Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

jocīgi,bet fakts

 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Laba diena visām!;)
Mazliet aizdomājos par savu puisi un sapratu,cik ļoti ir mainījušas mūsu attiecības...
Nelūdzu palīdzību vai kā,vienkārši nolēmu padalīties forumā, družkas vispār ir prom no Lv,uz doto brīdi nav ar ko pat papļapāt.Iespējams kādai ir bijusi/ir līdzīga situācija.
Dzīvoju ar draugu manā dzīvoklī jau 3.gadu,nav nekāds lielais termiņš,bet tomēr...
Pašā sakumā viņš man traki skrēja pakaļ,aicināja uz dažādām vietām,randiņiem,romantikas izpausmes utt. Toreiz es studēju,bij arī nauda pašai,var teikt,pilnīgi neatkārīga. Pēc laika, sākām dzīvot kopā,viņam nebija īsti darba,tā tikai pagaidu darbi,bet kopumā uzturēju viņu es...
Šobrīd ir tā,ka esmu palikusi bez darba,bet aktīvi meklēju darbu,no viņa puses pilnīgs ignors man,jāpriecājas,ka vismaz viņš uztur mani. Laiku velta man minimāli,pat brīvdienās nemaz,nekur neacina mani,aizskrien ar draugiem tusēt,bet es sēž mājās kā dunduks. Esmu runajusi ar viņu,kas par lietu,bet nekas nemainās. Laikām esmu viņam galīgi apnikusi un garlaikoju:(. Vēl ilgāk attiecības nav vērts turpināt.
03.03.2012 16:47 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Nu pajautā tieši, vai grib šķirties, vai nē. Un ja nē, tad saki, ko vēlies mainīt attiecībās.
Un ej pati arī izklaidēties.
03.03.2012 16:57 |
 
Reitings 15
Reģ: 28.02.2012
Sveika!!Pazistama situacija...man bija tas pats kamer mes kopa nedzivojam,mekleja mani ,zvanijas,veda visur,nu vardu sakot bij bez prata pec manis,bet kad padzivojaam kopa kadu gadu tad viss pazuda ...lielaa interese pazuda itvisaa,taa laikam tiem viriesiem ir, interesee tikmer kameer tu esi neatkariga no vinja..vienigais ko varu ieteikt,ej tusejies,nesedi majas un nebedajies,izbaudi dzivi :)
03.03.2012 17:25 |
 
Reitings 1852
Reģ: 29.01.2009
Nesaprotu, kāpēc Tu gaidi, kad viņš aicinās Tevi?
Izrādi iniciatīvu arī Tu! Attiecības veido divi!
03.03.2012 17:26 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.10.2011
Jup, ej uz tusiņiem ar draudzenēm (uzvelc kko ļoti sexy, nu tā lai viņš redz, cik skaista tu), nedaudz sāc viņu ignorēt, redzēsi viss mainīsies!!:]
03.03.2012 23:44 |
 
Reitings 43
Reģ: 03.02.2012
Šķirties negrib, viņš saka, kā mūsu attiecībās viss ir labi, pa mierīgo:D
Par aicināšanu- kad bija nauda man pašai,aicināju viņu kkur, tagad ka naudas ir mazāk,aicinu nenaudas pasākumos, agrāk tie viņam labāk patika,tagad visu laiku atteic ka negrib,slinkums utt.
Družkas arī (kā rakstīju augstāk) ir prom.
Bet paldies par padomiem:) jāsāk pielietot ignoru:D
05.03.2012 10:30 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Sveika,

Neforshas sajuutas. Man kautkas lidzigs bija ar bijusho puisi. Nesaku uzreiz ,ka jus skirsieties vai uz to pusi. Vienkarshi gribu padalities savaa pieredzee.Mana ex attieksme mainijaas,kaa es velak noskaidroju tapec,ka vinsh sazinaajaas ar bijusho, pec tam kad es pieliku mums punktu vinsh atri vien atrada celju pie vinjas. Esmu prieciga ka tik atri sapratu kas notiek, jo tagad gan es gan vinji abi ir daudz laimigaaki. Man nekaadu sliktu sajutu nav, no vienas puses es biju taa kas staveja celjaa vinju laimej un vinsh staveja priekshaa manaj jo tagad esmu kopaa ar cilveku kursh mani padara laimigu iktdienaa. Bijushajaas attiecibaas nepaarspileejot naacaas raudaat gandriz katru otro dienu (jaa esmu loti emocionaala,varbut pat paaraak)
05.03.2012 10:36 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits