ka viss būs kārtībā? Negribas man sev likt par velti cerēt, kas varbūt nemaz vairs nebūs..tad kāpēc nevar uzreiz pateikt. Viņam tas likās ļoti aizvainojoši, bet es to pateicu dusmu uzplūdumā, kaut gan nekas aizskarošs tas nemaz nebija... man vajadzētu dusmoties, ka viņš raušas pa manām lietām.. bet es nespēju,jo zinu, ka esmu vainīga...
05.03.2012 21:24 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
vnk iesaku dot laiku viņam, nerakstīt un nezvanīt.. jo vairāk zvanīsi/raxtīsi jo sliktāk būs, kā sāksi neraxtīt un cilvēks sapratīs, kad tevi vajag mēģinās visu labot.. (pēc pieredzes) takā nestreb karstu un nebojā tagad visu, lai pēctam nav jānožēlo..
05.03.2012 21:28 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ja nebūtu tāds iemesls, tad noteikti teiku, ka puisis, iespējams, dabūjis citu meiteni un tagad nogaidīs, kas notiks, ja viss sanāks pametīs tevi, ja nē - atgriezīsies. Bet laikam šis ir citādāks gadījums. Nezinu, ja tiešām ļooti nesmukas lietas rakstīji, tad gan jau es arī puiša vietā nepiedotu. Bet tagad gan ļauj viņam padomāt - ja mīlēs, tad gan jau vēl izrunāsieties
05.03.2012 21:28 |
 
Reitings 11
Reģ: 05.03.2012
vienkārši es baidos vairāk no tā, ka viņš mani aizmirsīs un laikam ejot negribēsi mani sev līdzās...
spriežot pēc pieredzes, kas man ir bijusi.. iepriekšējo puisi arī sanāca strīdi, bet pavisam savādāka situācija.. viņam vajadzēja laiku..devu tādu, bet tā arī vairs nebijām kopā! :(

Pret to ex-puisi man bija savādākas jūtas.. bet pret šo pavisam savādākas, jo jūtas ir daudz spēcīgākas! :( tāpēc jau arī sāp tas viss... ka tas viss nebija gluži tā domāts! jo viņš izlasīja tikai to, ko es sliktu pateicu... būtu palasījis tālāk vai vairāk.. redzētu arī visu labo un jauko, ko es biju teikusi, bet tā kā kaut kāda nez likumsakarība, ka izlasa tikai to,ko dusmās izspļauj un vēlāk sāc domāt un apsvērt, kad nomierinies, ka tas tā nemaz nav :(
05.03.2012 21:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits