Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

patstāvīgā braukšana?

 
Reitings 133
Reģ: 29.01.2009
tā kā briestu uz valsts eksāmenu braukšānā, tad šodien, palasot vētēšanas noteikumus, apstājos pie punkta, ka no pagājušā gada kkāda tur laikam 11. marta ir pieņemta tāda lieta, kā patstāvīgā braukšāna.
zinu, ka jau par to biju dzirdējusi, taču nedomāju, ka tas ir oficiāli, šķita, ka tā tāda inspektora iegriba atkarībā no garīgā..
visu mūžu dzīvoju Rīgā, taču to bauskas ielas apgabalu pazīstu tik cik tramvaja sliedes. esmu tur jau braukājusi vairākus gadus krustām šķērsām, taču tie ceļi man tā arī palikuši prātā, kā mudžeklis, tad nu domāju, ko nu darīt , ja man no kāda nostūra liek braukt atpakaļ uz csdd, bet man nav ne jausmas kurā debes pusē tas atrodas?

varbūt padalieties ar pieredzi, gan jau kāda no jums ir nesen kārtojusi tiesības.
01.03.2012 19:07 |
 
Reitings 265
Reģ: 06.03.2011
es savā mazpilsētā eksāmena stresā ceļu atpakaļ mierīgi sakjauktu!
eksāmena kārtotāja pienākums ir parādīt savas prasmes pārvaldīt auto un situāciju uz ceļa,ne pierādīt,ka nav topogrāfisks idiots!

interesanti paklaīties būs atbildes no tām,kas likušas nesen Rīgā.
01.03.2012 19:11 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Tad jau, manuprāt, atliek vien pateikt, ka nepārzini rajonu tik labi.
01.03.2012 19:13 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Pasaki, ka tik precīzi nezini, kur tas ir. Viņi atsaucīgi. :)
Man bija tā:
Inspektors: Nu, tagad brauksim atpakaļ uz direkciju.
Es: Pa Krasta ielu izbraukt līdz tiltam un tad Bauskas virzienā?
Inspektors: Tieši tā. Tad skaties, kur nobraukt.

Man vispār nešķita, ka mēģinātu iegāzt vai kaut kā tā. Ja pati nebiju pārliecināta, ko daru, tad jautāju un viņš atbildēja. Tiesa, dažas reizes, kad, acīmredzot, uzdevu kaut ko tādu, ko viņš nedrīkst teikt, viņš atbildēja: "Jums, kā autovadītajam, ir jāpieņem lēmums."
Bet jautājot neko taču nezaudē! :-P
01.03.2012 19:20 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Eksamenu kartoju pirms menesa, man bija fantastisks inspektors :) Un celu uz CSDD nelika meklet :D
01.03.2012 19:28 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Kārtoju eksāmenus (ar 4.reizi noliku) nesen pēc šī jaunuma ieviešanas un vienīgais izlēcējs bija viens inspektors, kas lika braukt Veclaicenes virzienā, kur es protams stresā aizbraucu uz centru (izrādās, veclaicenes virziens ir uz krasta ielu no salu tilta).
Pārējie neko tādu nelika, bet tas pēdējais, kas beidzot trāpījās, tāds, kas darīja savu darbu, nevis domāja kā mani izgāzt, visu pateica tik mierīgi, ka es arī varētu izdomāt uz vietas to ceļu.
Bet ja tu nezini, viņš nedrīkst to vērtēt kā kko sliktu, viņš tad var norādīt ceļu kur jābrauc un tad vēlāk likt pašai saplānot to maršrutu līdz CSDD kad jau esi atradusies (sapratusi, kur atrodies, noorientējusies).
01.03.2012 19:46 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Viss, kas saistīts ar braukšanu uz CSDD, saistīts ar braukšanu "Bauskas virzienā". Ko viņi grib no Tevis? Galvenais, lai skaties uz zīmēm.
01.03.2012 20:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits