Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nesaprotu, kaapeec !?!

 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Sveikas meitenes,
esmu beidzot naakusi pie kaadas domas.. vai arii kaudzeem jautaajumu... kaapeec?
esmu bijusi kopaa ar vairaakiem puissiem, attiecibas, protams, viss kaartiibaa ir bijis, lieliski.. bet nu jau vairak kaa gadu.. nav bijushas attiecibas.. ir bijussi tikai taa saucamie "viena vakara sakari" .. un tie ir bijushi tieshaam daudz.. un tagad es nesaprotu, kaapeec ir taa, ka tajaa vakaraa tie puishi grib kaut ko ar mani.. bet peec tam vairs nekaa negrib.. vai nu vinji vispaar vairs neliekas ne zinis.. vai arii sazinamies, un pec kada laika vinjsh partrauc kontakteeties. kas vareetu buut pie vainas ? jo es esmu sapratusi to, ka man ir apnikussas shie viena vakara sakari, ka es gribu beidzot atkal buut laimiiga.. ir iekritis kaads puisis aciis.. bet nekaa arii vairaak nav, ir bijis shis viena vakara sakars.. un vairs nekaa.. varbuut kaada var sniegt,kaadu padomu?!!
03.03.2012 18:55 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Varbūt sāc ar neielaišanos vienas nakts sakaros?
Satiecies - jā, bet bez sakariem naktī...
03.03.2012 18:56 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Iespējams, jo esi radījusi par sevi reputāciju kā vienas nakts meitene. Es nezinu, kur tu tieši dzīvo, bet Latvija ir ļoti maziņa un klubu/ bāru publika vēl mazāka.
03.03.2012 19:00 |
 
Reitings 1531
Reģ: 29.01.2009
Man gan nav vienas nakts sakari, bet īslaicīgas attiecības. Apnicis. Gribas mieru un stabilitāti... Gribas, lai tās īslaicīgās ir ilglaicīgas, bet uzsākot jau nezin, ka pēc mēneša būs jau cauri :/

bet vienas nakts sakari gan nav laba lieta... Tos vajadzētu pārtraukt.
03.03.2012 19:00 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
varbut tiesam tie puisi mekleja tikai vienu nakts sakaru.
03.03.2012 19:00 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Lasīju tevis rakstīto un prātā ienāca kaut kur dzirdēts jociņš "Ar ko atšķiras tualetes apmeklējums no vienas nakts sakara? Tualetes pods pēc lietošanas neskrien pakaļ."

Es nenoliedzu viena vakara atiecības un neapgalvoju, ka pēc tām nekad nekas nevar izveidoties, bet in general tu sevi parādi kā viegli pieejamu izklaidi. Kāpēc lai kāds pēc tam tādu gribētu? Vienas nakts sakaros attiecības nav jāmeklē.
03.03.2012 19:01 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tā jau lielākoties puiši dara - pārguļ ar tikko satiktu meiteni un pamet.
Viņiem tas bioloģiski ieprogrammēts. Ja gribi nopietnas attiecības, neliecies gultā uzreiz pirmajā vakarā un nemeklē puišus tikai bāros un klubos, kur ganās lielākoties tikai vienas nakts sakaru tīkotāji.
03.03.2012 19:04 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Pati jau arii saaku domaat par to, ka esmu sevi pieraadiijusi, kaa viegli dabuujamu, kuru katrs puisis kursh gribees, varees dabuut.. Laikam pie sshii visa ir japiedomaa un nevajadzeeetu vairs nekaadus shaadus vienas nakts sakarus.. Jaasaak mainiities.. un atrast sev to iisto, un to visu neuzsaakt ar vienas nakts sakariem.. bet nuu jau.. tad vajag atkal aizmirst to, kurhs ir iekritis sirsninjaa.. un mekleet kaadu, kas iekritiis pa jaunam, nezinot, ka es taada esmu agraak bijusi...

Un, Nikolette, tas jocinjsh laikam tiesham ir taisniiba.. lai arii jocinjsh, bet tomer ;D
03.03.2012 19:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nikolette, Tev smieklīgs jociņš :D Skaudrs, bet patiess.
03.03.2012 19:05 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Nu jaa, puissiem gribaas paarguleet, vinji atrod sev upuri, un peec tam vairs neliekas ne zinis.. kaut gan meitenei peec tam ir citas sajuutas., bet vinjam - pilniigi vienalga..
Un man nav tikai taa, ka satieku tos puissus klubos / baaros.. ir arii vienkaarssi kaadas balliites.. vai caur draugiem iepaziiti draugi uttt
03.03.2012 19:07 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Vienas nakts sakaros var ielaisties tikai tad, ja skaidri zināms, ka ar to cilvēku neko vēlāk negribēs, ka viņš nopietni sirdi neaizķers. Bet ja ir simpātijas pirms tam vai liekas, ka varētu būt kas vairāk,tad ielaisties uzreiz kniebienā ir neapdomīgi. Pēc tam tikai ciešanas un muļķigas gaidas.
Ja tev tie sakari ir bijuši pietiekoši un labi, tā teikt izdullojusies esi, tad laikam ir pienācis laiks domāt ar galvu un mainīt ko savā dzīvē. :)
03.03.2012 19:09 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Es domāju, ka gudri vīrieši tomēr redz sievietēm cauri. Ja esi radusi pie šādiem sakariem un esi tiem atvērta, vīrieši to sajutīs. Izmantos un.. viss.
03.03.2012 19:11 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.11.2011
Man personīgi vienas nakts sakars rezultējās attiecībās, kopā dzīvošanā un mājdzievnieka iegādē. Nav pagājis ne gads, bet tagad jūtu kā viss jūk un brūk.
Nu, jā, šodien arī izvācos no viņa dzīvokļa. Salut!
03.03.2012 19:12 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Nu luuk.. arii ar dazhiem ir taa, ka vinji tajaa sirsninjaa neaizkjeraas, bet ar dazhiem ir taa, ka iekriit sirsinjaa.. un kad bija sis pedejais vienas nakts sakars, ssis puisis bija jau sirsninjaa iekritis.. un taapeec, tagad ir veel gruutaak.. visu laiku jaadomaa, kaapeec, kaapeec.. varbut butu labak bijis, ja nebutu bijis nekaads sakars.. bet tad atkal jaadomaa.. ja nebutuu bijis nekaads sakars vienas nakts, tad varbut neka nebutu.. tagad vismaz vinu izbaudiiju utt.. visu laiku ir kaut kaads neatbildeets - kaapeec..
Bet iespeejams, taisniiba, shis viss jaamet pie malas.. un jasaak jauna dziive bez ssiem "vienas nakts sakariem" lai arii kaa varbuut skjistu, ka neizdosies, bet japierada pretejeeais buus. ..
03.03.2012 19:13 |
 
Reitings 10
Reģ: 14.11.2011
Nedrīkst teikt nekad, bet šobrīd liekas, ka vairs vienas nakts attiecībām neparakstīšos. Šādā veidā sāktas attiecības būtībā ir ačgārnas, tādēļ pēc teorijas nekas labs sanākt tikpat nevar.
03.03.2012 19:20 |
 
Reitings 518
Reģ: 17.09.2011
1.Tu vairs neesi interesanta, jo viss ko ar tevi varetu baudit jau ir izbaudits, pushiem patik iekarot, tapec 'lauj vinjiem to darit, nevis atklaj visu uzreiz!
2. Puisis nobistas no ta, ka tevi tik viegli var iekarot, un ari ja kko nopitenaku gribetu vinju bremze doma, ka ja jau vinsjh tevi tik viegli ieguva ari parejiem tu tik viegli esi iegustama un nobistas !

3. Tu vnk uzkjeries uz tadiem , kas mekle vienu vakaru, sac vairak izvertet cilvekus pec vinju uzvedibas, un izturesanas, jo viena vakara atiecibu mekletakjus var uzreiz pamanit !

p.s. Pec savas pieredzes saku puisis , kuram tu tiesam patiksi, (ar iznjemumiem) nekad teevi nemeginas iekarot atri... tas notiks lenam :)
03.03.2012 19:21 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Nu it kaa jau jaa, vinjas ir saaktas pavisam jociigi.. ar vienas nakts sakaru.. bez nekaadas iepaziissanas kaartiigaakas, bez randinniem utt..bet tas ir apbriinojami, ka tik ilgi - gadu notureejaaties kopaa.. protams, skumji, ka viss beidzies.. bet jaadomaa un jaapriecaajas par to kas ir bijis, un kaadu pieredzi esi ieguvusi :) :)
03.03.2012 19:22 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Man sen atpakaļ arī ir bijuši gadījuma sakari.Nav tā,kā ar visiem likos gultā jau 1.vakarā,bet daži gadījumi ir bijuši...
Daudz kas atkarīgs no tā,kādu puisi satiec.Principā ir tā,kā visa vīrieša suga mēģina ievilkt meiteni gultā jau 1.vakarā,bet no citas puses,ir vīrieši,kas pārbauda,vai meitene liksies gultā jau 1 vakarā. Tādu meiteni,kas piekrīt likties gultā 1vakarā,NORMĀLS VĪRIETIS neuztver nopietni un neveidos nopietnas attiecības!!!Ideja tāda,ja ar mani var,tad ar jebkuru citu vīrieti var!Jāprot pateikt nē,tas(ka nu kuram čalim) izraisa cieņu pret Tevi;)
Lai tomēr izdodās atrast īsto!;)
03.03.2012 19:27 |
 
Reitings 75
Reģ: 09.04.2011
Laikam jau arii taa ir, ka tas puisis saprot, ka neko vairak ar mani negribees, ja esmu tik viegli dabujama, vinjsh var saprast to, ka ja mums butu kaut kas, ka es ari ar citiem liktos gultaaaa.. un butu vinjam neuzticiiga.. bet ja jau man vinjsh buutu, tad man citus nevajadzeetu.. bet tur jau atkal, cik cilveku - tik viedokllu..

Protams, tas ir viegli uzkkertie,s un pec tam passai buut zaudeetaajos.. bet neko dariit. it kaa jau macamies no savam kljuuudaam..

Paldies. :)
03.03.2012 19:34 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
nu, vienas nakts sakari tiešām nav īstā vieta, kur meklēt attiecības :D pirms tam jau sastāstīs visu ko, bet neuztver jau neviens tādas meitenes nopietni. gulēt jau gulēs, bet ar to interese arī beigsies, tāpēc labāk cieni sevi un iemācies kontrolēt savu rīcību

BET jāpiebilst, ka manas attiecības sākās ar vienas nakts sakaru (tiesa gan, mēs pirms tam bijām vienreiz tikušies pirms vairāk kā pusgada, un puisim es iepatikos jau tad)... esam kopā aptuveni vienarpus gadu, tūlīt ievāksimies kopā un esam laimīgi :)
taču tādi gadījumi ir reti...
03.03.2012 20:53 |
 
Reitings 1449
Reģ: 03.07.2011
es palieku pie viedokļa,ka no vienas nakts sakara nekas nopietns nevar izveidoties.
padomā pati,kāds viņam (jeb kuram no viņiem) ir iespaids par Tevi,ja esi tik viegli iegūstama.
vai Tu gribētu veidot attiecības ar meiteni (ja būtu puisis) kura ir tik viegli iegūstama?
nebūtu prātā doma,ka tad jau jeb kurā brīdī skries pa labi,vai pa kreisi.
vīriešiem taču patīk iekarot,ja uzreiz dabū to,ko grib,pazūd interese..
03.03.2012 21:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits