Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Hobiji&nauda.

 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Sveikas šajā superīgajā pavasarīgajā dienā! :)
Pēdējā laikā mazliet aizdomājos par hobijiem.
Pirmais . Piemēram fotogrāfēšanu. Cik reāli ir uz to piepelnīties? Protams, ja ir pastāvīgs darbs bet citā svērā. Bet to visu vienkārši apvienot.


Otrs . Jautājums manikīrēm. Vēlos iziet manikīru kursus. Kā ir ar Jums , vai Jūs mājās esot piepelnaties? Ir klientes ? Zinu ka konkurence ir liela.
Tāpēc jautāju, vai maz man ir vērts iziet šos kursus?


Mani ļoti interesē rotiņu izgatavošana - Jautājumi tie paši? Kā ir ar to?!

Visi šie ir kā hobiju līmenī (izņemot manikīra pakalpojumi - labprāt apgūtu!) lietas kas ir sirdij tīkamas un liek aizmirsties. Nekas vairāk. :)

Sorry , ka tik nesakarīgi sanāca uzrakstīt, ceru ka sapratāt! :)
03.03.2012 16:58 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Atvainojos ,
sfērā!
03.03.2012 17:01 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.01.2009
Labi īstenība nezinu kā ir pareizi,
nepārmetat lūdzu - vīns galvā.


Teikšu kā apsargs Borodach no Nasha Russia - Saprast un piedot! :D
kaut kā tā.
03.03.2012 17:03 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Par fotogrāfēšanu - tas ir atkarīgs no Tavām prasmēm un spējām. Arī no vēlmes to afišēt. Man uz ielas vairākkārt ir iets klāt un jautāts, vai es negribētu pafotogrāfēt to un to, BET es ne reizi neesmu jutusies tik profesionāla, lai piekristu fotogrāfēt kaut ko absolūti svešiem cilvēkiem. Ģimenes draugu svinības - jā, to es varu! Taču tālāk... tur jau vajag ne tikai labu portfolio, bet arī rekomendācijas, labus social skills, daudzveidīgāku tehniku (ar vienu objektīvu diez vai pietiks) utt.. Neizklausās vairs pēc hobija! :D

Pazīstu (ne Latvijā, tiesa) sievieti, kuras pamatdarbs ir ķirurģija, taču pāris gadus atpakaļ tā aizrāvās ar fotogrāfēšanu, ka pasākumos nopelna vairāk par savu mēnešalgu. :)
03.03.2012 17:05 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
jā,man patiesībā tadi pat interese par fotografēšanas kaa hobija ienesīgumu...it kā jau fotografu LV ir daudz un konkurence sīva,būtu patīkami uzzināt kadu iedvesmojosu veixmes staastu....;)
03.03.2012 17:14 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits