Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viens gads kā desmit gadi laulības

 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Sveikas.
Vai tiešām pēc vairāk kā gada attiecībām, nedzīvojot kopā, var tik ļoti pierast pie otra cilvēka, ka nav vairs pat jāpriecājas satiekot otru? Un vai tiešām ir tā, ka nekad nebūs kā sākumā?
Es zinu, ka cilvēku attiecības ar laiku mainās,bet es kaut kā vēl nejūtos tik vienaldzīgi.. es joprojām priecājos tagad satikt viņu kā pirms gada...
Kādu iemeslu dēļ cilvēks varētu neatzīt, ka atsvešinās un kļūst vienaldzīgs? Jo es jūtu, ka tā ir, lai gan par mani rūpējas,bet viņš ir uzlicis sienu sev priekšā.. :(
01.03.2012 12:35 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu nezinu gan vai pirmajā gadā jau būtu jāpierod tā pie cilvēka, ka vairs nepriecājas satikt otru.
Manās attiecībās pat pēc vairāk kā 4 gadu kopā būšanas varu pateikt, ka mīlu savu draugu un vēlos ar viņu veidot savu nākotni, kā arī vienmēr priecājos satikt, ir bijis, ka ieslīgstam lielā rutīnā, bet mainoties apstākļiem arī rutīna mainās.

Mans pirmais attiecību gads bija diezgan vētrains, arī ar kašķiem un priekiem, bet pirmajā gadā gan nebija ne apnikums, ne vienaldzība, ne atsvešināšanās, nebija pat rutīna. Arī mans draugs savu īsto es pat sāka parādīt tikai pēc gada.

Ja pirmajā gadā viens otram apnīk, tad kaut kas jāmaina attiecībās, jo kas tad vēl būs vēlāk.
01.03.2012 12:49 |
 
Reitings 2784
Reģ: 18.05.2009
Pirmais gads tik taads ieskreejiens vien ir. Mum iet 3 gads kopaa un ik pa laikam veljoprojaam atkalju ko jaunu. veljoprojaam smaidu kaa mulkjis kad sarunaajam ''randsinju'' pilseetaa lai arii jau dzivojam kopaa.
01.03.2012 12:56 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
Problēma laikam ir tāda.. ka man emcocijas ir ļoti spilgtas un, ja man uznāk prieks un mīļums tad es mīlu visu pasauli bezmaz.. daudz runāt, spriest.. mācīties, interesēties.. nu tā ļoti daudzpusīgi.. Bet viņš atkal ir tāds, kas praktiski vispār neizrāda savas emocijas, viņam nepatīk neko apspriest un iedziļināties teiksim jūtās. Nu lūk, tagad kad tas rozā periods ir beidzies.. abi esam kādi esam.. un pretpoli saduras. Es zinu, ka viņš mani mīl un viss pārējais, bet.. es šobrīd nesaprotu
1) viņš tagad ir tāds kā ir patiesībā?
2) vai ir iespējams dikti uz āru vērstam cilvēkam saprasties ar cilvēku, kurš nemīl ne par ko runāt un uzskata, ka viss ir skaidrs tāpat?

ir bijuši momenti, kad kaut kas notiek neparedzēts un tad uz kādu laiku esam kā tikko satikušies viens pret otru...

bet tā kopumā.. es zinu, ka mīlu viņu un vēlos vienmēr būt blakus.. vienkārši tā viņa nerunāšana mani galina nost..

es pat neteiktu, ka viens otram apnikām, viņš saka, ka nesaprot priekš kam vēl ir vajadzīga visa tā ņemšanās kā sākumā, jo skaidrs, ka mīlam viens otru un tā..
01.03.2012 12:57 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
kut gan..varbūt man vienkārši vēl nav beidzies tas rozā periods..
01.03.2012 12:59 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Bez viena otra mīlēšanas un gribēšanas kopā būt jums kas kopīgs un tāds, kas aizrauj abus, ir?
01.03.2012 13:30 |
 
Reitings 94
Reģ: 29.01.2009
sports, abi ejam trenēties kopā. kā arī brīvo laiku patīk pavadīt vienādi dodoties izbraukumos pa Latviju meklēt kādas interesantas vietas, ejot ciemos vai rīkojot pirts/relaksācijas dienas.
01.03.2012 14:03 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es domaaju,ka noteikti nevajadzeetu buut peec gada vairs nepriecaajas satikt..hmm,kas tad buus peec 3-5 gadiem...? Man liekas ka liidz gadam ir veel taads iemiileeshanaas periods.
01.03.2012 14:37 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits